Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Desiree Lisell
lisse
Algaja

Registreeritud: 01.08.2004
Viimane külastus: 13.11.2006
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2004 kell 15:14 Reply With Quote
Desiree Lisell

Niii, ärge pahandage need, kes seda nime teses foorumis näinud on. Kommenteerige nime. Nii huvitav on lugeda, milliseid seoseid erinevatel inimestel tekib. Fakt on see, et minu esimene tytar hakkab sellist nime kandma.
Desiree-sest ta on väga-väga oodatud, vöib-olla liigagi, sest äärmused on ju halvad. Lisell, sest see koosneb minu nimega samadest tähtedest. Pealegi meeldib mulle selle nime köla ja see, et igayhel sellist pole. Minu jaoks on tähtis, et nime taga oleks möte, mitte, et lihtsalt meeldib ja köik.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2004 kell 15:21 Reply With Quote
hmmm...Desiree nimega tuleb kohe meelde, et desiree oli ka Napoleoni armukese nimi...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

View User's Profile View All Posts By User
Hera
Friik

Registreeritud: 23.03.2004
Viimane külastus: 27.04.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2004 kell 15:31 Reply With Quote
Tegelikult ei tekita see nimi mingeid tundeid ja ei peagi tekitama. Nimi on nimi ning ei riku meest/naist kui see mees/naine oma nime ise tulevikus rikkuma ei hakka. Mis see Ebe või Kübe või Maie või Tiiu paremad on. Tunnen nii Ebet kui Kübet, kes täiskasvanuna pool tonni kaaluvad. Üsnagi humoorikas kombinatsioon nimest ja kehakaalust. Üleüldse tundub totter see soigumine küll harilike, ebaharilike, tavatute, mittesobivate nimede üle. Igaüks pangu oma lapsele selline nimi, mis meeldib ning pole teistel mingit õigust kommenteerimiseks ega kritiseerimiseks. igaühe maitse järele nagunii olla ei jõuaks ega tahakski.
Lõppkokkuvõttes ilus nimi.

mõtlemine on vahel tervislik

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2004 kell 15:52 Reply With Quote
mis ajal su pisike selle nime kirjapildi ja korrektse hääldamise selgeks saab?! kolmandaks klassiks?! ja oled sa kindel, et ta ei pea hakkama tulevikus igas ametiasutuses jms oma nime täht haaval ette lausuma? seda nime on võimalik kirjutada tuhandel eri moel: desiré lyselle, desyree-lizell, deziree-liselle jne jne.

ei arva mitte kui midagi sellisest nimest. läheb ühte patta wiagra-chalyforniate ja leopoldina-lyzandratega. mina nt ei kujuta ette 60aastast desiree liselli (ei teagi enam, kas kirjutasin selle õigesti). on ta ka siis naa väga oodatud? sa paned ju talle nime kogu eluks (eeldatavasti).

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

lisse
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2004 kell 16:03 Reply With Quote
Niii, esiteks, Napoleoni armuke jah, see yks asi, mis mulle nime juures meeldib, kusjuures, ta ei olnud mitte armuke vaid lihtsalt naine, kellest ta yle ei saanud, loe raamatut, mille pealkiri on Deriree, väga hea teos kusjuures. Desireest sai rootsi kuninganna.
Kirjapilt on ju just köige lihtsam valitud, eelpool pakutud olid mingid imelikud, vöörtähti juurde topitud. Nimi kirjutatakse ju nii nagu hääldatakse.
Vanamutile just see nimi minu meelest sobib. Mul vanavanaemad ja vanemad sugulased just selliste nimedega, näiteks Aliise Josefiine, Miranda Eliisabet ja Elfriide Leopoldiine.

ELu on ilus!!!

Hera
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2004 kell 16:06 Reply With Quote
mis ajal su pisike selle nime kirjapildi ja korrektse hääldamise selgeks saab?! kolmandaks klassiks?!

Last ei maksa ikka päris debiilikuna ka võtta. Oma nime saavad kõik selgeks nii kirjapildis kui ka häälduses ja ammugi enne kolmandat klassi. Teiste mittearusaamine ja üleküsimine on samuti normaalne nähtus, millest ei tasu ise suurt numbrit teha. Minul on täiesti tavaline nimi, kuid üleküsimist ja õigesti mittekuulmist esineb ikka vahete-vahel. Kas peaksin nüüd siis ¹okeeritusest hinge heitma või?

lisse
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2004 kell 16:07 Reply With Quote
mmunk-5plus, sa kirjutasid töesti nime öieti, kuigi olid seda vaid korra lugenud, nii et ära muretse, kyll mu laps nii inteligentne on, et suudab oma nime kirjutada. Kusjuures lastel on meeletult hea mälu, vöin Sulle karanteerida, et ta kirjutab oma nime juba 3 aastaselt.

ELu on ilus!!!

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 09:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: lisse
vöin Sulle karanteerida, et ta kirjutab oma nime juba 3 aastaselt.

sa ei pea mulle midagi garanteerima. küsisid, mis seosed selle nimega tekivad ja mina vastasin. oleks sa palunud ülistuslaule, siis poleks ma lihtsalt suud paotanud

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 09:26 Reply With Quote
Keegi kuskil rääkis, et ei ole hea enne rääkida oma laste nimedest enne,kui laps pole sündinud.
Saan aru, et mehega, kellega need lapsed valmis plaanid teha aga teistega?!?!

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 09:32 Reply With Quote
mulle meeldiks MILVI nimi rohkem kui desiree lisell nii et mõtle äkki otsustad ikka Milvi kasuks...aega ju on...või on sind juba ses suhtes lõplikult põrutatud et vaja nime otsida ja mähkme raha korjata?

www.ekore.ee

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 09:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Niii, esiteks, Napoleoni armuke jah, see yks asi, mis mulle nime juures meeldib, kusjuures, ta ei olnud mitte armuke vaid lihtsalt naine, kellest ta yle ei saanud, loe raamatut, mille pealkiri on Deriree, väga hea teos kusjuures. Desireest sai rootsi kuninganna.
Kirjapilt on ju just köige lihtsam valitud, eelpool pakutud olid mingid imelikud, vöörtähti juurde topitud. Nimi kirjutatakse ju nii nagu hääldatakse.
Vanamutile just see nimi minu meelest sobib. Mul vanavanaemad ja vanemad sugulased just selliste nimedega, näiteks Aliise Josefiine, Miranda Eliisabet ja Elfriide Leopoldiine.

njah, oli küll Rootsi kuninganna ja muidu ilus naine...tean, olen lugenud...
ja mu vanaema nimi oli ka Aliise...
aga eesti lapsele ilus eesti nimi ikka vot see oleks kena....
aga nuh Desiree...kui, siis ainult Desiree ja ei mingit liselli (gaselli) lisaks

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 09:56 Reply With Quote
Vanemate ambitsioonikus, mis leiab väljundi lapses. Ei arva nimest midagi, ka kui see on lihtsaim võimalik kuju. Esiteks ... ei arva midagi ette nõutud ülistuslaulust "uhke" nimega targale lapsele. Teiseks ...

Ahh, igaühe oma asi. Kuningannat tast nagunii ei saa. Ja kui ta ka oma nime kolmeselt kirjutab ... egas see tähenda, et ta ise lõpeks asjaga rahul on. Ärge tehke laste elusid keeruliseks tüütute detailidega.

kurat
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 21.01.2004
Viimane külastus: 20.05.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 10:45 Reply With Quote
Minule tundub, et Desiree on väga levinud nimi mustanahaliste seas.
lisse
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 13:52 Reply With Quote
Kust Sa tead, et mu lapsest kuningannat ei saa? Arusaamatu...

ELu on ilus!!!

sirli
ylbelill

Naine
Registreeritud: 08.06.2003
Viimane külastus: 17.10.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 14:17 Reply With Quote
ehh... üldiselt ei poolda ma väga selliseid nimesid, nõustun Lolaga, uhkete nimedega lapsed ei ole tavaliselt nendega väga õnnelikud, oman üsnagi mitut väga peene ja uhke nimega tuttavat, kes kõik siiralt imestavad, et mis ometi nende vanematel viga oli, et nad sellise nime pidid panema. Samas teiselt poolt, see nimi kõlab küll väga ilusasti, aga üldiselt lapsele soovitatakse siis nimi panna, kui ta juba sündinud on.

Kui sa ükskord oled ilma jäänud sellest, mida ihkad, siis sa hiljem üle kõige samu unistusi vihkad

Lord666
Kasutaja

Registreeritud: 04.08.2004
Viimane külastus: 6.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 15:05 Reply With Quote
muidu ilus nimi, erilisi tundeid ei tekita. Kindlast tekib lapsel alguses raskusi oma nime kirjutamisega. Ja kuidas siis hakkvad õnnelikud lapsevanemad oma maimukset kutsuma, kas pidevalt sellise uhke ja pika nimega. Ja kuidas siis isale lapse nimi meeldib, nime panek on ju ikka mõlema vanema otsustad.
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 19:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Kust Sa tead, et mu lapsest kuningannat ei saa? Arusaamatu...
Seda tead sa ise ka. Aga su vastus juba näitab minu arust, et soovunelm, et temast tuleks midagi suurt ja hiilgavat on olemas ja nimi on justkui peibutamaks seda ootust olevaks. Nö. vanemate ambitsioonid. Iseend teostada ei suuda, ei oska, ei õnnestu. Siis lapsed ...

Jah, kõlavaid ja uhkeid nimesid pannakse palju. Ja ega saa vanemate tahtmise vastu. Aga kui vanem käib ette nö kiitust kogumas, siis on minu arust temas probleem. Laps ei saa sest nimest targem. Ega õnnelikum.

lisse
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 20:08 Reply With Quote
Vanem käib ette kiitust kogumas???...Soovunelm...kuule, kas sa mitte ei armasta yldistada, Sa ei tea ju minust ja mu ambitsioonidest ja elust mitte midagi...Aga mulle ei istu tegelikult yltse sellised vanemad, kes omal lastest vägisi midagi erilist kasvatada tahavad, sest tegelikult ei ole see inimesele loomuomane. Mina eelistan pigem lihtsust ja loomulikkust ja armasten asjadel loomulikku rada pidi minna lasta. Aga nimi on jah yks asi, mis on erand. Ma ei oskagi seda seletada, ma näiteks kogusin aastaid erinevaid nimesid, just erilisi ja uurisin nende tähendusi, mingil ajal tyytas see mind ära ja ma kustutasin need arvuti mälust, nyyd muidugi kahetsen. No ja selle uurimise tulemusena olen jah juba lemmikud välja valinud. Neid on muide rohkem kui kaks.
Aga tegelikult on asi vist selles, et ma töesti igatsen last, siiski vaid mötetes, sest praktikas ei ole tema tulekuks öige aeg, no muidu oleks ta juba olemas ja no see nime ymber keerutamine annab mulle tunde ja kindlust, et eks ta ykskord ikka tuleb. Nii, nyyd läksin enda sisemaailma kirjeldamisega kyll veidi liiale aga see selleks. Tahan lihtsalt öelda, et ma hindan Teie arvamusi aga ei saa sinna midagi parata, kui end kaitsma kipun, sest see on ikkagi "minu tulevase lapse nimi". Kusjuures, mis mehesse puutub ja sellesse, et aastatega vöib siiski nimi muutuda, no selle paneb elu ise paika.

ELu on ilus!!!

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2004 kell 20:42 Reply With Quote
Tsitaat:
Niii, ärge pahandage need, kes seda nime teses foorumis näinud on. Kommenteerige nime. Nii huvitav on lugeda, milliseid seoseid erinevatel inimestel tekib. Fakt on see, et minu esimene tytar hakkab sellist nime kandma.
Desiree-sest ta on väga-väga oodatud, vöib-olla liigagi, sest äärmused on ju halvad. Lisell, sest see koosneb minu nimega samadest tähtedest. Pealegi meeldib mulle selle nime köla ja see, et igayhel sellist pole. Minu jaoks on tähtis, et nime taga oleks möte, mitte, et lihtsalt meeldib ja köik.

Ühel korralikul eesti inimlapsel võiks ikka olla eestipärane nimi. Ja vanemad saavad ka traditsioone järgida. Võimalusi on.

Mina isiklikult mingit vigurnime oma lapsele EI pane.

Ma ei taha teemaalgataja tuju rikkuda, aga see nimi tekitab minu isikliku arvamuse kohaselt ebamäärase negatiivse tunde.

Nimemaagiast olete kuulnud?

Kas teate mõnda suurt merelaeva nimega "Lõhkine küna" või sõjalaeva "Kuses püksi?"

Ikka pikema tagamõttega. Kasvõi Kalev. Näiteks.

Sedasi see eesti ära lõrtsitakse. Isegi nimepanek käib üle mõistuse.

Peace!

Lisatud:
Tsitaat:
Algne postitaja: kurat
Minule tundub, et Desiree on väga levinud nimi mustanahaliste seas.

Hea tähelepanek!!!

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.08.2004 kell 09:22 Reply With Quote
'Heheee...hea teema ja lahe lugeda Imestama paneb, et kas Eesti laste emad on nii kompleksides, et lastest ei saagi midagi? Et vanasti kui maaperre syndis laps, siis oli selge kompleks emal valmis ette, et ega temast MUUD ei saa ju kui kohalikus karjalauds lypsja Kui lapsesele jah, maast madalastki seda tampida pähge, mis isegi soovid, ega siis töesti, koolitee ja tahtejöud kaugemale vii kui kohalik karjalaut!!!
Muide, eluaeg on tulnud Eestisegi nimed sisse mujalt. kas need vana-vana-vana....Josefiined, Leopoldiined, Melanyd kölavad ikke teie meelest kui Mats, Miina, Maali ja Mihkel? No ei...vöi olen mina piisavalt blondiin?

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Hera
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.08.2004 kell 15:10 Reply With Quote
Meryli, olen sinuga täiesti ühte meelt. Iga ema ootab, et tema lapsest ka midagi tulevikus saab. Minu meelest on see täiesti normaalne. Tahaks, et oma lapsest kasvaks hea inimene, et ta saaks hea hariduse, õpiks meeldiva eriala ning teeks ka omal ajal talle sobilikku karjääri. Mis sellises mõttes ja unistamises siis nii üleloomulikku on. Tagasihoidlikkus pidi kuuldavasti voorus olema, kuid minu arvates mitte alati.
Lisaks veel nimedest. Päris mitmed nimed, mis arvatakse veendunult olevat eesti nimed, pole seda üldsegi, vaid on kas skandinaavlastelt, soomlastelt või sakslastelt laenatud ning vaid veidi eestipärasemaks muudetud. Ning kui igav oleks maailm siin Eestis, kui iga teine poiss oleks Kalev ja iga kolmas tüdruk Tiiu.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.08.2004 kell 16:04 Reply With Quote
Nimepanek tavaliselt lähtub tavast ja oludest. Eesti nimesid jagub küll, küll, ja veel küllaga.
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.08.2004 kell 16:57 Reply With Quote
Antud juhul löpetan antud teema kommenteerimise, kuigi veri keeb ja kirjutada ja asja arutada tahaks palju!
Kuna teemaalgataja näol on tegemist minu pere lapsehoidjaga, kes teab nii lastest, nende tegemisest kui kasvatamisest ja muidu maailmaelust nii möndagi-eh, läheks liiga isiklikuks!
Kuid Kas poleks tore unistada, et peres kasvab pisike piiga, kellest kunagi on sirgumas midagi muud kui lihtsalt kodanik hallis ja mötetus massis? eks see jah, ole igayhe maailmavaatest kinni, kuidas omi lapsi kasvatab ja nimetab! Minagi sattusin oma lapse nimega (eestis panime kolisime ära) kummaliste hulka JAMISSIIS! Elu läheb edasi ja arutamist jätkub nimede yle kuhjaga! Töelisi "nimevärdjaid" soovitan elamusi otsida ja kommida iga kuu alguses Delfis, vot kui ikka lapsele pannakse nimeks Cäthlyn Miina, siis tekib kahtlus, et mis yhist on miskil solgitud Chätlyn (chatlyn) ja Miinal? Kui mölemad nimed "sama töugu" pole ju häda!?

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.04.2005 kell 13:44 Reply With Quote
Desiree on ilus nimi. Lisell on ka ilus aga mulle meeldib Lisett enam, võibolla seepärats et oma laps ka Lisetti nime kannab.. Aga minu meelest on see nimi vägagi kena võrreldes nende nimedega, mis tänapäeval pannakse - kus ä ja ch on ühes nimes koos... nt http://www.postimees.ee/040405/online_uudised/161942.php

Aga kokkuvõttes on see iga ema-isa enda otsustada, mis ta oma lapsele nimeks paneb. Ja teiste soovitusel ma oma lapsele küll mingi Helju või Vello nimeks ei paneks... Vaevalt, et see meie pere eestipärasust vähendab ja seegi ei oleks mulle eriti oluline, sest ma ei olegi eriti isamaaline inimene - mulle on isegi enam oluline see, et ka välismaal laps vabalt hakkama saaks, võibolla just seetõttu et meil väga suur osa sugulasi ei ela üldsegi eestis....

vanadill
Bännitud

Registreeritud: 06.10.2004
Viimane külastus: 18.04.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.04.2005 kell 13:55 Reply With Quote
Ma arvan et sa oled peast natuke soe ja väikekodanlikult peenutsev ja edeva pealekauba.

TJ

Pole olemas kaugeid kliitoreid-lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0266359 sekundit