Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Mix naised kujutavad ette ?
traxic
Kasutaja

Registreeritud: 04.08.2004
Viimane külastus: 10.12.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2005 kell 10:46 Reply With Quote
minu teada mõned mehed samasugused, kes hakkavad uskuma ja lootma seda mida pole ja ei tule.. ainus vahend jamade lahendamiseks või veel parem ennetamiseks on selgelt teisele poolele rääkida mida temalt oodatakse või ei oodata.. et üpris lihtne..
View User's Profile View All Posts By User
liisbeth
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2004
Viimane külastus: 26.03.2008
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2005 kell 10:52 Reply With Quote
oleneb nüüd, et kui kiirelt see kiire seks tuleb.... pärast üheöökat oleks küll loll loota, et asi perekonnamängimisega lõppeb. ent kui ollakse tuttavad pikemat aega, seksile on eelnenud mõni aeg (paar nädalat, kuu) flirti ja intensiivset suhtlemist - no siis selle aja sees võiks nagu ikka selgeks teha, mida oodatakse ja otsitakse.

diagnoos - elukutseline snoob!

Lii001
õnnelik ja endaga rahul

Registreeritud: 20.04.2003
Viimane külastus: 27.08.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2005 kell 13:26 Reply With Quote
Mul oli selline jutum:
Sain oma endisega kokku. Tore oli: hea flirt, tore selttskond ja muidugi tema käed, mis kogu õhtu vältel mu tekspüksvärvlit katsusid. Olme seltskonnas, nii et mingeid erilisi otsesõnu ytlemisi olla ei saanud. Igastahes,kui ylejäänud seltskond ära läks, siis hakkas ta julgemaks muutuma ja flirtivatest pilkudest said suudlused. Nii ta siis rääkis, tegelikult andis mõista terve õhtu, et me võiks uuesti omad suhteriismed yles ehtada ja proovida, mis välja tuleb. Juhtus, mis juhtus. Kuradima hea oli. See selleks. Hommikul läks koju ja ma siis päevapeale saatsin messi, et mis meist siis saab. Tema vastas ilmsyytult, et ta syda kuulub teisele... Ja siis pean mina matsu ära jagama, millal on jutt yheöösuhtest ja millal uue suhte algusega.... Nii, et palun asjad korralikult selgeks rääkida... enne kui voodisse minnakse...

Ärge kunagi pyytke muuta asju, mis teist ei olene...

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2005 kell 13:31 Reply With Quote
ma nüüd ei saa aru milles on probleem, et sa saad sexi naise käest või mis, või sa arvad et oled nii vägev ja pead ennast siin kiitma, et veel saada või kui sa naiste käest ei taha kuna rist on liiga raske, tahad hoopis meest. Mõtle oma mure välja alustuseks!
ja eelnevale postitajale, no asi on juba selgeks räägitud ju kui sexiks läheb, mida seal veel selgitada, naised ärge ronige iga mesimagusalt rääkivaga voodisse siis

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

liisbeth
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2005 kell 17:03 Reply With Quote
nooh, kui juba meeste kirumiseks läks, siis minul oli esmalt paar kuud kena flirti, siis jõudis asi voodisse ning suhtlus läks edasi nii sees, kui väljaspool linu, aga lõpptulemuseks oli ikka, et aasta pärast käratati "kuidas nii loll olid, et ise aru ei saanud, et vaid seks olid"... najah, see selleks. aga üldkokkuvõttes saab ju ikka asjad selgeks rääkida, mida teineteiselt tahetakse. kui on hea seks siis on. ning minu meelest ei ole meestel alust arvata, et kui naine pärast koosveedetud ööd sulle veel tere ütleb ja juttu ajab, et see kohe ongi ahistamine ning tibi kujutab endale igasugu asju ette. ega ikka ei kujuta küll.... ning kui inimene on enne toredate inimeste nimekirja kuulunud, miks siis pärast seksi kohe vastupidi peaks olema??? või siis, miks ei tule mehed selle pealegi, et äkki oli seks sedavõrd hea, et võiks teinekordki...

kalev14
Algaja

Registreeritud: 06.05.2005
Viimane külastus: 13.07.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2005 kell 21:46 Reply With Quote
no kuidas sa siis selgeks räägid, ja ka siis saab alati öelda, et sain nii aru, aga mitte naa, kui juba siis kirjalikult,
ja kui pelale sexi tuleb veel soov lobiseda või kondama minna, siis täiendada lepingut, ainult kas notari juures ka kinnitada?
Moosivad nii mehed kui naised ja kujutavad ette samuti mõlema soo esindajad, pole mõtet ühte sugu kiruda.
Aga ette võiks küll vähem kujutada, loogilisem oleks seeasemel otse küsida, tundub normaalsem.

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.06.2005 kell 01:11 Reply With Quote
oot mida küsida, see küsimine on sama jube kui keegi küsiks kas ma sind suudelda võin krt nautigeelu,ärge küsige ja uurige ja puurige ja kõige parem ärge lootke

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

Lumeleopard
Bännitud

Registreeritud: 06.01.2005
Viimane külastus: 21.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.06.2005 kell 01:57 Reply With Quote
nii et asja moraal>
ei mingit sexi enne laulatust!

ja pole probleemi!

liisbeth
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.06.2005 kell 11:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lumeleopard
nii et asja moraal>
ei mingit sexi enne laulatust!

ja pole probleemi!

nuujah, siis on minu seksid vist küll selleks eluks seksitud

CreAtive
Algaja

Registreeritud: 19.06.2005
Viimane külastus: 8.01.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.06.2005 kell 11:36 Reply With Quote
Tema tegi seksist ühed sina teised järeldused, klaari ära
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.06.2005 kell 12:32 Reply With Quote
Juhtub sedagi, et selle (kiire) seksi saamise himus lubatakse maad ja taevad kokku, "big love" sealhulgas. Ja siis pärast ollakse imestunud, et mis siis nüüd?

Võiks ikka veidi mõelda ka. Ka peaga, mitte vaid mõnede muude kehaosadega.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
delilah
läbisõidul

Registreeritud: 26.05.2005
Viimane külastus: 12.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.06.2005 kell 12:44 Reply With Quote
Meestel on see vist üldse nii, et korraga mõtleb ainult üks pea
liisbeth
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.06.2005 kell 14:12 Reply With Quote
irw, olen täitsa nõus sellega, et kui mehel üks pea on paistes, siis teine ei tööta.... aga samas võiks naisel ka ikka nii palju kainet mõistust olla, et pärast nappi tutvust ja kiiret seksi koheselt perekonnast ja kolmest lapsest unistama ei hakkaks. ja siis tüübile oma jutuga pinda ei käiks a´la mis meist nüüd saab. mingi eneseuhkus peaks ju ikka ka olema.

sinukalla
Kasutaja

Registreeritud: 19.06.2005
Viimane külastus: 25.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.06.2005 kell 00:13 Reply With Quote
õpi natuke tundma naiste hingeelu
blue
Algaja

Registreeritud: 21.06.2005
Viimane külastus: 6.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.06.2005 kell 17:55 Reply With Quote
Mulle on õeldud, et naine ennem vaatab kas selle mehega tesuks koos elada ja alles siis teeb seksi, mees aga vastupidi teeks enne vanainimeste asja ära ja siis vaatab kas tasub ütdse edasi sebida. Loomulikult ma ei ta , kas sii vastab tõele,tahaks ise ka teada kuna mina pole ju mees.Eks need mehed ikka parajad moosijad ole.
tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.04.2010 kell 15:06 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: simeon
mix on see nii, et kui saad mõne naisega tuttavax ja siis toimub kiire sex, et siis on kohe mingi "big love" ?
kuigi tegu ei ole armastusega vaid mõlemapoolse vajadusega.
kuidas sellises olukorras saada naisest lahti ja kuidas saab talle hästi selgex teha, et ei ole mingit "big love", vaid oli täiesti tavaline sex ja vajaduste rahuldamisega ...

No"big love",eeldab pikaajalist suhtlust ,selleks võib kuluda totaalselt palju aega.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.04.2010 kell 20:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lii001
Mul oli selline jutum:
Sain oma endisega kokku. Tore oli: hea flirt, tore selttskond ja muidugi tema käed, mis kogu õhtu vältel mu tekspüksvärvlit katsusid. Olme seltskonnas, nii et mingeid erilisi otsesõnu ytlemisi olla ei saanud. Igastahes,kui ylejäänud seltskond ära läks, siis hakkas ta julgemaks muutuma ja flirtivatest pilkudest said suudlused. Nii ta siis rääkis, tegelikult andis mõista terve õhtu, et me võiks uuesti omad suhteriismed yles ehtada ja proovida, mis välja tuleb. Juhtus, mis juhtus. Kuradima hea oli. See selleks. Hommikul läks koju ja ma siis päevapeale saatsin messi, et mis meist siis saab. Tema vastas ilmsyytult, et ta syda kuulub teisele... Ja siis pean mina matsu ära jagama, millal on jutt yheöösuhtest ja millal uue suhte algusega.... Nii, et palun asjad korralikult selgeks rääkida... enne kui voodisse minnakse...

Kas oleksid ka siis talle kätte andnud kui ta oleks sulle kohe õhtul ütelnud et süda kuulub teisele.Vaevalt.Ja kas sa oled ikka kindel et ta näitas sulle seda ,et üritaks veelkord või tahtsid sa ise seda temas näha.See,et ta su teksavärvlit näppis viitab rohkem sellele et seksi saada kui sellele ,et leivad uuesti ühte kappi laduda.Samas kaotajaid polnud,üks sai seda mida tahtis ja teine sai ka seksi.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2010 kell 09:01 Reply With Quote
Ettekujutlusvõime ehk fantaasia on ainuomane mõtlevale olendile, kelleks inimene on... ja ei ükski teine imeteja siin maamuna peal seda ei suuda, kuigi me vahel ette kujutame, et suudab
See võime on suur looduse and homa sapiensile ja tema vaimsuse ilming, kuid kahjuks mängib meile ka vingerpussi kogu aeg... ja mitte ainult seksis, aga ka seksis
Aga see pole tõesti paha, olen sinuga nõus, freelancer Kui üldisemalt võtta siis aitab meil kaunistada muidu nii madalana tunduvat instinktidel ja tungidel põhinevat argielu... ka seksi vallas...
Aga jah, jamaks läheb asi kätte siis, kui me oma fantaasiat tõepähe võtma hakkame, nagu sellel Lii001-l juhtus...
Et siis, inimesed - fantaseerige julgelt aga ikka mõistuse piires

Minu au on minu truudus!

NipsNaps
Algaja

Naine
Registreeritud: 19.01.2018
Viimane külastus: 12.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 21:28 Reply With Quote
Hiidvana teema, aga aktuaalne igavesti
Usun, et teemaalgatajal pole väga palju suhteid olnud ja üldistab. Eluvaateid ja suhtumisi on ikka väga palju.
Ehk on noormees olnud voodis lihtsalt sedavõrd hea, et naised ei taha enam loobuda

Titaan
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 26.10.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 21:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Ettekujutlusvõime ehk fantaasia on ainuomane mõtlevale olendile, kelleks inimene on... ja ei ükski teine imeteja siin maamuna peal seda ei suuda, kuigi me vahel ette kujutame, et suudab
See võime on suur looduse and homa sapiensile ja tema vaimsuse ilming, kuid kahjuks mängib meile ka vingerpussi kogu aeg... ja mitte ainult seksis, aga ka seksis
Aga see pole tõesti paha, olen sinuga nõus, freelancer Kui üldisemalt võtta siis aitab meil kaunistada muidu nii madalana tunduvat instinktidel ja tungidel põhinevat argielu... ka seksi vallas...
Aga jah, jamaks läheb asi kätte siis, kui me oma fantaasiat tõepähe võtma hakkame, nagu sellel Lii001-l juhtus...
Et siis, inimesed - fantaseerige julgelt aga ikka mõistuse piires

Mis selle liiga siis juhtus?

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 9.12.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.07.2018 kell 14:02 Reply With Quote
Sinna pole midagi parata, et naiste jaoks on seks midagi suurt ja olulist, aga meeste jaoks lihtsalt ballastist vabanemine Lii001 pääses isegi kergelt - neil ei olnud ühiseid lapsi ega kinnisvara, mida pärast jagama hakata.
Üks mees ütles pärast 10-aastast abielu, et sina olid mulle lihtsalt abikaasa, nüüd ma lähen ja loon oma elu koos oma tõelise elu armastusega. Kooselu selle "elu armastusega" kestis 2 kuud ja saigi läbi. Aga seaduslik naine ja laste ema teda siis enam tagasi ei tahtnud. Nii et tundmaõppimine võib kesta aastakümneid ja ikka ei tunne ega tea

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 14.12.2018
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.07.2018 kell 15:18 Reply With Quote
Ma tean väga hästi miks.
Olme lõõb kõik segi.
Naisi ähvardab peale "big lovi" ka bioloogiline kell,instinkt sigida ehk siis peret luua.
Kui mängitakse ausate kaartidega, et kepime ja oleme peast segi ja vaatame mis saab. '
Idioot on see naine kes hakkab mõtlema peale paari kuuma ööd,et võiks nüüd hakata sigima.
Seks pole alus alati püsisuhtele, seks on mõnus meelelahutus, mina võtan seda kui enda tervise huvides meelelahutust või energeetilist partertehingut.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 02:18 Reply With Quote
See mehe "elu armastus" oli äkki noorem, kellega tutvus keskea kriisi ajal? Pikk kooselu tekitab ikka rutiini ja 30+ tekib paljudel meestel tunne, et tahaks veel elada ning pikk suhe paistab olevat nö mandunud.
Mehed on nagu lapsed. Vana mänguasi on vana ka peale 5 aastast kasutamist.
Naised peavad olema kullakaevajad kuna muidu on nad palja persega ja lõpuks ongi 3 last erinevate meestega. Masendav. Pigem õpetaks tütardest kullakaevajad kui tahaks "kodutunde" saatust. Mõlemad on äärmused aga tõesti lahutusi on liiga palju.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Reede
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Viimane külastus: 22.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 05:33 Reply With Quote
Eks see vist läbi aegade nii olnud, paljude partneritega naised on litsid ja mehed on elumehed. Sellisest lukust pole midagi kasu, mida iga võti avab, samas võti mis avab iga luku on masterkey.

Kasvatusel ja inimese seksuaalsusel on kindlasti oma osa. Aga ehk on sealt naistel see hoiak, õpi enne tundma ja siis anna kätte. Hirm saada litsi tiitel. Tänu sellele üksikuks jääda ja pere loomata jääda. Või siis lõpuks leida mingi eluheidik endale elukaaslaseks. On muidugi naisi kes pooliku peale annavad, aga enamus mehi ei taha ju neid pärisnaiseks. Võiks arvata, keegi nagunii teada ei saa, aga Eesti on ju nii kuradi väike. Ka siis tuleb inimese taust välja, kui ta ise ei räägi.

Ühesõnaga naised mõtlevad selle olukorra keerulisemaks, mehed on rohkem primitiivsed. Maha ja taha, pole probleemi.

Ma pole muidugi selles versioonis kindel. Pole selles elus naine olnud.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2018 kell 12:44 Reply With Quote
Nii, et siis peab paika suures plaanis:
MEES: "Maha ja taha!"
NAINE:" Muinasjutu moodi kaunist perekonda!"

Loomulikult on ka mängus erandid nagu Skingirl rääkis.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0230300 sekundit