Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Jälle enesetapu teema!!!
morcheeba
Algaja

Registreeritud: 18.10.2004
Viimane külastus: 28.04.2005
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 08:32 Reply With Quote
Jälle enesetapu teema!!!

Niisiis olen seda läbi mõelnud ja otsus tehtud.
Teen ära.
Palun ärge hakkage mulle rääkima et see on allaandmine ja nõrkus jne.
Seda olen küllalt juba lugenud.
Aga.
Ühesõnaga.
Mõtlesin ensese uputamisele.
Nt. vannis.
Et lasen vanni vett täis ja siis panen pea vee alla jne...
See on minumeelest kõige valutum viis.
Kuid äkki juhtub seal midagi?
Umbes et instinkt käsib välja tulla vms?
Palun äkki on veel mingi VALUTU ja KIIRE viis enesetapuks?
Palun aidake.
Saatke kasvõi privaatsõnum siis.
Palun.

View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 08:42 Reply With Quote
Ma kas olen lihtsalt loll või mõistmatu inime, kuid ma EI SAA ARU, mis on see NII SUUR JA VÕIMAS asi, mis tõukab inimesi endalt elu võtma Võtma võimaluse näha tulevikku, homset päikesetõusu, esimest lund, kevadet... Mis on siin ilmas NII halvasti, et võtta ise endalt see kõik...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 08:44 Reply With Quote
Yldjuhul jah, vannis peaks olema köva tahtmine, et viimasel hetkel mitte pead veest välja tösta
Aga yldjuhul mimmiga nöus, et mis saab töesti olla nii halvasti, et see köik ilus endalt vötta ehk tasuks asuda probleemi tekitajat likvideerima, vöi ehk saaks sellest tekitajast midagi hoolega analyysides edaspidiseks öppida?

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

pungel
Algaja

Registreeritud: 28.09.2004
Viimane külastus: 26.05.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 08:48 Reply With Quote
huvitav.... kuna ei taheta siin ümber veenmist siis.... mix siis valutu... kas sa üldse tead miks see on valus ah? keha püüab lollile mõistusele teada anda et on midagi nihu.... ise olen korraks kopsud vett täis saanud ..... valutu või meeldiv see kül polnud
üldiselt soovitaks sul tohtri poole põõrduda pigem..

on ainult 2 asja mis on piiritud. universum ja inimese idiootsus, aga selles esimeses pole ma enam nii kindel.

yller
joonistatud mees

Registreeritud: 14.01.2003
Viimane külastus: 1.07.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:07 Reply With Quote
lahendus on väga lihtne

Üliloogilised seadused New Yorgist ja Wisconsinist määrasid, et kõrghoone katuselt alla hüppavat inimest peab karistama surmanuhtlusega

ja su mure saigi lahenduse, head reisi ja lendu

ja selle teema point on?
ostke mulle vann ja tooge merevett, ma ei tahaks, et peale surma vee arve liiga suur oleks?

www.yllarsaar.com

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Roxena
Kasutaja

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:26 Reply With Quote
Surm pole probleemide lahendus vaid algus.
Oled sa mõelnud, mis pärast seda on?

Meie elu on peatükk, mis tuleb selgeks õppida.

Kui tapad enda, tunnistad, et Sa ei suutnud seda peatükki ära õppida. Jätad kodutöö tegemata, ütled, et see on liiga raske.
Ja arvad, et lahkud koolist ning kõik mured lahenevad. Kahjuks nii see pole.

Looja on inimesesse istutanud printsiibi, mis on kasv, areng.
Kasvada saad Sa ainult iga peatükki läbides, mille järel Sulle antakse uus. Mõni peatükk meeldib Sulle väga, mõni mitte. Mõnes on osad lõigud arusaadavad, teised arusaamatud ja vastuvõetamatud.
Ilma läbimata ei pääse Sa ühestki.

Loo moraal: Sa saad uuesti ja uuesti sama peatüki kuniks Sa selle omaks võtad, lahendad ja sellest välja kasvad.

Seniks Sa tapad enda, sünnid uuesti ja oled silmapilguga tagasi probleemi ees, mis Sind praegu niikaugele viis. Jälle piin, lahendamatuse tunne, ummik, energiapuudus, süü jne. Jälle enesetapp. See kõik kordub. Kasvõi 1000 korda. Kuniks inimene aru saab, milleks see peatükk talle antud oli.

Kristlased nimetavad seda põrguks :-)

Räägi parem oma jamast, võibolla meie hulgas on neid, kes on sellise peatüki juba lahendanud.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:30 Reply With Quote
Roxena on elu väga ilusti lahti kirjutanud, loe seda ja mõtle... Tõesti, on ka minu elus olnud õppetunde, mida mitte ei tahaks korrata...neist läbi närides on tulnud paremad tunnid ja päike ühes nendega Ja näen taas, et elu on elamist väärt, vähemalt nii kauaks kuni ta meile antud on...Surm tuleb kunagi niikuinii ju..milleks seda kiiremini otsida...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:41 Reply With Quote
Kle, mis sa pullid
Näha ju, et rahvas hoolib sinust!!
Tule minukale, teeme väikse kohvi või tee ja sööme kooki ja räägime lollusi

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:45 Reply With Quote
No näed siis morcheeba, me ei tunnegi Sind kuid hoolime Sinust Oleks lähemal, kutsuks Sindki täna kaasa löunat sööma

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:48 Reply With Quote
Mina ka hoolin. Kui tahad, võid meie poole ka tulla. Ajame juttu.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:50 Reply With Quote
näed siis...elu ON ilus....oleks Sa lähemal, Tartus siis, kutsuks su enda poolegi Kahjuks täna päälinna asja pole aga varsti siiski...siis ehk kohvitame ? Mis arvad ??

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 09:54 Reply With Quote
Ja kui Tartu satud (asukoht sul ju Tallinn-Tartu), siis tule, kohvitame!

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

ratatosk
vabamõtleja

Registreeritud: 07.11.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 12:09 Reply With Quote
Huvitav, miks inimesed surma ei karda. Kardavad ainult suremise hetkega kaasnevat valu ja ebamugavust. Enamasti.

btw. Olen kuulnud ja lugenud, et suur hulk enesetappe jääb sooritamata, kuna see on seotud ebamugavustega. Näiteks on järvevesi enese uputamiseks liiga külm või sajab parajasti, kui tahaks metsa minna ennast üles pooma.

-- all works are protected by GNU Free Document License --

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 12:31 Reply With Quote
hea kui halb ilm suudab inimesi ümber veenda....loodan, et ka see inimene siin ei tee seda, mida algselt plaanib...et tuleb miskit vahele või veel parem, mõtleb lihtsalt ümber

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 14:08 Reply With Quote
Ümber mõtlemine ilma tõttu on natuke vale põhjus, miks mitte end ära tappa. Äkki järgmine kord, kui maailm must näib, on ilm täiesti soodne sellisteks asjadeks..
Inimene PEAB lihtsalt ise ARU SAAMA ja NÄGEMA, et elu on elamist väärt ja surra võib homme (ma ise jään lootma sellele, et inimene näeb, et homne päev ei tule kunagi ).
See, et me siin veename tal kätt oma elu külge mitte panema või et arst seda teeb või ilm oli sitt või mis iganes .. see ei loe tegelikult mitte midagi inimesele, kes on jätkuvalt augus, kas siis suuremal või väiksemal määral. Enne, kui ei otsustata ise oma elu elama hakata vaatamata igasugusele pasale, ei muutu pikemas perspektiivis mitte midagi.
Lähedaste ja meie osa siin on ainult see, et me ostame talle aega-üritades näidata, et on veel võimalus eluks ja veename teda. Me ostame talle ainult natuke aega..

Iseenesest väga kurb see, mis ma just kirjutasin. Ma sain ise kah sellest aru, kui väike on meie osa ..
Ma polegi seda nii kunagi vaadanud. Ma olin teiselpool piiri tavaliselt ..

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 15:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ratatosk

btw. Olen kuulnud ja lugenud, et suur hulk enesetappe jääb sooritamata, kuna see on seotud ebamugavustega. Näiteks on järvevesi enese uputamiseks liiga külm või sajab parajasti, kui tahaks metsa minna ennast üles pooma.

Õigus...tahtsin end ülesse puua, ei saand, sest libisevat sõlme ei osand teha.
Tahtsin aknast asfaldile hüpata, ei saand, sest kõrgust kartsin.
Tahtsin unerohu üledoosi võtta...ei saand, sest tablette polnud nii palju...lõpmatuseni lootusetu
Enam ei taha, sest ei saa hakkama. Pole mõtet pidevaid enesetapu ebaõnnestumisi kogeda, see rikub enesehinnangut ja tekitab alaväärtuskomplekse.

Muidugi tunnene siiani, et olen mõttetu ja mitteevajalik, tühine , nõme jne...

Aeg-ajalt see tunne läheb üle...vahel kohe kauaks- kauaks. Seoses täiskuuga tuleb mõnikord tagasi, olenevalt kuu suurusest.
Tuleb otsida alternatiive.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

epp
Tige Kull

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 2.09.2016
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 15:56 Reply With Quote
Hmm.. Minu meelest on enesetapp vaid tugevatele. Mingil määral tugevatele, kuna.. paljud ei julge seda teha. Aga samas.. kui isu minna, siis ei saa meie kahjuks takistada.
Kui inimene on endale midagi pähe võtnud - ntx. enesetapp, siis.. tavaliselt need inimesed viivad selle läbi ka.. minu meelest.. kui sa oled otsustanud, et täna on see päev - ilus päev mil surra. Ilus päev vb ainult sinu jaoks. kuigi tegelikult on suuremad vihmahood ja rahe jne.. sadagu kas või pussnuge, aga inimene teeb mis ta tegema "peab".

Miskipärast, arvan et inimene kes tahab enesetappu teha on justkui pime, ta ei näe oma lähedasti, kuidas need muretsevad ja Tegelikult hoolivad. Ta justkui ei märka seda. See eluetapp võib tunduda suletud ruumina, kus kõik uksed on kõvasti lukustatud, kuid.. paraku on nii et .. iga ukse taga on miljon uut ust kuhu sisse karta. - Uus eluetapp. Kui inimene kes sooviks enesetappu teha.. prooviks elada veel viimane aasta täisväärtusliku elu, siis ma arvan et maailm tundub talle hoopiski teistsugusena, kui aasta tagasi ja paljud siis ehk muigaks möödunu mõtte peale. Kui erand kinnitab reeglit.

Ärge uskuge midagi sõna-sõnalt.
Ärge eitage midagi täielikult.
Kahelge ja otsige tõde.
Olles leidnud hingerahu,
tunnete ära ka tõe.

renet
Friik

Registreeritud: 28.12.2003
Viimane külastus: 18.07.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 16:35 Reply With Quote
miski ei kindlusta, et pärast surma parem on, samahästi võib siis veel hullem olla. ja sealt tagasi pöörduda ei saa.

Don't try to teach a pig to sing. It wastes your time and annoys the pig.

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 21:11 Reply With Quote
aru ma ei mõista, miks inimeseloomad oma elu nii vankumatult ainult enda omaks peavad?!

morcheeba ja teised superegoistid, te ei ela isoleeritud maailmas. ei leidu ühtki inimest, kes ennast läbi suhete ei identifitseeri. seega jääb teist siia maha terve trammitäis teiega seotud objekte (inimesi, loomi, kurat teab keda veel), keda jääb painama suur süü, häbi ja/või viha, kurbus selle pärast, mis te endaga tegite ja veel kõige suurem egoism on oma enesetapust teistele teada anda, näiteks meile siin. mis sa arvad- kui sa nüüd seal vannis endal kõrvad kenasti pea alla paned, kuidas meie ennast tunneme!? äkki oleks pidanud rohkem püüdma teda veenda.. kui ma ometi selle ütlemata oleks jätnud.. jne jne. sellest teavitamisega sidusid ka meid oma plaanidega.

meie elud ei kuulu ainult meile!! keegi nägi selleks vaeva, et meid valmis teha, ilmale tuua; keegi maksis palka arstidele ja politseinikele, kes meid ravisid ja meie turvalisuse eest hoolt kandsid; keegi tegi tööd ja maksis makse, et me endale tasuta koolihariduse saaksime jne jne.

me oleme ühiskonnale võlgu ja oleks pärispatt pärast peaasjalikult hüvede tarbimisest koosnenud elu jätta kellegi kaela veel matmiskulude kandmine, õppelaenu tagasimaksmine. keegi meist ei suuda ennast asetada ema olukorda, kes pärast elu jooksul nähtud vaeva peab oma vabatahtlikult elust lahkunud lapse puhtaks pesema, surnurõivastesse riietama ja hakkama matmist korraldama..

mul pole vaja teada põhjusi, miks sa, morcheeba, endalt elu võtta tahad. ükski probleem ei õigusta sinu ega teistegi enesetapjate iseksust oma lähedaste ja kogu ühiskonna suhtes.

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

lendajapoiss
meeskond on nii tark ja hea, et mu ära bännis!

Registreeritud: 17.06.2004
Viimane külastus: 15.11.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2004 kell 21:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: morcheeba
Niisiis olen seda läbi mõelnud ja otsus tehtud.
Teen ära.

Vaat kui uurida neid fotosid,mis tehtud vannis laipadest,siis on nad väääga inetud,samuti need igasugu gaasi jm. sellise kasutajad!
Soovitaksin sul asjatundjate ja esteetidega enne meetodi valimist tõsiselt konsulteerida!
Mõned on ka lennukiga seonduvaid lahendusi kasutanud....kas oled sügisvärvides, madalalt, üle eestimaa lennanud?

see kommentaar oli 100% sarkastiline ja seniilse vanamehe(48) irisemine ja iseenesest mõistetavalt läbu!

Marla
Friik

Naine
Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 23.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.10.2004 kell 12:46 Reply With Quote
arvan yldjuhul et inimesed, kes oma enesetapukavatsustest räägiwad kõwa häälega, ei mõtle taolist asja wäga tösiselt.
sest kui on taoline soow, ei ole ju *lahe* kui keegi yritab ymber rääkida.
----
mooduseid on palju.
ning arvan ka, et persoonid, kes ei taha enam elada, mõtlewad lahenduse ise wälja. mitte ei hakka seda teistelt kysima.

uhhh. ei meeldi taolised teemad.

see, kuidas inimene elu näeb, on waid mõtlemiswiisi kysimus.
ei tasu kõike nii kuradima mustaks ja s*taks enda jaoks ajada.
& kui muu ei aita siis loe uudiseid ja waata kuidas inimesed maailma eripaikades wõtlewad raskelt-raskelt selle eest, et mingites ylikehwades elutingimustes ellu jääda.
& waata korraks enda ymber ja mõtle sellele, et oi kuidas sul on ikka wedanud, et ei pea ise taolistes situatsioonides olema.

weidi rohkem wõiks eneseuhkust olla.

Hera
Friik

Registreeritud: 23.03.2004
Viimane külastus: 27.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.10.2004 kell 16:20 Reply With Quote
Minu meelest üldse üsna nõme sellist asja foorumis kuulutada. Kui tahad, siis tee omale ots peale, kuid tee seda ilma suure kisa-kära ja kellalöömiseta. See sinu teema rohkem kiitlemisena sarnaneb, tõelist tahet ei näe mina küll kuskil. Inimene, kes enesetapu valib, ei kuuluta seda enne tervele ilmale ega küsi ka nõu, mil viisil on kõige otstarbekam ja valutum teise ilma rännata.

mõtlemine on vahel tervislik

boomkat
Kasutaja

Registreeritud: 04.11.2004
Viimane külastus: 11.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2004 kell 18:04 Reply With Quote
Kuidagi imelik postitus oli see ning ühinen ka teiste arvamusega, et ära tule kiitlema. Sa justkui tahaksid tähelepanu ja seda et kõik sulle kaasa tunneksid vms? Ma usun, et sul on raske. Mul oli ka vahepeal aga kas ma tegin enesetapu? Ei, ma rabelesin välja. Soovitan seda ka sinul. vähemalt PÜÜA välja rabeleda.

Happiness is nothing more than good health and a bad memory.

Kathi
Algaja

Registreeritud: 26.05.2004
Viimane külastus: 13.10.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.11.2004 kell 20:46 Reply With Quote
Nagu juba mõned arvamust avaldasid, et sellise soovi kuulutamine kahtlane on, nii ka mina. Minu arvamus on selline, et sa just nimelt selle pärast seda kuulutasid, et äkki keegi suudab välja pakkuda piisava põhjuse, miks sa seda tegema ei peaks. Ja see on igal juhul parem variant kui see, et sa lihtsalt lähed ja teed asja ära - ilma selle üle pikemalt mõtlemata.

Vaata kasvõi mõnd USA draamat (ikka mõnd tõsisemat sorti) ja sa näed: on palju inimesi, kellel on märksa raskem ja nad ikkagi ei lähe oma elu kallale. Mõtle maailma koledustele sõjad, vägistamine, piinamine...

Kuid lõppeks on otsus ikkagi sinu teha ja ma loodan, et sa ütled elule jah.

rockybatman
Algaja

Registreeritud: 21.11.2004
Viimane külastus: 20.09.2010
Otsib: naist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.11.2004 kell 01:33 Reply With Quote
Ülaltoodud postitused, mis selle kavatsuse maha laidavad, tõukavad selle depressioonis oleva inimese veelgi sügavamasse auku. Nad veenavad teda, et ta ei tohi isegi seda võimalust kasutada oma olukorrast pääsemiseks. Olen ise ka kaalunud oma kehva olukorda lahkumisega lahendada ja olen kogenud, et olukorra teeb kergemaks teadmine, et selline varuvariant olemas on. Selle teadmisega võib ka homse päeva ära oodata. Kui sa aga tead, et sul mingit pääsu ei ole, pole tahtmist ka homset päeva oodata.
Parim, mida me teha saaksime, on soovitada talle häid lahkumisviise. Mina pean parimaks kinnises garaazis auto käivitamise. Parim kindlustunne tuleviku suhtes tekib teadmisega, et garaazis on auto, mille võid iga kell käivitada ja see on kõik, mida tegema pead. Üsna pea kaotad teadvuse ja siis on sinu instinktidel vähe kaasa rääkida.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0257449 sekundit