Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Kas looksid suhted praeguse või endise kinnipeetavaga?
dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2005 kell 17:26 Reply With Quote
Mitte mingil juhul. Isegi siis mitte kui inimene on valesti süüdimõistetud. Olen täitsa kindel, et kui kasvõi päris terve ja tavaline inimene vangi panna, siis mõni aeg jõhkarditega kooselu jätab inimese sisse kustumatu jälje. Väike näide - isegi ropendan pärast sõjaväge täitsa agaralt, loll komme aga millegipärast väga raske loobuda. (minuarust võib vabalt võrrelda sõjaväge ja vanglat kui isoleeritud ühiskonna osasid, kus demokraatiast ja vabadusest võib vaid und näha)

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

View User's Profile View All Posts By User
Roxena
Kasutaja

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.04.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2005 kell 21:14 Reply With Quote
Lihtsalt teemaarendamise mõttes - aga kui praegune kallim, kellega ehk juba aastaid koos olete elanud, osutub ühel päeval süüdimõistetuks... näiteks ebaseadusliku relva omamise, grupiseksi korraldamise koos alaealistega, salaviina müügi vms eest. Saab maitea... aasta. Kas siis lõpetate suhte selle aasta jooksul?
berta
muutumas...

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 29.10.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.01.2005 kell 09:18 Reply With Quote
Sellisel juhul oleks ikkagi vist mõttekas toetada oma senist elukaaslast. Aga arvan, et inimese põhimõtteline seaduskuulekus või -kuuletumatus peaks ilmnema ikka juba varem, mitte pärast pikka kooselu.
anahid
südamlik ja sügisene

Registreeritud: 02.07.2004
Viimane külastus: 20.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.01.2005 kell 10:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Roxena
Lihtsalt teemaarendamise mõttes - aga kui praegune kallim, kellega ehk juba aastaid koos olete elanud, osutub ühel päeval süüdimõistetuks... näiteks ebaseadusliku relva omamise, grupiseksi korraldamise koos alaealistega, salaviina müügi vms eest. Saab maitea... aasta. Kas siis lõpetate suhte selle aasta jooksul?

Kle kui asi juba pedofiiliasse kisub, siis on väga kahlane see edasine ühine tulevik. Üldiselt ma arvan, et inimesed ei muutu nii kardinaalselt, et seda temast enne arvata ei võinud.

Asjast rääkimine ei tee veel asjameheks.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.01.2005 kell 00:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Roxena

Ma ei tea, et kedagi vangi oleks pandud ebaseadusliku relva omamise või salaviina müügi eest. Need ei ole mingid õiged kuriteod minuarust. Alaealistega grupiseks... no ma ei tea, kui minu tibin oleks ütleme 3 16 aastast poissi ära võrgutanud, siis oleks see minujaoks meganali - ausõna. Aga noojah kui juba alla 13 aasta ja nii siis oleks küll jama vähe.

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

Meshi
Algaja

Naine
Registreeritud: 12.01.2005
Viimane külastus: 22.03.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.02.2005 kell 18:57 Reply With Quote
Endise pigem

Tead, ma tahaks praegu sind katki kallistada ja siis killud endale võtta, sa ei kaoks siis ealeski kuhugi

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2005 kell 09:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Hera
Kohe kindlasti ei looks. Samuti nagu ei hakkaks suhet arendama joodiku või narkomaaniga. Nende inimeste mõttemaailm on midagi sellist, millega mina kokku puutuda ei soovi.

Aapo Pukk istus ka kinni. Kusjuures väidetavalt kellegi üsna tuntud iskiku korteri "tühjendamise" eest. Seda on meedias ikka vahel läbi lipsanud.

Elab edukalt edasi (ja kindlasti korralikumalt).

Hera
Friik

Registreeritud: 23.03.2004
Viimane külastus: 27.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2005 kell 10:44 Reply With Quote
Ray. Kõik võib olla ju õige, kuid kahjuks olen töötanud süsteemis, milles olid väga täpsed andmed nii seadust rikkunud, kui ka ennast parandanud kurjategijatest. See tervenenute protsent oli imepisike. Ma ei usu imedesse just väga sinisilmselt. Kes on kasvõi korra kinni kukkunud, see saab kohapeal veel ametikoolitust juurde ning väljub trellide tagant juba hoopis teise inimesena. Sellisel protsessil on tõenäosus palju suurem kui paranemisprotsessil. Neist, kellel kuritegelik homne süveneb, just väga palju ei räägita, küll aga pannakse suure kella külge mõni üksik paraneja. Olen liiga palju kurjategijaid näinud ning ei usu enam imedesse, vähemalt nendega seoses küll mitte. Isegi tavaline avarii põhjustaja (näiteks alkoholijoobes) võtab hundijalavett nagunii edasi ning istub kunagi jälle purjus peaga rooli. Alati säilib oht, et ta kordab oma kuritegu. Suurem protsent narkomaane valib ise oma elus süstla ja narkomaani tee. Üsna vähesed siiski nö. kogemata kukuvad võõra süstla otsa. Igaüks valib oma tee ise, vähemalt nii kardinaalse suuna (kuritegevus) küll. Ning mina ei kavatse oma tervist ja elu niisuguste kahtlaste elementidega ohtu seada. Kuid eks igaüks teab lõppude-lõpuks ise, millega riskib ja kui kaugele oma tolerantsusega läheb.

mõtlemine on vahel tervislik

maipõrnikas
Kasutaja

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.04.2005 kell 16:57 Reply With Quote
Kohe kindlasti mitte!
Küürakat parandab ainult haud
erand kinnitab reegli!

kiaara
Kasutaja

Registreeritud: 01.04.2005
Viimane külastus: 26.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2005 kell 21:11 Reply With Quote
kas looksin suhte kinnipeetavaga....arvan et mitte...tegelikult oleneb mille eest vangis ollakse kui m6rva v2gistamise v6i muu sellise p2rast siis kindlasti mitte....ja ma arvan et p6hjus on v2ga selge....v2ga v2hesed muudavad ennast...kui yldse muudavad ja ma arvan et see oleks emotsionaalselt juba mulle liiga raske ...ma pyyan ikka sellistest suhetest ja olukordadest eemale hoida...aga ei me ette tea mis elu meil tuua v6ib.......aga jah pigem siiski mitte...
Puella
Algaja

Registreeritud: 15.03.2005
Viimane külastus: 26.06.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.04.2005 kell 22:07 Reply With Quote
Kindlasti ei looks ma suhteid ei endise ega praeguse vangiga. Mu esimene suur armastus töötas vangivalvurina, nii et pilt suht selge mis inimeseloomad need vangid on. Naistele oskavad nad kohe väga ilusat juttu ajad armastusest ja kuidas neid on ilma põhjuseta istuma pandud jne.

ükski heategu ei jää karistamata

capucinna
Algaja

Registreeritud: 10.03.2005
Viimane külastus: 7.06.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2005 kell 07:23 Reply With Quote
ei looks suhet endise ega praeguse vangiga, isegi kirjavahetust ega lihtsalt sõpra kes seal on käinud, ei tahaks!
Milleks, kui on nii palju korralikke ja vabasid mehi!

sinukalla
Kasutaja

Registreeritud: 19.06.2005
Viimane külastus: 25.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2005 kell 04:53 Reply With Quote
suhet tasu sellistega küll luua,suhelda lihtsalt veel võib
Sinuhe
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 21.03.2011
Viimane külastus: 9.03.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.04.2011 kell 16:51 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray

Aapo Pukk istus ka kinni. Kusjuures väidetavalt kellegi üsna tuntud iskiku korteri "tühjendamise" eest. Seda on meedias ikka vahel läbi lipsanud.

Elab edukalt edasi (ja kindlasti korralikumalt).

Joonistada oskab see mees küll.

dsikibriki
masu päkapikk

Registreeritud: 18.05.2004
Viimane külastus: 31.03.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.04.2011 kell 20:56 Reply With Quote
kindlasti ei - vanale koerale uusi trikke ei õpeta ehk siis ausalt elama

Alati ei ole mees see kes naisel silma särama paneb,
vahel teeb seda ka hea juuksur ja perfektne meik.

freelancer
Küünikust vahikoer

Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.04.2011 kell 21:04 Reply With Quote
Kas see käib ka naiste ja meeste kohta kes oma elukaaslast on petnud.Kui see sobib kurjategijale siis võiks seda kohandada ka petmise koha pealt vaadates.Ka see on kuritegu teatud mõttes.Niiet kui korra on petnud siis niikuinii petab ka tulevikus,ehk ei õpeta uusi trikke ja ausalt elama.
ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.04.2011 kell 22:08 Reply With Quote
Siiani pole loonud ja, ega ei looks kah! Ei tunne mingit vajadust elule ekstreemsuste keskel
iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2011 kell 07:29 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Kas see käib ka naiste ja meeste kohta kes oma elukaaslast on petnud.Kui see sobib kurjategijale siis võiks seda kohandada ka petmise koha pealt vaadates.Ka see on kuritegu teatud mõttes.Niiet kui korra on petnud siis niikuinii petab ka tulevikus,ehk ei õpeta uusi trikke ja ausalt elama.

Free, miks sa nimetad elukaaslase vasakule panemis petmiseks? Miks sa ei nieta seda lihtsalt, et "võttist sinust parema". Ja kui sa ikka tõeliselt oma kaasat armastad, kuidas sa saad talle midagi tõeliselt head keelata ja ilma jätta. Kas abielutõotusi andes tuleb sisse kirjutada ka see, "ja kui sind mees/naine enam ei rahulda, siis vaata ise kuidas saad".

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2011 kell 17:24 Reply With Quote
IIr
Minu elufilosoofia ütleb et kui mees või naine jeehat tõmbab siis kohe kindlasti ta ei lähe sitema juurde nagu suurem osa nimelt naisi püüavad ka siinses foorumis esile tõsta.Mitte ükski normaalne ja enesest lugupidav mees/naine ei lähe kodust välja keppima kui ta sealt sitemat keppi saab.Ainult alaväärsuskompleksi põdev inimene võib selleks võimeline olla.
Mis puudutab aga kooselu siis on piisavalt neid paare kes hambad risti end kuskil abieluvoodis ohvriks toovad ja nagu orjad altarile heidavad et teine osapool saaks end rahuldada.Kui mulle minu kooselu rahuldust ei pakuks ei elaks ma selle inimesega mitte sekunditki koos ja täpselt sama kehtib ka mu kooselupartneri kohta.Elu on lihtsalt liiga lühike et seda mõttetute asjadega sisustada.

Miks nimetan seda vasakule panemist petmiseks.Selleks et osad inimesed siinses foorumis ei suuda enesele mõtestada lahti ja tedvustada seda mida sina nimetasid.Nad lihtsalt praakisid ühe vähemväärtusliku välja ja hankisid uue ja parema.Sama on lugu ka autode ja teiste asjadega.Mis enam korralikult ei toimi tuleb uue ja toimiva vastu vahetada mitte terve ülejäänud elu teda putitada et temast vähegi kasu oleks.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2011 kell 20:24 Reply With Quote
Need vana auto ja võimalikest sitema koduse kepi teemad haakuvad just putitamise tasemel Ma ei tea meest, kes esimese jama peale auto aia äärde jätaks, aga naisega suhet viitsivad putitada vähesed Ei tea, kas põhjuseks on uue auto hind ja naisest saab lahti peaaegu väljaminekuteta

Aga praegustest vangidest looks heal meelel suhte eriti suures ulatuses altkäemaksu võtja või riigivara kantija seksika naisega - mulle lihtsalt meeldivad jõukad naised, kes oskavad enda eest seista... Galojan näiteks

Minu au on minu truudus!

arablane1
Kasutaja

Registreeritud: 26.11.2010
Viimane külastus: 22.03.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2011 kell 20:31 Reply With Quote
Sales, minulgi poleks midagi Galojani vastu-ainult et ta otsib ju mehi kes on pururikkad ja keda saab täiega lüpsta
freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2011 kell 21:49 Reply With Quote
Ja huvitav miks peaks seda talle ette heitma kui naine leiab idioodi kelles krants teha.Kui selliseid leidub siis polegi nad rohkemat väärt.
Sinuhe
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 21.03.2011
Viimane külastus: 9.03.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.04.2011 kell 00:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: arablane1
Sales, minulgi poleks midagi Galojani vastu-ainult et ta otsib ju mehi kes on pururikkad ja keda saab täiega lüpsta

Lollidelt tulebki raha ära võtta!

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.04.2011 kell 18:17 Reply With Quote
Õige
Kui loll ise ei oska raha kasutada selleks et ta raha toodaks siis tulebki sellistelt raha ära võtta ja ringlusse lasta.

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.04.2011 kell 12:50 Reply With Quote
Olen endine kinnipeetav , aga endise naiskinnipeetavaga ma ei looks Kahte musta lammast peresse põle vaja

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top