Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Valetamine, Petmine, Reetmine ehk millised on "Kodutud" foorumlased
Mõtiskleja
Algaja

Registreeritud: 01.01.2005
Viimane külastus: 26.01.2005
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.01.2005 kell 21:11 Reply With Quote
Valetamine, Petmine, Reetmine ehk millised on "Kodutud" foorumlased

Njah... Pealkiri on ehk natuke karmilt ja nii mõnegi jaoks ülekohtuselt sõnastatud, kuid ilmselt ei vaevuks suurem osa muidu seda teemat üldse lugemagi. Samuti on see teema ka veidi halvasti paigutatud, aga mujale ei osanud panna, ehk andestate...

Tahaksin rääkida sellest, mida olen siin foorumis kahe nädala jooksul kogenud, näinud, tundnud ja millistele järeldustele jõudnud.
Nimelt olen tähele pannud, et siinsed foorumlased soosivad väga igasugst valetamist, varjamist, salgamist, petmist ja üleüldse igasugust reeturlikku käitumist. Kõige rohkem vihastas mind teema, kus sooviti õpetust, kuidas süütuid tüdrukuid rääkida. Milline südametu inimene teeb midagi sellist? Midagi alatumat annab ju üldse välja mõelda! Kahju oli lihtsalt vaadata, kui palju mehi, sellele teemale vastas... Samuti oli jube lugeda, kui normaalseks nähtuseks peetakse armukeste pidamist, abielupettust, enne ühe suhte lõpetamist teise alustamist - lihtsalt kohutav!
Siis võiks rääkida veel sellest, kui labaselt paljud foorumi kasutajad väljenduvad. Masendav, ennast täiskasvanuiks nimetavad inimesed räägivad nagu mõned äsja puberteedi-ikka jõudnud teismelised. Kurb, väga kurb!
Hea küll, sellele suudaks veel läbi sõrmede vaadata, kui lapsikult või labaselt üks või teine iseenda seisukohti avldab - mõelgem, et issanda loomaaed on suur ja suudamegi seda taluda. Kuid mida tolereerida ei suuda, on lõputu õelus kaaskommenteerijate suhtes. Sarkasmi ja ironiseerimist võib leida igast topicust, solvanguid ja õelutsemist tuleb nagu varrukast igaühe kohta, kelle küsimus ei juhtu mingil põhjusel sobima, tihtipeale võib lugeda lausa labast sõimu. Kahju on ka sellest, et keegi ei taha, ei julge või oska neid räuskajaid ka ohjeldada. Üks arukas mees on siin foorumis küll, kellel on piisavalt sõnaseadmisoskust ja teadmisi et sellised paika panna, kuid tema ei taha seda millegipärast teha...

Lühidalt võiks öelda, et suur osal foorumi liikmetest on isekad, südametud, labased ja elementaarsest viisakusest pole nad kuulnudki. Kui oleksin seda varem teadnud, oleksin ennast säästnud. Ja nüüd tean ka, et foorumid ei ole koht kust otsida vastuseid tõsistele küsimustele, maksimaalselt 5% vastustest on vaid sellised, mille üle üldse mõelda tasub... Tegelikult tulin ise siia foorumisse, lootes salamisi siit kedagi leida - kohutav kui rumal võib inimene oma lootustes mõnikord olla...

Kõige kohutavam avastus üldse minu jaoks aga oli see, et vähemalt pooled inimesed siin foorumis ei usu armastuse olemasolusse või siis ei tea nad, mis see täpselt on või samastavad seda armumisega... Masendav!

Üks teadjamees siin foorumis ütles kord, et minu maailmavaade olevat ehl liiga idealistlik... Võibolla tõesti, aga võibolla ka mitte. Sest mis saab, kui puuduvad ideaalid - ollakse rahul sellega mis on ega püüelda paremuse poole, arengut ei toimu. Elu võiks niimoodi üldse seisma jääda. Inimestes seas ma aga ideaalset ei otsi, tean ju, et sellist lihtsalt ei leidu, kuigi üks mu kunagine netituttav väitis, et ta on ideaalne... Aga elementaarset viisakust, tolerantsust ja lugupidamist kaaskodanike suhtes ootan küll igalt inimeselt.

Aitab ehk küll! Loodetavasti loeb siiski mõni inimene selle arvamuse siin läbi ning mõtleb selle üle - usun, et tuleb kasuks. Muidugi kui "sõber" moderaator seda siit maha ei kisu, nagu ta ühes muus teemas minu postitustega tegi. Eks näis, mis saab... Kardetavasti tegin kuskil 25%-le "Kodututele" oma jutus natuke liiga, kuid see oli kogemata, ehk suudate andeks anda... Nendele samadele toredatele soovin ka edu ja õnne armastuses, seksis ning kõiges, mis teile oluline ja tähtis!!!

P.S. See on mu kõige viimane postitus siin foorumis. Kui kellelgi peaks tekkima veel soov minuga ühendust võtta, milles ma muidugi sügavalt kahtlen, siis palun ärge jätke mulle siia teateid, sest vaevalt ma neid kontrollin. Kirjutada aga võite küll aadressil: emaend@hotmail.com.

Kes pole armastanud, pole elanud...

View User's Profile View All Posts By User
Tulevik.vs.Olevik
Kasutaja

Registreeritud: 28.05.2004
Viimane külastus: 19.07.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.01.2005 kell 21:39 Reply With Quote
Tsitaat:
Tegelikult tulin ise siia foorumisse, lootes salamisi siit kedagi leida

P.S. See on mu kõige viimane postitus siin foorumis.

Esiteks on su jutus iva sees. Aga miks sa kõike NII südamesse võtad? See ju siiski selline "pullitegemise" foorum. Üldiselt, kes suuga teeb suure linna ja on "kõva" mees, sellel tegelikkuses võivad olla mingid x hälbed.Milleks oleks muidu vaja endaga kiidelda ja ennast"up"`ida. Kui kõik ok, siis ei kiputa suurustama
Võta asja rahulikult, sest tunded ja sex ja muu intiimne on siiski kahe inimese vaheline asi ja kui keegi tahab kogemusi jagada, suurustada vms., siis las teeb. Kui sulle huvi ei paku mingi teema, siis ära seda postitust loe ja ongi kõik

Üldistades, foorumitest sa endale vaevalt kedagi sobivat leiad. Otsi ikka sealt kus inimest näha ja kuulda saab.

Edu!

Phantom
Universaalnahaal

Mees
Registreeritud: 05.05.2003
Viimane külastus: 12.09.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.01.2005 kell 21:59 Reply With Quote
Küll on kibestunud jutt. Mina küll pole märganud et see foorum üks jube koht oleks. Minuarust väga toredad inimesed siin. Inimestel ju õigus oma arvamusele ja sellest, et inimesed seda avameelselt välja ütlevad läbi lillede rääkimise asemel ei tasuks küll solvuda... aga eks foorumi kasutamine ole muidugi vabatahtlik. Kedagi ei saa selleks sundida

Kirglik mittesuitsetaja

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.01.2005 kell 22:00 Reply With Quote
Aga miks peaks foorum erinema reaalist... Ta on pisike maailmamudel, õelusest, valest, sarkasmist, irooniast,pettusest, alatusest, vägivallast... Kõigest sellest mida inimene on.
Tõde ja õigus, ideaalid. Pole neid reaalis. Pole neid ka virtuaalis.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.01.2005 kell 23:45 Reply With Quote
aga kujutage ette, mis siis saaks, kui kõik on kõigega nõus...ja materdaks ainult elu pahesid....

minumeelest on siinsed foorumlased suht ausad ega hakka kellelegi silmakirjalikult kaasa kiitma...

moraal moraaliks ja kuskilt läheb ikkagi ka piir, seega ei saa nüüd foorumlasi ka moraalituteks inimesteks pidada, kui neil on rohkem suhteis olnud kui üks....

Teemadest....ilmselt on mõned teemad pstitatud lihtsalt ideevaegusest ja võiks ka olemata olla, kuid sellepärast ei maksa end küll nüüd haavatuna tunda....

Mõtiskleja, sa elad tõesti ideaalides...aga edu sulle ideaalse maailma ülesleidmisel , kuid mitte sellel planeedil kahjuks......

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

sirli
Vaikne vaatleja

Naine
Registreeritud: 08.06.2003
Viimane külastus: 6.02.2021
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 00:21 Reply With Quote
Üldiselt Püsimatu ütles selle ära, mida minagi mõtlesin, et igalpool ole igasuguseid inimesi, nii ka siin. Ja elu ongi kohati paheline, mis mõtet on nutta, nii lihtsalt on ja sellega tuleb leppida ja kui jääda nutma ning kurvastama, siis lõppkokkuvõttes saad lihtsalt ise haiget.

Mulle meeldib ka Kontorihiire poolt öeldu, et hea on see, et ei hakata kaasa kiitma, vaid väljendatakse enda arvamust, mis ongi ju õige, igaüks avaldagu ikka enda arvamust ja ei ole paraku nii, et on minu arvamus ja valearvamus. Vaid on ikka mitmeid variante.

Mis puutub sellesse, et sa arvad, et abi ei saa, siit, siis mina võin julgelt öelda, et olen saanud palju sooje sõnu, häid mõtteid, helgeid ideid ja toredaid tuttavaid ja ka väga palju abi, nii et ei kurda.

Ja lõpuks, ma olen siin juba tükk aega olnud, käinud ja vaadanud ning aru saanud sellest, et kõike ei tasu nii üks- ühele ehk nii tõsiselt võtta, ma mõtlen seda, mida siin räägitakse ja ammugi mitte südamesse võtta.

Päikest!

Kui sa ükskord oled ilma jäänud sellest, mida ihkad, siis sa hiljem üle kõige samu unistusi vihkad

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 00:28 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Mõtiskleja
Kõige kohutavam avastus üldse minu jaoks aga oli see, et vähemalt pooled inimesed siin foorumis ei usu armastuse olemasolusse või siis ei tea nad, mis see täpselt on või samastavad seda armumisega... Masendav!

Mulle muu jutt mingit mõju ei avaldanud. Väljendan end nii, kuidas tahan ja peksan segast, kui vaja.

Aga see on küll veider, et miks mõnele mehele see nii kohutav on, kui keegi armastusesse ei usu? Igaüks ise teab kuidas tahab elada..
Ei ole vaja sellepärast kohe masendusse vajuda ..

Uss
tross

Registreeritud: 12.05.2004
Viimane külastus: 6.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 08:23 Reply With Quote
Edaspidiste pettumuste vältimiseks nii virtuaalses kui ka reaalelus, soovitaks huumorisoont arendada. No offence!

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 08:40 Reply With Quote
Kunagi oli dillingeri auhind naljakamale postitusele...see teemaarendus postitus sobiks sinna hästi aa mis ma ikka komenteerin...võibolla oli see ka lisaks viimasele postitusele ka viimane lugemine

aa selleks et kedagi leida on muidu tutvumiskuulutused mitte foorum eriti kui otsida et kedagi leida. Samas sinisilmse ja õrnahingelise maailmavaatega inimesel on vist raske yldse kedagi leida kui iga asja peale masenduda? Kesse ikka mossis meest tahab?

www.ekore.ee

habe
mõttetu mölaööbik

Registreeritud: 27.05.2004
Viimane külastus: 15.11.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 08:59 Reply With Quote
Ma ei jaga arvamust, et algne postitus mingil määral naljakas oleks, kud eks muidugi sõltu see ju lugeja õnnistatusest huumorisoonega...

Kuidagi väga tuttav tundus miski selles jutus. Peagi adusin, et see kirjutaja oleksin just kui mina ise - ainult et kusagil vanuses 15 - 18.
Kahju, et mõtiskleja enam foorumisse ei tule. Kuigi väga kriitiline, on tema mõttemaailm oma olemuselt väga positiivne ja ma ei ütleks et idealistlik. tal saab olema raske- raske elada, raske suhteid luua ja raske oma tõekspidamisi kaitsta. paraku on nende raskustega nagu ülekaalulisel oma esimese 10 kiloga - sellega harjub peagi ära. Aga iseloom jääb ja vaimsus areneb.

Foorumile tegi ta natuke tõesti liiga: me kõik,selle liikmed oleme lihtsad surelikud, igaüks ise suunda kiiksuga, kuid kokkuvõtlikult suht sarnased meie tavaühiskonnaga. Nagu arendad selektiivset kuulmist mõne kolleegi või oma armsa ämma sõnavõttude osas, nii libistad ka pilgu lihtsalt üle mõnedest postitustest, mille osas sul postitaja isikust juba oma arvamus välja on kujunenud - see ei ole ju raske. Omaette väärtus on aga foorumi liikmete avameelsus oma seisukohtade väljaütlem isel - see on fenomen, mille osas ühiskond foorumile selgelt alla jääb.

Sõna antakse sellele, kes karjub kõige valjemini.(Murphy)

Mc
Kasutaja

Registreeritud: 07.04.2003
Viimane külastus: 6.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 09:04 Reply With Quote
Sul võib olla õigus aga ka mitte, igaljuhul on see sinu arvamus.
IRL ja internetis on inimestel erinevad "näod" ja ära kunagi arvusta ega hinda kedagi tema sõnade järgi - sõnadest saab alati valesti aru saada.
Mul kulub ikka tõsiselt aega, enne, kui ma julgen kellegi suhtes arvamust avaldada (mis ei tähenda, et mul enda jaoks seda poleks) või seisukohta võtta.

//huvitav kumba poolde (pooled pidi olema valelikud) mina siis kuulun ....

Õnne, ehk läheb sul kunagi hästi, aga püüa olla positiivsem ja näha väikestes asjades seda, mis teeb südame soojaks. Ära sea endale kunagi megasuuri ja utoopilisi sihte (nt pean kodutud.com'ist endale kellegi kaaslaseks leidama), kui sa ei suuda taluda seda, et kõik alati ei õnnestu.

The Only One
...sest ainult mina tean, kuidas see haiget teeb...

Lenna
Kasutaja

Registreeritud: 03.11.2004
Viimane külastus: 25.01.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 09:15 Reply With Quote
Hm, olen vist sellises vanuses, et olen aru saanud, et üks asi on ideaal, teine reaalsus ja neid ei maksaks omavahel segamini ajada. Muidugi on tore, kui keegi suudab olla ideaalne, aga seda teistelt nõuda? Mingisugune tolerants võiks siiski olla.
vanadill
Bännitud

Registreeritud: 06.10.2004
Viimane külastus: 18.04.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 09:36 Reply With Quote
Mõtiskleja. Hangi kusagilt selline film nagu "Pleasantville", siis saad äkki aru et maailm pole aint must valge.Vaata kohe mitu korda ja süvenenult-tegu on hea filmiga.

TJ

Pole olemas kaugeid kliitoreid-lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

sinisilm
elas kord...

Registreeritud: 22.05.2003
Viimane külastus: 22.06.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 09:36 Reply With Quote
Ja mind lausa jahmatas see kiri...sest ausalt öeldes olen siinseid foorumlasi just vastupidisteks pidanud-natuke ideaalseteks- aga see selleks. Iga inimene on selline nagu on ja mida aasta edasi,seda loomulikum see tundub. Nooruse ideaalne maailmavaade kaob aegapidi ja asendub reaalsusega. Keegi ei keela olla sinul tubli aga lihtsalt elu kujuneb teiseks-paraku.

Sellele ei olegi vastust.Ei ole kunagi olnudki.Sellele ei saa kunagi vastust olemagi.See ongi vastus. G.S.

Killagal
Kuskil mujal

Registreeritud: 21.11.2003
Viimane külastus: 19.12.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 09:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Mõtiskleja
Aitab ehk küll! Loodetavasti loeb siiski mõni inimene selle arvamuse siin läbi ning mõtleb selle üle - usun, et tuleb kasuks. Muidugi kui "sõber" moderaator seda siit maha ei kisu, nagu ta ühes muus teemas minu postitustega tegi. Eks näis, mis saab... Kardetavasti tegin kuskil 25%-le "Kodututele" oma jutus natuke liiga, kuid see oli kogemata, ehk suudate andeks anda...

Muigh.... Lugesin selle läbi nö diagonaalis.
Kurb, kui sa oled lasknud endale liiga teha. Mina olen selle kohaga väga rahul
Ja seda ära karda, et kellelegi liiga tegid. Kui, siis ainult mõnele endasarnasele. Ja nagu sa isegi taipad, teie siin eriti kaua ei püsi

Omale ka ilusat elu

/me on ka iroonitseja

liisbeth
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2004
Viimane külastus: 26.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 11:09 Reply With Quote
kui vana , sa teema algataja üldse oled? mina ajasin 23 aastaseks saamiseni sinuga analoogset juttu ja olin nii sinisilmne, kui veel vähegi olla võis. aga elu muudab! mitte et üks ääretult negatiivne kogemus inimest sarkastiliseks ja elus pettunuks muudaks, kuid... njah. ei oskagi vastata.

mulle on jäänud sellest foorumist mulje, et siin räägivad omavahel inimesed, kes on omavahel läbi kokkutulekute või ka muul viisil tuttavad. on oma nn inside joke-id ja omad sarkastitsemised. ja kas sulle siis veel ei olegi jäänud seda muljet, et need inimesed, kes on megapalju aega arvuti taga istuda ja kes suurema osa oma isiklikust elust foorumites ja jutukates istuvad - ju neil siis oma elus midagi vajaka jääb. ok, ei hakka siin kedagi materdama... mõttetu tegevus.

diagnoos - elukutseline snoob!

Tommyz
Kasutaja

Registreeritud: 20.12.2004
Viimane külastus: 5.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 11:37 Reply With Quote
Ausalt öelda olen mõtisklejaga üsna nõus, kuid... on olemas ka teine pool, see mis pole nii ideaalne, iga üks on kasvatatud oma moodi, oma piirkonnas, kus olid omad mõjuvad tegurid, mis kujundasid meist sellised inimesed. Mina ei kahetse, et kasvasin sellises keskkonnas, et olen just selline nagu praegu olen, tean vaid seda, et vajan pidevat edasi arendamist, et saavutada seda "ideaalset mina", ja see arendamine kestab kuni süda kustub!. Iga üks väljendab nii kuidas oskab, nii kuidas on mugav ja hää, põhimõttest peaks kõik aru saama, hiina keeles me siin ju ei kirjuta. Hästi ei kujuta ette kui elu oleks selline, ilma nende pahedeta, see teebki elu haiglaselt naljakaks, tänu sellele on ka see foorum, kus neid oleks võimalik arutada ja õppida midagi uut, kuidas olla! Ning tõesti olen siiamaani olnud vaid armund, ja seda tugevalt, armumisel ja armastamisel teen vahet, kuigi seda teist veel tundnud ei ole ja nii lihtsalt seda tunda ei soovi ka!! Ise olen enam vähem samas seisus, mõtetega seal, et miks inimesed teevad asjad mõtetult keeruliseks, saab ju tunduvalt lihtsamalt elu elatud, sellepärast nimetangi inimeste tunde kohast mõte maailma haiglaselt naljakaks.... eriti veel oma praegust elu ja seda elukeskkonda. Kahju, otsustasid nõnda kergelt loobuda, minul ei ole siiamaani veel välja kujunenud kaasfoorumlaste kohta kindlat arvamust, siin on nii häid ja positiivseid tegelasi, kui ka mõtetuid targutajaid kellel tahaks kõrva pihta nipsu lasta, aga see selleks, nendest ei pea välja tegema. Pigem oleksid pidanud meile oma seisukohti edasi ja edasi seletama, et ka meie selle vaatenurga alt midagi õpiksime, kaugeltki ei leia, et su mõtte maailm oleks halb, pigem vastupidi, meil oleks olnud midagi õppida...
viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 11:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: liisbeth
...
mulle on jäänud sellest foorumist mulje, et siin räägivad omavahel inimesed, kes on omavahel läbi kokkutulekute või ka muul viisil tuttavad. on oma nn inside joke-id ja omad sarkastitsemised.
...

See on küll igatahes vale mulje - olen küll ise mõnel kokkutulekul käinud, ent tunnen siiski väga väheseid 'kodutuid'.
Need siseringi-naljad ja sarkastitsemised tulevad aga ilmselt tõesti sellest, et istume palju foorumis ja loeme palju üksteise postitusi ja tunneme üksteist seeläbi pisut sügavamalt.
Kas aga meil "oma elus midagi vajaka jääb"? Ei tea, pole pädev otsustama...

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

liisbeth
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2004
Viimane külastus: 26.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 11:50 Reply With Quote
njah, paratamatult tuleb siin neid kommentaare lugedes mõteisse see teema "mis teeb eestlased mõttetuteks irisejateks". loen praeguseid kommentaare. muid kommentaare ning kaldun arvama, et eestlased teeb vastikuks ja irisejaks geneetika. sellest siis ka säärased parandamatud ja sarkastilised foorumlased.

diagnoos - elukutseline snoob!

Blond_Bimbo
tuulest viidu

Registreeritud: 21.04.2003
Viimane külastus: 20.06.2011
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 13:58 Reply With Quote
Reality bites.

Maailmale oled sa lihtsalt keegi, kellelegi aga terve maailm.

Lumeleopard
Bännitud

Registreeritud: 06.01.2005
Viimane külastus: 21.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 14:04 Reply With Quote
Lumeleopard liigutab saba!

Tsitaat:
njah, paratamatult tuleb siin neid kommentaare lugedes mõteisse see teema "mis teeb eestlased mõttetuteks irisejateks"

Igavesteks irisejateks, mitte mõttetuteks ja see oli Lumeleopardi kapsaaeda.
Ma ei usu, et sel poisil on enesetapja kalduvused.
Samas proovime asja lahendust vaadata ka tema poolt, mitte ainult nö. foorumlaste poolt.
Mis võiks olla põhjus sellise kirja kirjutamisel...???
Kriitika on tegelikult suunatud 75% kasutajaskonnale, seega ,kes tunneb ennast ülejäänu 25% osana peaks ju rahul olema...

Ta analüüsib igatliiki suhteid foorumis. Täheldab, et enamus on natuke rõvedad, pidevad sexinäljas jutud...kuidas noori tüdrukuid sisse vedada ja kuidas partnerit petta jne.
Foorumlased karjuvad vastu, et rohkem räägime kui teeme... ja annavad kõva kriitikat tema arvamusele tagasi.
Mõlemal poolel on minumeelest õigus
...ka seda juhtub!
Foorumlaste poolt õige, et tolerantsust on vaja rohkem omada...
Poisi poolt räägib see, et maailmas on siiski inimesi kes hoolivad millestki muust ka kui nõmedustest/rõvedustest.
Kui olla aus ja vaadata rubriiki mees otsib naist: siis kogu aeg on sama: otsin armukest, otsin sexi, jne.
Väga vähesed otsivad püsisuhet või kirjasõpra.
Samas pean mõnikord tunnistama, et kui rääkida/suhelda inimestega ja neile midagi ei meeldi/või neil teadmised selles osas puuduvad, siis ei püüta asja lahendada informatiooni vahetamise teel ,vaid püütakse vastaspool *maha*teha . Et jumala pärast keegi ei teaks , et ma sellest midagi ei jaga. Mõnikord solvavalt!
Mis kokkuvõtteks:
rohkem tolerantsust ja vähem valehäbi.
Kui ei tea, siis ütelgem: ei tea ,aga olen huvitatatud!

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 14:37 Reply With Quote
aga kui ei tea ja ei huvita ka?

www.ekore.ee

habe
mõttetu mölaööbik

Registreeritud: 27.05.2004
Viimane külastus: 15.11.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 15:55 Reply With Quote
... eks siis tuleks vait olla ja edasi teenida...

Sõna antakse sellele, kes karjub kõige valjemini.(Murphy)

Mc
Kasutaja

Registreeritud: 07.04.2003
Viimane külastus: 6.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 16:54 Reply With Quote
Tsitaat:
njah, paratamatult tuleb siin neid kommentaare lugedes mõteisse see teema "mis teeb eestlased mõttetuteks irisejateks". loen praeguseid kommentaare. muid kommentaare ning kaldun arvama, et eestlased teeb vastikuks ja irisejaks geneetika. sellest siis ka säärased parandamatud ja sarkastilised foorumlased.

Geneetika on lahe teema - parandame seda siis veidi?

The Only One
...sest ainult mina tean, kuidas see haiget teeb...

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 17:11 Reply With Quote
kahju et sellistest idealistlikest noortest saavad just need koige kibestunumad inimesed... maailm oleks marksa parem paik, kui me koik suudaks sailitada need algsed yllad eesmargid ja puhtad tunded.

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0248680 sekundit