Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: helinad, pildid Samsung X460`le
Lokelan
Kasutaja

Registreeritud: 18.02.2004
Viimane külastus: 13.03.2007
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.01.2005 kell 18:58 Reply With Quote
helinad, pildid Samsung X460`le

ma selline eriline vahetaja helinatel pole aga minu samsungi helinad on lihtsalt koledad minu jaoks
aga netist ei ole siiani leidnud kohta, kust saaks tõmmata endale helinat uut, st et ei leia kohta, kus toetataks samsung x460`nt
ehk keegi oskab aidata??

aitäh.

jjjjj

View User's Profile View All Posts By User
helikax

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 28.12.2011
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.01.2005 kell 20:45 Reply With Quote
Mul oli sama jama .. Ostsin E700 ja põhimõtteliselt proovisin igalt poolt - jippii, yoyota, one, mushroom, telejazz jne.. - kuid mitte üheltki nendest saitidest helinat ei tulnud .. aga raha võeti küll krt .. Siis leidsin www.buum.net lehe ja sealt tuli .. valid sealt polüfoonilised helinad ja siis valid mingi suvalise Samsungi telefonimudeli - soovitavalt V200, kuna see pakutavas valikus kõige uuem mudel .. pead kahh lihtsalt ära proovima, milline sobib .. Mul oli veel igast jama ka GPRS-iga - ei tahtnud kuidagi tööle hakata .. ei tea keegi (isegi need a´la kõvad kutid emt-st) siiani miks!!! Edu ..

Vihaku, peaasi et kardavad!

cathy2003
Algaja

Registreeritud: 21.11.2005
Viimane külastus: 1.03.2006
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.02.2006 kell 07:43 Reply With Quote
Mina teen nii, et laen enda arvutisse mõne helina, teen mõne pildi või .gif'i ja panen kuhugile üles, kus veebiruumi on. näiteks www.zone.ee vmi... siis lähen oma telefoniga sinna aadressi peale (a'la www.zone.ee/sinunimi/helin1.mid ) (see oli näide)
Kui vajad täpsemat juhendust, küsi

Aga arvesta sellega, et wap on ka kallis, kuid ta tuleb siiski odavam, kui kuskilt specale tellida.
minul endal on nokia6060 ja ma ei nurise helinate jne kvaliteediga.

Sa võiksid esialgu proovida ühe väikese failiga, kuni 5kB see läheb vaid 2-3krooni maksma. Ma nyyd täpselt ei mäletagi, millist failivorminugut samsung kasutab... .mp3 peaks vist toetama

Ja teadmiseks, et paljud helinaid pakkuvaid saidid lubavad sul enne kuulamist selle enda arvutisse salvestada... miks mitte see ära kasutada?

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0115430 sekundit