Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Reiki.Millised kogemused ja suhtumine?
preester
Algaja

Registreeritud: 02.02.2005
Viimane külastus: 8.04.2005
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2005 kell 23:49 Reply With Quote
Kui kellelegi reiki ja sellega seonduv huvi pakub,siis leiab ehk vastuseid reikitajate lehelt
http://www.qiforum.info/index.php

Valgust kõigile!

View User's Profile View All Posts By User
sinike
Algaja

Registreeritud: 05.02.2005
Viimane külastus: 10.01.2006
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2005 kell 22:17 Reply With Quote
Pole kokku puutunud, aga usun, et väga huvitav on.
mc1bluesky
Kasutaja

Registreeritud: 22.06.2005
Viimane külastus: 24.11.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2005 kell 21:42 Reply With Quote
reiki poole suunavad inimesed sageli pilgud siis kui nad on haiged ja suurele osadele probleemidest võib reiki lahenduse tuua.

Angelfire

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2005 kell 09:41 Reply With Quote
kätega ravitsemise kogemus on olemas, aga igaühele tegema ei kipu. ravisin nimelt tubakakotiga, mis kõlpus niidi otsas. oli küll kaudsem kontakt, aga pärast käsi ikkagi valutas. kauem kui nt millegi vastu äralööduna.

enamus reiki muusikast on küll üks paras tapeet, mida ullikestele hea raha eest pähe määritakse. veevulin, linnulaul ja kartuleid (4-löögilisi noote) sahistav sünt tegelikult võib mediteeridagi ükskõik millises keskkonnas kasvõi surmametalli või eurodisko saatel, ravimisest rääkimata.

siililegi on selge, et kui mingi psühhosomaatilise häda tagajärgedele leevenduse saamiseks reikiravitseja juures käia ilma eluviisi muutmata, siis on see nagu iga teisegi ametliku arsti juures käimine. korraks saab leevendust, aga varsti on keha sama soppa täis. niiet ravi tulemus kipub ikkagi sõltuma eelkõige patsiendist endast ja sellest, kui pädev on ravitseja. nagu tavameditsiiniski.

ennustan reikile jmt alternatiivsetele ravimis- ja eluviisidele pikka iga ning nende omamoodi ususektideks kujunevate seltsingute juhtoinastele töö- ja raharohkust. hea või halb? kuidas kellelegi..

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

delilah
läbisõidul

Registreeritud: 26.05.2005
Viimane külastus: 12.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2005 kell 22:36 Reply With Quote
Olen korra sellest abi saanud.

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2006 kell 10:53 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: preester
Ühesõnaga,mida arvate Reikist?

...millisest neist tuleb välja, et ka seal on milooon erinevt varianti
igaljuhul jõud (inteligentset energiat) neile otsingutes, kes sellega tegelevad

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

pipsin
Algaja

Registreeritud: 15.05.2006
Viimane külastus: 30.01.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2006 kell 11:01 Reply With Quote
Olen kokku puutunud. Tunnen mitmeid, kes reikiga on tegelenud. Elukaaslane ja ämm tegelesid sellega. Nad tegid igapäevaselt, nii nagu ette nähtud, 12 poosi (vist), samuti teistele kui oli abi vaja. Paraku juhtus nii, et iseennast aidata ei suutnudki. Siis kui viimases hädas loodad reikile, teed seda tundide viisi päevas, aga lõppeb ikka kurvalt, siis jääb asjale halb mekk juurde. Nüüd ei usu enam sellesse.

Muidugi kui pea valutab ja keegi kätega sealt ümbert õrnalt hoiab... siis ju hakkab hea. Aga ise olen küll seda meelt, et aitab ainult kaasaegne meditsiin. Muu on niisama tilulilu.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 8.06.2021
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2006 kell 11:44 Reply With Quote
Minul on reikjates väga negatiivne arvamus. No ja paljud nõiad võiks ka oma pillid kotti panna.
Fakt on see,et mida vähem su nõid sult pappi võtab seda kõvem nõid ta on! Loomulikult on vaja ka kabineti ja tarvikute eest maksta.Tasuta lõunaid ei ole aga ikka mõistuse piirides.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2006 kell 12:04 Reply With Quote
eelistan teenuseid mille eest maksab haigekassa kõik ülejöönud tunduvad shamaanid

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 8.06.2021
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2006 kell 15:55 Reply With Quote
Mul on ka haigekassa kaart aga tõelist professionaalset abi olen ikka saanud neilt shamaanidelt, ma ei tea mitu opertsiooni ja muud lollus ma üle oleks pidand elama ja kui palju maksumaksja raha ma oleks raisanud. Ma sain jälle mõne saja krooniga hakkama

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

sheridan
state of mind

Registreeritud: 22.04.2006
Viimane külastus: 17.10.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2006 kell 13:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pipsinAga ise olen küll seda meelt, et aitab ainult kaasaegne meditsiin. Muu on niisama tilulilu.

see nooruke "kaasaegne meditsiin" ja teadused on üha rohkem tõsiselt aksepteerimas seda sinu nii nimetatud tilulilu. ses suhtes, et mida rohkem nad asja uurivad, seda udusemaks ja esoteerilisemaks asi kisub, Lääne mõtlemise kiuste.

aga teemaalgatajale - kui sa tahad asjaga tegelema hakata, siis hakka peale. ega sinu teadmised sisuliselt palju ei kasva sellest, kui palju keegi teinud on ja kuhu jõudnud... nagu vaataksid musta vööga karatekat ja muudkui mõtled, kuhu sa jõuda võiksid, kui ainult tegutsema hakkaksid. aga unustad ennast mõtlemisse...
jõudu!

Spiritraver
Kasutaja

Registreeritud: 16.07.2006
Viimane külastus: 8.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2006 kell 21:23 Reply With Quote
/me - eatu ja hingelt iginoor (edukuse suhtes jääb vastuse võlgu, kuna väldib igasugust võrdlemist-võistlemist) suhtub reikisse igati positiivselt

Iskilik kogemus pärineb 1990-te aastate algusest, Oma_Raja otsimise perioodist. <Juhtumisi> sattusin siis nii sensitiivsuse loengutele kui ka reiki-kursustele, mille korraldajateks oli vene koolkond eesotsas Galina Molodtsovaga. Kaks astet läbisin, siis tundsin, et rohkem pole mulle vaja.

Marlale:
Lisaksin soovitusliku kirjanduse loetellu veel Barbara Ann Brennani "Valgus kätest".
Välja lülitumiseks ja sisedialoogi peatamiseks võiksid näiteks proovida kasutada muusikat, oma lemmikmuusikat. Klapid pähe, istu või lama, kuidas ennast kõige mugavamalt tunned, ja püüa häälestuda ainult muusikale, lase helidel ennast kaasa viia. Kui tekib mingi mõte või kujutluspilt või emotsioon, siis ära klammerdu sellesse ega püüa seda ka jõuga kõrvale tõrjuda, alla suruda, vaid lihtsalt lase sel minna. (Piltlik võrdlus: nagu seisaksid maantee või tänava ääres, tuleb üks auto, sa näed seda, "registreerid fakti", aga ei vaata talle järele ega süvene sellesse, mis värvi või marki või millise numbriga see auto oli või mitu inimest seal istus või mida nad sulle hüüdsid või mis näoga sinu poole vaatasid).
Veel üks meetod: heida pikali tiheda lehestikuga puu alla ja vaata üles, lehti ja taevast ja varje seal vahel - just neid varje seal vahel.

"Mitte igaüks ei oska tantsida tulevikumuusika saatel!"
Stanislaw Jerzy Lec

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.08.2006 kell 17:50 Reply With Quote
levinud arvamus, et raha eest saab kõike ja saab ka reikist õnnistatuks, kui raha palju laske käia aga kui paljud selleläbi ka terveks saavad? Kahju kuulda ja vaadata kuidas rahaahned "tervendavad" ilusate juttudega,kuigi ainult oma pilgu treenimisega ja mõne raamatu lugemisega ning ostetud "diplomiga" on vaeva nähtud.Eestis pole küll ühtegi õiget reiki tegisat,vaid veendunud ahvijaid.
Spiritraver
Kasutaja

Registreeritud: 16.07.2006
Viimane külastus: 8.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.08.2006 kell 20:59 Reply With Quote
Eks noid rahaahneid ja ¹arlatane ja rahaahneid ¹arlatane leidub igal pool, paraku ka ametlikus meditsiinis...

Tõepoolest - kahju, kui inimene pärast mõne raamatu läbi sirvimist ja paari-kolme kursuse kuulamist ennast juba suureks ja kõigeväeliseks tegijaks-nägijaks peab. Veelgi hullem, kui ta hakkab kergeusklikke ja siiraid abiotsijaid suisa ära kasutama ja teadlikult petma.

Minul isiklikult ei ole küll mitte ühelegi loengule-kursusele minnes mõttessegi tulnud hakata seal omandatud teadmiste-kogemustega raha "tegema". Paljutki, mida toona kuulsin, konspekteerisin, katsetasin, olen õigupoolest alles aastaid hiljem tõeliselt mõistma hakanud. Juhtus lihtsalt nõndamoodi, et 1990-te alguses, rubla-aja lõpus, ei olnud nende va "lepalehtedega" suurt midagi peale hakata. Juhus (Saatus...?) viis ükskord mingit sensitiivsuse-teemalist loengut kuulama. Erilist usku sellesse mul siis veel ei olnud, kuigi puhtteoreetiline huvi igasuguste para- ja piiriteemade vastu oli. Huvist ja uudishimust jäingi seal edasi käima. On ka paar "paprit" suveniiriks lauasahtlis, nii sensitiivsuse- kui reikikursustelt, aga liputanud ei ole ma nendega mitte kusagil ega ole ka plaanis seda kunagi teha.

"Mitte igaüks ei oska tantsida tulevikumuusika saatel!"
Stanislaw Jerzy Lec

Aike
unenägudemeister

Registreeritud: 18.07.2003
Viimane külastus: 19.03.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.08.2006 kell 21:12 Reply With Quote
Lõkslollidele.
Olen sellega kokku puutunud ja näinud kahe siit ilmast lahkunud eks ei läinud arsti juurde kuna reikisse olevat nad maksnud 5000.
Kallid inimesed. See kõik millest teile räägitakse on vaid korraks TEIE PÜÜDMISEKS vaid korraks saate abi et, teil tekiks usaldus ja loodaksite neile.
Tegelikult on asi aga vägamust ja räpne.

Mis on reiki. Energia andmine teisele inimesele. Ja kogu moos. Kui sa kannad südames soovi kedagi aidata siis mõtle talle kogu oma südame armastusega usu ta tunneb ennast palju panemini. Tee talle lihtsalt mõttes pai ja ta saab abi.

"Valgus kätes" On üks kõige paremaid raamatuid mida olen lugenud sel teemal.

Kõik see mida me n.n. vaatame imestusega kui mingit ebaloomuliku on tegelikult unustatud vana. Me kõik suudame kõige paremini aidata ennast ise. Olgu see siis tehes reikit või midagi muud.
Me kõik suudame seda.

Elu on elamiseks mitte irisemiseks.

emmeliine
Kasutaja

Registreeritud: 19.08.2006
Viimane külastus: 14.11.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.08.2006 kell 19:32 Reply With Quote
Alternatiivmeditsiini suhtun üldiselt positiivselt. Olen abi saanud näiteks homöopaatiast sellise asja puhul, kus tavaarstid ainult õlgu kehitasid ja järjekordse rohu kirjutasid.
Reiki esimese astme tegin ära paar aastat tagasi, nüüd kasutan seda enda ja vahel ka pereliikmete peal, kui kellegi on mõni väiksem mure, näiteks peavalu vaja ära võtta.

Nõiarohtudega ja üldse nõidusega on nõnda, et kõik see, mis on ühe asja vastu hea, võib teise asja vastu halvaks pöörduda.
Kunksmoor

Imre
:

Registreeritud: 30.12.2004
Viimane külastus: 12.01.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.08.2006 kell 19:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: preester
Kuidas suhtub keskeltläbi noor ja ilmselt edukas rahvas alternatiivmeditsiini üldse.alustaks reikist ja reikitajatest.

Ma olen õnneks/õnnetuseks meditsiini usku.
Kui öeldakse, et ma suren siis ma suren. Asi mutt.
Kui on tegemist Minu endaga, siis ma ei hooli kellestki teisest!.
Kui on tegu perekonnaga, naisega las(p)tega, siis JAH ma pöörduks igale poole, ka pendlikeerutajate poole, et oma naine/laps terveks saaks!
Kui tegu oleks ainult minuga, siis ma ei liigutaks lillegi!

Minu ebaselge jutt on tingitud alkoholist või selle tugevatest jääknähtudest,mille tõttu ei saa mind milleski süüdistada.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0187869 sekundit