Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Meestele: naise orgasm
Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.03.2005 kell 20:01 Reply With Quote
Irv......kulla lätlane, ega see kui sa naise märjaks ajad pole veel mingi orgasm, heheheheheheh, või oled sa meil nii kiire poiss et kohe kuivalt selga ja siis rahmeldad oma viis minutit ära ja siis mõtled et kui sul pauk lahti läks ja sina eide selle ajaga alles märjaks ajasid et ongi kõik või............irv......see pole kiirendusvõistlus, proovi rahulikumalt ikka võtta, irv......TUIMAD.......lahe lätikoomik ikka.
Või oled sa mingi tupevedeliku asjatundja et oskad selle järgi ära õelda millal orgasm tuli???

View User's Profile View All Posts By User
muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 7.02.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.03.2005 kell 20:52 Reply With Quote
Isiklikult küll kindel ei ole, et aru saan. Äkki teeskleb hoopis
Eks see sõltub ka paljuski naisest kindlasti

JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.03.2005 kell 21:53 Reply With Quote
On ju olemas selline asi nagu 'märg' orgasm ka naistel. Ehk siis mingi osa naisi eritavad tõesti väga suurel hulgal tupevedelikku siis kui orgasmi saavad, ja seda nii suurel määral et kohe on aru saada mis toimub. Kui lätlasel on olnud au sellise naisega kohtuda siis räägib ta küll puha tõtt.

Tahaks väga uskuda et nii see asi ongi, ja et ei ole mehi kes arvavad et lihtsalt märg tupp ongi asja tipp

Let's go save the world guys!

berzins
Algaja

Mees
Registreeritud: 08.03.2005
Viimane külastus: 9.03.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 00:09 Reply With Quote
vanadill.....huvitav.kust kuradi kohast sa seda võtsid.et ma arvaxin nagu olex sinu puhul tegu naisega....ah ,ei vinni vaielda kah...mõtle nagu soovid...
mamba....huvitav,kas sinu elukool on sama roheline nagu see siug su nime läheduses....tundub küll igatahes....sinul minu pidamise pärast muret aga tunda ei tulex....jaxan seda sullegi jagada...
ja olex tulnud inimese õpetuse tunnis nihelemata õps ära kuulata samuti anatoomia tunnis....siis polex vaja siin laiata...
PS.mis kurat mu kasutajanimi teile ette jääb....?uurige kõigepealt tähendus järgi ja siis vehkige...
( read kurjad...tegelt muigab..)

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 01:27 Reply With Quote
Tähelepanelik mees paneb seda tähele.
Samuti sõltub asi sellest kas ta tahab selle mõistatamisega tegeleda.Kui ikka lihtsalt paneb naist siis üldjuhul teda see isegi ei huvita.Tasub endale selgeks teha inimese anatoomia ja protsessid ,mis nendega kaasnevad.Kui oled asjast mitteteadlik siis pole ka mõtet asja üle arutada vaid end täiendada.

Niinimetatud märg orgasm on kõigil naistel,kõik sõltub ainult vedeliku kogusest mis orgasmi ajal eritub.

JoanMadou -Mitte ajada segamini tupevedelikku orgasmi ajal erituva vedelikuga ,mis pole sugugi üks ja seesama.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

vanadill
Bännitud

Registreeritud: 06.10.2004
Viimane külastus: 18.04.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 09:04 Reply With Quote
Berzins oli üks Dzerzinski ja Hiljem Menzinski lähemaid võitluskaaslasi Tsekaas.Mees oli ustav aga loll ja muidu ka hälbega umbes nagu Hess Hitleri juures. Kui teised tsekistid vägistasid mõnuga naisi -siis tema oli rafineeritum tüüp ja eelistas noori poisse. Ta läks oma harjumusega käest nii ära, et esimesel võimalusel kleebiti talle mingi rahvusvaheline vandenõu külge ja mees lasti maha. Juba kusagil 34 35 aastal vist ei viitsind vaadata!

TJ

Pole olemas kaugeid kliitoreid-lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

berzins
Algaja

Mees
Registreeritud: 08.03.2005
Viimane külastus: 9.03.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 09:57 Reply With Quote
hehh...vanadill...sa oled mu nime tähendust oma mätta otsast kaenud....asjal on ka sisuline tähendus....head nuputamist...muuseas minu sexuaalse orientatsiooniga pole sellel nimel miskit pistmist!
....selle viimase orgasmialase postitusega olen ma 100prossa päri...kui sa oled kellegagi,siis sellele persoonile ka pühendud 100 prossa,mitte ei päri iga minuti tagant igatsugu küssasid a`la kas said ja mida iganes..

vanadill
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 10:08 Reply With Quote
Lihtsalt kui mina dillinger nimeks võtsin siis ma uurisin tausta ka. Berzins tegi seda aga väga ühekülgselt. Kui kellegile ei meeldi võib ta mu üldhariva postituse Tsekaa ajaloost kustutada!

TJ

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 10:19 Reply With Quote
lätlane ja dill...püsige teemas ja vaielda saate u2u vahenduse või kus iganes....

aga küssa...ja kui naine teie küsimuse peale lihtsalt vastaks, et oli küll jube hea aga orgasmi netu, mis siis?..lükkate voodist välja?...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

Roxena
Kasutaja

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 10:27 Reply With Quote
Minu arvamus:
kui naine on esimese korra tõeliselt saanud, siis edaspidi ta teab alati, kas sai või ei. Kuni sinnani võib ta rääkida juttu - "nagu sain" või et sain palju kordi järjest (jätame need mõned harvad multiorgastilised praegu välja).

Meeste arusaamise kohapealt kahtlen sügavalt. Kui mees on selline kes erinevate kehavedelike eritumist tshekkab, selleks et teada saada, kas naine sai või ei, siis mina ei saaks sellise mehega juba püshholoogilise tõrke pärast :-)

Ei peaks ju olema kahtlust, kui naine karjub, hammustab, küünistab, naerab, nutab, teeb muid meeletusi läbisegi. Tõmbub seest kokku veel ja veel. Möönab selgusele tulles et on täiesti hull ja hull sinu järele. Eriti kui see on su oma muidu nii leebe väike naisuke. Aga kui see on võõras partner ja peaks tegelikult ka näitlema, siis mina ei usu küll, et mees vahet teeb :-)

Roxena
Kasutaja

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 10:42 Reply With Quote
Kontorihiire mõtte arenduseks ... :-)

Mina soovitaks asja armastuse ja huumoriga võtta. Igasugune põdemine-saan-ei saa-miks ei saa-miks ta ei saa- kas tal pole minuga hea- viib orgasmivõimaluse kaugemale.

Sellisel juhul võiks kehtestada maksu. Lohutuseks sellele, kes ei saanud. :-) Et kui ma tunnistan, et oli küll taevalik, aga no ei saanud. Ei tea ise ka miks ei saanud - kas valest lõhnast, mida kasutasid, probleemidest tööl, liigsest tahtmisest või vähesest tahtmisest - aga no ei saanud. Siis sina maksad mulle mingi ühiku. Teinekord kui sa ei saa (näiteks mina saan enne ega soovi enam edasist), siis maksan mina sulle ühiku :-)))
Äriidee.

vanadill
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 10:50 Reply With Quote
Mehel ja mehel on alati vahe.On mehi kellel on jalgade vahel ja on mehi kellel on kõrvade vahel
ja on ka selliseid kellel on mõlemal pool!

TJ

JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 12:00 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer

Niinimetatud märg orgasm on kõigil naistel,kõik sõltub ainult vedeliku kogusest mis orgasmi ajal eritub.

JoanMadou -Mitte ajada segamini tupevedelikku orgasmi ajal erituva vedelikuga ,mis pole sugugi üks ja seesama.

Inimene õpib kuni elab Kuna supermärgade hulka ei kuulu siis poleks osanud arvatagi.

Let's go save the world guys!

bijoubi
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 29.09.2004
Viimane külastus: 20.05.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 14:49 Reply With Quote
Minu arvates on see suures osas naise teha, kas mees saab aru või ei.
Samas kogenumad ja pikemat aega koos olnud partnerid suudavad teineteise näoilmest ka taolisi märke välja lugeda.

hakuna matata

rohekonn
Kasutaja

Registreeritud: 11.11.2004
Viimane külastus: 3.05.2019
Otsib: armukest
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 19:41 Reply With Quote
enamasti on aru saada kui naine saab või "saab". pean tunnistama et tavaliselt aru küll ei saa et naine orgasmi teeskleb.
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 22:17 Reply With Quote
....ma isegi ei viitsi selle üle vaielda, sest ma ei kavatse ka esineda speisjal mehele, et ta end hästi tunnex kui loll ise aru ei saa ja julgeb veel küsida, kas mul hea oli....bye

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 22:24 Reply With Quote
li-li

Müts maha sinu mõttekäigu ees.Milleks mängida lollile teatrit.Ega see kui õllepurgi lahti suudad teha ja hommikul kõva on ei tee mehest meest.Meheks saadakse ja mõnel see ei õnnestugi.Meenub selliste meeste kohta ütelus-"Muidu kõva kepimees,oskab 100 asendit ,aga kahjuks ainult pihku.Ka seks on selline asi milles tuleb end harida,ja kui jääda ainult lootma oma intuitsioonidele siis oledki ämbrisse pannud.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Naxik
Kasutaja

Registreeritud: 24.11.2002
Viimane külastus: 8.02.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2005 kell 23:54 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: bijoubi
Minu arvates on see suures osas naise teha, kas mees saab aru või ei.
Samas kogenumad ja pikemat aega koos olnud partnerid suudavad teineteise näoilmest ka taolisi märke välja lugeda.

mis siin naise teha on ma aru saa kas ta peab siis tõesti nägusid tegema ja karjuma (ma sain ma sain ),
mees tunneb ju oma riistaga kah ära kas sai või ei
üldiselt siiani olen aru saanud u. 70% juhtudest ja on ka ette tulnud kus naine ise kah miskit aru saa kas mees sai või ei

Surra jõuab alati

kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2005 kell 02:23 Reply With Quote
Kas te tahate öelda et ei hakkagi otsa ees punane tuluke põlema, kirjaga "game over insert coin"
Nõnnaks, ei saa väita et iga naise puhul kohe aru saaks, et näed orgasm Krt, ei tea kas ühegi puhul aru saab, ehk ainult arvan et saan, müstika.

Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

Eerka
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 15.12.2004
Viimane külastus: 31.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2005 kell 11:10 Reply With Quote
Täna võin ma kindlalt öelda et saan aru, millal mu naine orgasmi saab. Mingi 6 aastat tagasi ma poleks saanud seda väita.
Minu arvates on kõige raskem aru saada kas on niiöelda piiripeal, et kohe-kohe saab, või et just sai.
No aga palju sõltub ka naisest, kui palju ta suudab ja/või tahab ennast kontrollida orgasmi ajal, ning ka sellest kuidas keegi käitub orgasmi saamisel. Olen kuulnud et mõni pidavat tugeva orgasmi saamisel ka nutma hakkama, mõni vaikseks jääma, mõni ... jne.

arena
Kasutaja

Registreeritud: 22.04.2003
Viimane külastus: 30.03.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.03.2005 kell 12:46 Reply With Quote
minu mees jagab küll ära
hannes63
Otsimas püüdmatut...

Registreeritud: 19.03.2005
Viimane külastus: 22.12.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.03.2005 kell 11:58 Reply With Quote
Kui oma partnerit tundma õppida rohkem siis on see tabatav küll. Mõne naise puhul on see vähem märgatav, mõni aga kiljub ja teeb igasugu trikke. Individuaalne värk. Ühest vastust siin olla ei saa.
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
knight
Kasutaja

Registreeritud: 07.02.2005
Viimane külastus: 6.09.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.03.2005 kell 12:10 Reply With Quote
Ei no selge see, et partnerid jagavad ikka väääga hästi ära kui kaugel keski neist parasjagu on. Sest ega siis see daamike, keda juhuslikult juhtud kuskil panema (vabadel meestel poleks see keelatud) pole seda väärtki, et peaks aru saama tema saamistest ja olemistest! See vähe huvitaks.
Oma partneri puhul see siiski huvitab ja mitte selles mõttes, et end nagu mehena tunda, vaid - partnerie vahel pole saladusi ja kõik mis tehakse, see tehakse teineteisele rõõmu valmistamiseks. Säände eit, kes oma saamisi või mittesaamisi kiivalt varjata püüab, pole üldse partneriks olemise vääriline. Too säände suht libulik käitumine oleks!

aga sul on jälle kakssada kilo haisu kaasas ja kaksteist kust püksi lastud (tsitaat 3a Annabel)

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
KassOne
Algaja

Naine
Registreeritud: 03.07.2017
Viimane külastus: 2.08.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.07.2017 kell 13:36 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer

Vaidlen vastu. Märg orgasm on ejakulatsioon. Minul esineb, tihti. Ikka nii, et peab all hoidma Tena lina 60x60cm, millele ilmub siis vastava tegevuse tagajärjel nii 3-6 detsise läbimõõduga plekk. Saaks ka ju ilma selle linata, aga plekk muutub külmaks ja edasi lamada on sellel juba väga ebameeldiv... Plekk lõhnab iseloomulikult, ja teinekord on suus selle maitse (ilma, et reaalselt sinna alumise otsa ligigi oleks saanud - tuleb suhu momentaalselt. kuidas, ärge minu käest küsige - ise ka ei tea).
Kõigil naistel ejakulatsiooni ei esine. Paljudel ei esine.
Arvan, et JoanMadou mõtles ikka ejakulatsiooni.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 17.05.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.07.2017 kell 21:42 Reply With Quote
Tulla siia kommeteerima orgasmi ainult ja freega vaidlema on väga seksistlik.Nagu polekski maailmas midagi muud.
Orgasmis olles saab ühendust kõrgema svääriga olenemata kas on märg või kuiv
Tõeline orgasm toimub peas, mitte alakehas ja kui see toimub seal siis see on väga primitiivne .

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0170169 sekundit