Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: No Life
ManPower
Bännitud

Registreeritud: 19.05.2005
Viimane külastus: 5.03.2006
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.05.2005 kell 22:49
No Life

Meeskonna poolt lisa: ManPower on tühjaks teinud kõik enda postitused selles teemas. Seega võib jutt kohati olla väga segane.. aga kahjuks see inimene (ManPower/asiatec) on segane ka ilma oma postitusteta!

Päikest sulle, ManPower/asiatec
Kayleigh´n I

View User's Profile View All Posts By User
Kirke
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 09.12.2004
Viimane külastus: 18.02.2020
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.05.2005 kell 22:55
Pea püsti...tegin teema ükskord...tõelised sõbrad....ja nüüd tunnen et tegelikult olen #kodututue seast endale palju sõpru leidnud...paar sellist keda täielikult usaldan... Mis puutub töösse...siis minu arust teenid isegi kenasti kui sa seda vaid enda peale saad kulutada...palju on inimesi kes elavad aind miinimumpalgal...
Soovitan sul tulla #kodutud.com jutukasse...me näeme inimestes ka kõikke muud kui massi ... ja uued tutvused tulevad ka Kogesin seda ise...ma olen 2 aastat lapsega kodus olnud...ja usu kõik on võimalik kui vähegi tahta
Naeratus näole ja astu meie sekka...
Mina isiklikult jään juba ootama Ole tubli

Vaatan ja imestan Aga tegelikult ei üllata mind enam miski

anahid
südamlik ja sügisene

Registreeritud: 02.07.2004
Viimane külastus: 20.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.05.2005 kell 23:25
vb läheb mööda, ma oleks jummala rahul su palgaga muide

Asjast rääkimine ei tee veel asjameheks.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
celtic
Oman isiklikku arvamust... andke mulle andeks.

Registreeritud: 25.01.2005
Viimane külastus: 23.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.05.2005 kell 23:33
tüdruk on arvatavasti su enda tahtes kinni... kui ikka ei viici siis ei tule seda tüdrukut sul kah kuskilt. ega hea armastus pole täht mis vahel taevast kukub.

vanemate juures elamine? hmm... see annab ju küllalt normaalse palga juures parajalt raha kõrvale panna, et endale ilus elamine soetada. vabandust väga aga 7500 eeku kuus on väga tubli palk

palju sa kuus kulutad? 2000 - 3000? ikkagi jääks ju 3000 või 4000 alles. kui iga kuu selle raha kõrvale paned siis varsti korter olemas

kõik on kinni su tahtmises....

Risttee

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.05.2005 kell 23:42
Oh jah .. Minu arvates pole see palk kah kõige hullem midagi. Sellise rahaga elab ka kolmelapseline perekond ära. Ja nüüd üksik inimene leiab, et tema on vallasant ja kõik teised on rikkurid?

Unusta ära enda viletsuse haletsemine, tee silmad lahti ja ära istu töölt tulles vaid netis. Elu on ka mujal. Ja mitte oluliselt ulmelisemates vormides, seda ses mõttes, et needki peaks olema jõukohased. On nii tüdrukuid, kui sõpru, kui pidusid ...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Kirke
Kasutaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.05.2005 kell 23:49
Nagu kirjutasin 23 talve s.o 23 aastane. Tunnen ennast juba iidvanana.
<------oi-oi-oi ma olen ka 23...ja ei tunne end teps mitte iidvanana...see ju esimese nooruse esimene pool alles

Kuus kulutan niipalju kui tahan. Korterid maksavad ju a'la 300 000 ja edasi.

<------korja korteri sissemaksu raha ära....võta pangalaen ja ongi vanemate juurest ärakolimise probleem laehndatud...hmm ja üleüldse...kui sa see 7500 enda peale kulutad...aga väljas ei käi...riideid ei osta...mille peale see raha sul läheb...arvutile ostad uusi vidinaid???

Olen vaadanud seriaali Nip/Tuck ja seal meeldis mulle Julian McMahon'i kehastatud dr. Christian Troy roll. Selline elustiil oleks mulle ideaalne. Muidugi see on ainult film.

<------ja see on tõesti vaid film... sa ütled et su elus on surnud ring...aga kui sa filmi järgi endale sobivat elustiili otsid siis tõesti...unelma ja reaalsuse vahel küll peenike joon..aga suur samm seda saavutada alusta väiksemate asjadega...

anahid
südamlik ja sügisene

Registreeritud: 02.07.2004
Viimane külastus: 20.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.05.2005 kell 23:49
jah, sorri kui karm olen praegu, aga sulle kuluks üks korralik kõrvakiil ära praegu....sa ilmselt ei kujuta ette ka kuidas tegelik elu käib...pane arvut kinni nüüd ja hakka elama...krt küll

Asjast rääkimine ei tee veel asjameheks.

JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 00:05
Minu puhtalt isiklik ja subjektiivne arvamus asjast: niikaua kui sa oma situatsiooni kohutavalt põed ja iseennast haletsed ei muutu mitte midagi.

Vähemalt minu puhul on nii, et ma pole kunagi rõõmus kui see rõõm minu sisemusest algust pole saanud. Tuleb lihtsalt positiivselt mõelda. Alusta iseendast. Osta endale uued riided, just sellised mis sul enesetunde heaks teevad, mitte sellised mis sa arvad et äkki tüdrukutele meeldivad vms. Siis mine aknega arsti juurde, kui sa veel käinud pole.

Ja siis üks õhtu peale tööd ära istu mitte arvutisse vaid osta tee pealt üks raamat ja mine istu kohvikusse maha ja loe seda, tunnike või paar. Üksinda. Ilma et seda häbeneda et sa üksinda istud. Ja ilma et sa pidevalt sellele keskenduksid mida keegi teine sinust arvab. See viimane võtab harjumist, aga mõtle selle peale et keegi tegelikult ei tea (ja isegi ei mõtle selle peale) kas sul lihtsalt pole kellegagi kohvikusse minna või on sul hoopis suurest läbustamisest ja naistest kõrini ja sul on natuke puhkust vaja....

Sea endale isiklik eesmärk mis ei seondu teiste inimestega (a la ma tahan tüdrukut) - korteri sissemaksu raha kogumine tundub mõistlik mõte olema.

Ja alles siis kui sa oled iseendaga rahu teinud ja suudad päevakese iseendaga rahul olla (isegi kui sa oma eluga sel hetkel rahul pole, ma loodan et sa saad vahest aru) - alles siis hakkab tulema ka kõik muu mida sa igatsed.

Let's go save the world guys!

Marla
Friik

Naine
Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 23.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 00:12
Tsitaat:
Algne postitaja: ManPower
to celtic:
tüdruku leidmine enda tahtes kinni..... . Igal mehel peavad olema sõbrad, mis arvad, mis friigi mulje ma tüdrukule niimoodi jätan
to kirke:
Minuvanused vennad ajavad ränka bisnessi juba. Uued bemarid, majad.
Raha kulub jah arvuti ja auto peale millega mul kuhugi sõita ei ole.
to anahind:
Kerge öelda hakka elama.
Ma või ju arvuti kinni panna aga homme panen ma ta ju uuesti käima ja ülehommme ja edasi.

täitsa nali ikka kyll.
su vastustest tuleb kohe välja, miks taoline elu on!
aina idiootsed vabandused!
ega, tõesti, keegi peale sinu arvutit sisse ei lülita.
kui kardad, et homme või päev pärast seda näpp klaviatuuri poole trygib, viska juba täna arvuti aknast välja!
+ veel. kas tõesti on arvamus, et vaid "rikkad & bemaritega" saavad naisi?!
arva ikka uuesti!
pigem on *edukad* mehehakatisted, kel on ehk ka miskit tarka öelda, tahtejõudu vms.

ööö. millised väärtushinnangud, millised vaated!
inimene loob ise oma mõttega selle, mis teda ymbritseb.
mine kasvõi psühholoogi juurde siis. kui nii sitt seis on.
----------------------------------------------------

& vabandust liigse tormakuse pärast!
mõni asi praegu ei mahu siin pähe. aga see on ilmselt minu probleem.

JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 00:37
Mis väärtuseid sulle on õpetatud? Hulluarsti juurde never? Kas näiteks enesetapuni jõudmine on parem kui minna inimese juurde kes sind vähemalt ära kuulab ja võibolla ka aidata saab?

Selline "perfektsionismi" taga ajamine... ei ole olemas inimest kes oleks ilus rikas tark ja muredevaba! Kõigil on omad mured, selles suhtes pole sa mingit pidi originaal ega maailma naba.

Hakkasin mõtlema... Mida su vanemad asjast arvavad? Kas nemad ei püüa sind sellest deprekast välja aidata? Või olid just nemad need kes sulle sisendasid et inimväärtust mõõdetakse bemarites ja oma majades?

Let's go save the world guys!

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 00:45
Hale.....mingi bemmar ja kõrgelt pissiv kohuke on in ve? Pane nüüd oma latt ikka korralikult paika ja vaata kus alustada.......
Ja akne mille pärast tundud väga põdevat on tänapäeva võimaluste juures köömes Kui see su jaox nii oluline tundub, siis äkki peaxi sealt alustama......

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Hera
Friik

Registreeritud: 23.03.2004
Viimane külastus: 27.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 00:47
Näib, et viinamarjad on päris hapud. Enesehaletsus on vahel hea asi, mõnikord aitab see isegi eluummikutest välja. Muidugi vaid siis, kui sellega liiale ei minda.

mõtlemine on vahel tervislik

Lumeleopard
Bännitud

Registreeritud: 06.01.2005
Viimane külastus: 21.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 01:17
Nii, mis sellele siis vastata...

MINA KA....
Ültse elu pole, näe palk pole sootuks, kuna emadusraha makstakse ainult 6 nädalat meil.
Arve tühi, uusi riideid pole ka ostnud , käin vanadega ringi. Mersut ka pole
Sõpru ka pole uusi tekkinud
Vanadel kõik oma tööd ja toimetused kaelas ja kes ikka tahab beebiga kaua istuda
...ja lastejuttudest rääkida
Kinos, teatris jm. pole juba iidamast aadamast käinud
Last ka kellegi hoolde jätta ei saa, kuna sugulasi siin pole
Ja sõbrad ei taha imikuga üksi jääda, ja ega veel usaldaks ka
Elu nii HALL
Kuna raha pole, siis ei saa ka shoppamas käia
igav, igav, igav....
Lapsele soojakoti ostuks nuiasin ka mehelt raha
Muidu istun kodus ja pesen põrandat.... ja vahin seina...

Ah, tühja kah!
Eks laps kasvab suuremaks ja tööle lähen ka tagasi ja siis saan palka ja tuttavaid ja käin kinodes ja teatrites ja muudes kohtades....
ja ostan terve hunniku riideid...
Ja istutan endale roosiaia
Ja võtan 10 kassi
Näh, hing läksin kohe lõbusamaks!

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 06:13
Minu arust on ikka hea küll, et sa omale tüdrukut ei leia. Kui sul tüdrukut ei ole, siis sa ei abiellu temaga. Kui sa ei abiellu, siis sa ei saa ka lapsi. Kui sa ei saa lapsi, ei õpeta sa neile ka oma väärastunud väärtushinnanguid.

No tere appi. Üksik inimene saab 7 pool tonni ja on vähe! Me saame naisega kahepeale natuke rohkem ja peame kolmekesi hakkama saama...

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

Karmapolice
Kasutaja

Registreeritud: 26.02.2005
Viimane külastus: 2.08.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 06:37
muide, 7500 palgaga saab kasvõi korteri üürida ja jääb raha ka elamiseks, kui kodus elamine on ikka nii vatsumeelne.
otsi endale mõni hobi!!! mis pagana bemarid, ma näiteks ei tahaks endale iialgi meest, kellel on küll bemar ja maja aga kellega pole võimalik elust, inimestest, raamatutest, filmidest jne rääkida.
ahjaaa, kodust kolisin välja 20aastaselt (so, 4,5 aastat tagasi), alustasin sellest, et üürisin sõbrannaga kahe peale korterit, tänaseks on isiklik korter, mis on küll natuke närune aga vaikselt üritan remonti teha ja tegelikult on täitsa tore. ära virise, hakka tegutsema!

küll need naisedki siis tulevad
ja akne vastu on täiesti võimalik nii üht kui teist ette võtta, sama kehtib sinu palga juures ka uute riiete kohta.
(ma saan muide kätte 3000 krooni vähem kui sina ja ei sure!)

Tagantjärgi tark.

Kirke
Kasutaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 07:14
ehh...nu mis...me elame kolmekesi üürikorteris ja elame ära tsirka 6500-ga...arved vaja maksta...ja jätkub lapsele asjade ostmiseks ja lasteaiamaksu maksmiseks...ja vahest saab endale ka midagi lubatud ikka...kui kuidagi ei saa siis kuidagi saab ikka
Virin ei vii küll kuhugi...
Üritaks positiivselt suhtuda sinusse aga sa nagu ei tahagi et sinusse hästi suhtutakse...kuna sa midagi muuta ei taha siis tähendab sa oled oma praeguse eluga rahul

sissy84
Umbusklik

Naine
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 07:58
Ära virise...kui sulle see palk ei istu,siis sellise palgaga võid saada ka vabalt väikelaenu ja minna ylikooli,et rohkem teenida...usun,et paljud olexid õnnelikud kui sellist palka saaxid.
Bemmiga mehed on tegijad...ega ikka ei ole kyll...terve tallinn´on bemme täis siiber juba neist...aa tead mis on lahe...osta endale yx ront ja tee mega tuuning...spoileringid jne,jne...käi kiirendustel vaatamas mida kõike inimesed välja ei mõtle.Muidex minu mees on audimees...ja kui aus olla siis ma vaatan MEEST...mitte sõiduvahendit.
Kuna sa selline netisõber oled,siis peax ka tuttav paik olema www.rate.ee ...see on koht kus näed inimeste pilte ja saad suhelda...kuna ma laisk inimene,siis olen töökõrvalt leidnud nii oma exi netist...tol ajal oli in koht ok.ee ja praeguse rate.ee-st...tema hakkas suhtlema ja asi sai alguse sellest,et ta vaatas,et me yhest koolist pärit ja nii asi alguse sai...
yhesõnaga sa võid ka neti teel leida kaaslase...
ja akne vastu saad ka kui viicid...see on iseasi.
see kes ei liiguta varvastki selle elu ongi tyhine,sest ega midagi iseenesest ka sylle ei kuku.
ära vingu vaid tee midagi selle heax,et parem elu olex.
(jube kui kõik siin jahuxid oma probleemidest...meil kõigil on siin elus midagi mis meile ei meeldi..aa alamisega me ka ju midagi ei saavuta.)

dillinger
Kollanokk

Registreeritud: 14.07.2003
Viimane külastus: 25.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 08:43
Issand jumal! Tegu on ju libatteemaga.Kujutage endale ette 23 aastast Men poweri kirjeldatud tüüpi-võrrelge seda tema kirjastiiliga.vaadake kasutajanime ja jumala eest haletsega ja tundke tõsiselt kaasa.MenPower aga saab kõvasti naerda -võimalik et koos sõpradega.

TJ

Mõttega seks on tõepoolest parim!

viidik
tütrekesega

Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 08:48
Ausalt öelda oli ka minul selline kahtlus...

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

renet
Friik

Registreeritud: 28.12.2003
Viimane külastus: 18.07.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 09:02
Paha lugu kyll, kui linn on uusi bemareid ja maju täis, tibid kõrvalistmel. Aga ütleme nii, et So what? Niiviisi istuda ja vinguda ning ennast haletseda on väga mugav, sest alati leiab mingi vabanduse või ettekäände, miks midagi muuta ei saa, seega ei pea ka ise midagi tegema. Ma tean seda väga hästi, kunagi olen ma seda ka ise teinud. Tegelikult ei ole need ettekäänded midagi väärt. Nii et lõpeta nende ettekäänete otsimine ja uskumine ning võta oma elu suhtes midagi ette. Muidugi kui sa sügavalt sisimas tahadki igavesti nii elada siis lase aga edasi.
Kõike on võimalik muuta, aga siin ei aita sind ka 10 uut bemarit, isegi kui neil tibid lisaks kõrvalistmele ka tagaistmel. Selleks, et asjad muutuksid pead sa oma suhtumist muutma.
Ja otsi endale hobi või paar, soovitavalt midagi, kus toimub suhtlus teiste inimestega. Saad oma sotsiaalset ringi laiendada. Akne vastu on olemas ravi ja kui ma viimati poes käisin oli seal riideid ka müügil.
See mida mõned teised on saavutanud või teinud sinu vanusena, ei oma tegelikult mingit tähtsust, sa elad ikkagi oma elu mitte nende oma.

Ja ma üldse ei hakkagi pikemalt peatuma suhtumisel 'Hulluarsti juurde never'. See on umbes sama hea, et näe, murdsin käeluu ära, aga no way, et ma selle kipsi lasen panna.

Don't try to teach a pig to sing. It wastes your time and annoys the pig.

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 09:26
*ära vaata siis seebikaid niipalju mis masendust tekitavad
*ja loe mu allkirja: sellega on kõik öeldud, mis puudutab väljaspoolt rikkurite elu, kes elavad võlgades, surevad võlgades ja pärandavad oma liisingud-laenud lastele jne...
*õpi rõõmu tundma pisiasjadest......
*oleks mul sinu palk..oleksin küll rahul....
kõik on su enda teha..
*ja akne raviks pöördu nahaarsti poole....

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

kiaara
Kasutaja

Registreeritud: 01.04.2005
Viimane külastus: 26.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 14:02
sul pole olnud eriti s6pru,su elu on igav ja yksluine ...sa elad vanematega ...sul pole oma tydrukut ega uusimat autot...ja mis siis !!!???
pista pea aknast v2lja v2ljas pool k2ib vilgas elu
see k6ik on sinu enda teha kas sul on s6pru ja oma tydruk ...sul ei ole vaja nende hankimiseks bmw ja luks korterit tallinna vanalinnas ....k6ik algab sinu soovidest ja tegudest
ole ise seltskondlik mine 6htul v2lja s6lmi uusi tutvuseid...
ja su palk on kah ju hea... pole see midagi nii v2ike kui sa kurdad
ja see et sa pole modelli v2limusega ei ole kah yldse t2htsi ega k6ik naised kah pole ja naised ei otsi pilt ilusat meest ...
jah igivana oled sa t6esti
23 see pole mingi vanus sa alles ju poisike ...
ole positiivsema ja hakkajam ning su elu muutub....
ja aga see vanemate juures elamine ...proovi soetada oma korter ...kasv6i mingi v2ike ....kuigi ega see pole nyyd nii v2ga vajalik kah ...aga rohkem iseseisvust ja mehelikkust annab see juurde ...muidu v6idakse arvata, et sa oled mingi emme pojake ....aga see ei pruugi nii olla ...elu on tore, v6ta viimast !!!kyll sa leiad endale lahedad s6brad ja kena tydruku....

maipõrnikas
Kasutaja

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 15:12
Nuh kui on nali siis las saab naerda koos sõpradega või ilma, naer on terviseks.... kuigi mis siin naerda kui teised aidata tahavad.
Kodutud on toredad ja süvenevad antud isiku probleemi, õige kah, kui probleem on tuleb aidata ja isegi kui see ei aita antud isikut, siis kedagi kindlasti

Minu arvamus on, et ole kole või ilus, saa palka vähe või palju mingil hetkel oled üksik ikkagi ja üksindus ei olegi nii halb Ja seda kah veel, et midagi saada tuleb ka vastu enda see tähendab alusta endast, otsi kontakti, suhtle ja vahelduseks võiksid ju ise kah midagi välja pakkuda, aktiivne olla

celtic
Oman isiklikku arvamust... andke mulle andeks.

Registreeritud: 25.01.2005
Viimane külastus: 23.04.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 16:20
noojah... tegelikult on olemas ka hullemas supis inimesi... kes saavad aga ei oska lihtsalt midagi endaga peale hakata.

me saame naisega kahepeale kuskil umbes 8500-9000 ja elame kah ära... kuigi on kaelas igasugu laenud ja liisingud. lihtsalt tuleb leida kesktee ning seda järgida. ilusasti saab hakkama...

Risttee

hannes63
Otsimas püüdmatut...

Registreeritud: 19.03.2005
Viimane külastus: 22.12.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2005 kell 16:24
Mõelda tuleb ka sellele, et paljud elavad palju kehvemini kui teemaalgataja...
Elu koosneb alati tõusudest ja mõõnadest...
Ole ise positiivse mõtlemisega ja edaspidine ei tundugi nii masendavalt must olema...

Tähtis pole tõsiasi, kes sa oled olnud, oluline on kes sa tahad olla.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0228059 sekundit