Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Armuvalu
Tartu vaim
Algaja

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 31.07.2004
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 18:04 Reply With Quote
Armuvalu

Kuidas saada üle armuvalust? Mitte ei tahaks minna pudelisse uputama. Ja uskuge mind....seda on, mida uputada. Ootaksin diskussiooni sellisel teemal. Mõni lööb käega, aga näed...mina ei saa.

View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 18:20 Reply With Quote
eks aeg parandab kõik haavad, jäävad vaid armid...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 18:23 Reply With Quote
Ei tee paha kui on kogu aeg mingi tegevus et lollid mõtted eemale peletada. Aga noh.... egas se kerge pole, tuleb kuidagi üle elada.
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 18:28 Reply With Quote
Mina leian, et natuke aega kannatab ka napsu panna, võtab esimese suurema närvi maha. Aga see oleneb kuidugi ka inimesest, mõni läheb hoopis masenduse musta auku. Aega võib küll minna väga individuaalselt. Mõnel läheb mõned kuud, mõnel aastad, mõnel...
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 18:39 Reply With Quote
Ainult aeg aitab. Ja tuleb end hoida tegevuses, see aitab mustad mõtted eemal hoida.
Pudelist lohutust? Üldiselt on see väga ajutine ja nagu eespool juba öeldud, võib langeda ka musta masendusse.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 18:43 Reply With Quote
Mingi aeg ongi tegelikult vaja üksi nurgas lasta südamel valutada ..
Ja eks minagi mõtlesin, et ei ole aega valule mõelda .. Olin otsustanud mitte lasta sel oma elu segamini peksta .. aga ühel hetkel avastasin, et minust ei olnud enam midagi alles. Ma hakkasin jooma .. suitsetama .. ennasthävitavalt käituma. Muidugi ma nautisin seda kõike .. mul oli lõbus ... ei mõelnud valule .. ainult tööle ja järgmisele pudelile ..
Lase tal natuke valutada ..

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 19:01 Reply With Quote
Ma ei saa aru Tartu vaim...sa olid siin nii õnnelik...mis siis juhtus? Kas kõik sai nii kiiresti otsa?
Ma arvan, et midagi pole vaja teha...toimeta oma igapäevaste asjadega ja las see süda natuke valutab sinna juurde....aega on vaja....aja möödudes kõik kergemaks läheb...aga okas jääb paraku...

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

julychill
Kasutaja

Registreeritud: 13.10.2002
Viimane külastus: 7.01.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 19:07 Reply With Quote
tõesti ei tea- pole kunagi armuvalu tundnud.. selles mõttes, et mehe-naise vahelisest armastusest tulenevalt..
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.11.2002 kell 19:15 Reply With Quote
Tegevus, TOETAVAD söbrad ja nende lohutav ölg. Pudel ei aita uputada, sest purju jäädes on selline viga, et mured öpivad ujuma. sa veel räägid, et on mida uputada, seda enam hoia eemale pudelist, mure ja pudel vöib löppeda...

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2002 kell 08:51 Reply With Quote
Kole raske on aru saada teiste soovitustest sel momendil, et küll aeg parandab kõik haavad... tahax hirmsasti teha midagi, mis asja parandax & hingel kergem hakkax... aga tavaliselt kõik, mis tehakse asja parandamisex... teeb asja hullemax Sport on üx võimalus, mis ei lase musti mõtteid pähe... või mõne hea raamatu lugemine...
Valule peab samuti andma aega... mina arvasin esimene kord, et ei lase sel kuskilt välja paista & et kui korra murdun, siis jääbki see nii... lõpux sain aru, et valu on vaja endast välja lasta, hing puhastada ja puhtalt lehelt kogenenumana & targemana uuesti alustada... kõik võttis kole kaua aega, aga see kogemus rikastas mu elu ja enam ei tee sellele mõtlemine haiget... ning see polnudki maailmalõpp nagu algul arvasin

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2002 kell 08:55 Reply With Quote
njah
kuni 99 aastani oli parimaks rohuks armuvalu vastu ajateenistus. Nüüd see enam nii pole kahjuks. Muidu soovitaks armeesse minna

Valar Morghulis

murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2002 kell 10:42 Reply With Quote
vaim ! pagan , mis kas mu nõuanded ei aidanud? siis pole sul midagi muud teha kui edasi elada põhimõttel , et naise ja trammi järele ei tasu kunagi joosta, sest alati tuleb uus. Mina jooksin naiste järele suhteliselt kõrge eani.sina võid selle varem lõpetada!Ühesõnaga pista aga uued rauad tulle ja ära põe.sa nüüd ju kogenud mees-tead mis teed!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2002 kell 10:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: murdjamees
vaim ! pagan , mis kas mu nõuanded ei aidanud? siis pole sul midagi muud teha kui edasi elada põhimõttel , et naise ja trammi järele ei tasu kunagi joosta, sest alati tuleb uus. Mina jooksin naiste järele suhteliselt kõrge eani.sina võid selle varem lõpetada!Ühesõnaga pista aga uued rauad tulle ja ära põe.sa nüüd ju kogenud mees-tead mis teed!

See mittejärelejooksmine ei käi aint naiste kohta. Egas mehed liiklevad ju kah nagu päevinäind trammid-trollid või mis iganes. Järele joosta pole mõtet, sest mida aeg edasi seda tõenäolisemalt tuleb uus.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Tartu vaim
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2002 kell 19:05 Reply With Quote
Kergelt tulnud-kergelt läinud!

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Ma ei saa aru Tartu vaim...sa olid siin nii õnnelik...mis siis juhtus? Kas kõik sai nii kiiresti otsa?
Ma arvan, et midagi pole vaja teha...toimeta oma igapäevaste asjadega ja las see süda natuke valutab sinna juurde....aega on vaja....aja möödudes kõik kergemaks läheb...aga okas jääb paraku...

Okas jääb jah! Ja ma tundsin oma Heleniga tõeslist hingesugulust! Ja ainult kaheks nädalaks seda jätkuski, sest... nagu ma aru sain tema jutust.... Suhe arenes tema jaoks liiga kiiresti ja ta ei suutnud enda jaoks kõike läbi mõelda. Pealegi mingil kaugel kevadel tahab ta Tartust ära minna. Ja veel, et mina ei olevat see inimene, kellega ta el lõpuni tahaks koos olla. Armunud oli, aga armastuseks see ei kujunenud. No ma ei saa naistest aru enam.... Ei suuda elada päev korraga ja hetkest rõõmu tunda.

Tartu vaim
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2002 kell 19:13 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Venom
njah
kuni 99 aastani oli parimaks rohuks armuvalu vastu ajateenistus. Nüüd see enam nii pole kahjuks. Muidu soovitaks armeesse minna

Mnjah! Asi nimelt selles, et ajateenistusse mind ei taheta!

Tartu vaim
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.11.2002 kell 19:20 Reply With Quote
Tsitaat:

Vaevalt, et ma nii kogenud nii olen, aga soovituste rakendamiseni ma ei jõudnudki. Õhtusööki ei toimunudki, sest selle pühapäeva hommikul sain SMS-i teatega, et meil pole enam mõtet kohtuda.

tuhvlialune
Algaja

Registreeritud: 28.11.2002
Viimane külastus: 27.12.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.11.2002 kell 02:30 Reply With Quote
Luuluda pole mõtet aeg aitab vaid pikema ajapeale kui tahad kohe üle saada siis loo uus suhe või leia uus lohutaja sõprade seast
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 05:34 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Tartu vaim
Kuidas saada üle armuvalust? Mitte ei tahaks minna pudelisse uputama. Ja uskuge mind....seda on, mida uputada. Ootaksin diskussiooni sellisel teemal. Mõni lööb käega, aga näed...mina ei saa.

äkki mõni reis hea sõbraga abix?

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

yller
joonistatud mees

Registreeritud: 14.01.2003
Viimane külastus: 29.04.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 10:36 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
Tsitaat:
Algne postitaja: Tartu vaim

äkki mõni reis hea sõbraga abix?

sellisele asjale pole abi, lihtsalt tuleb elada nii nagu on
ja loota et aeg parandab

Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 10:48 Reply With Quote
hakata tegelema millegagi....käia klubides....tegeleda spordiga( jõusaali kotti taguma!!! (khmm..poksikotti)) ....teha tööd..mis iganes...mõtted mujale viia...või siis rääkida kellegile oma murest,kes aidata oskaks...

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

Zitikaz
Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 21.10.2008
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 11:26 Reply With Quote
armuvalu vastu aitab vaatamine enda sisse.. eneseväärikuse taastamine..ja loomulikult sõbrad on need, kes kindlasti mõistavad Sind ja Sinu valule tegevuste virr-varriga suudavad unustust pakkuda kõigest, mis hinge kraabib..
Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 11:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Tsitaat:

See mittejärelejooksmine ei käi aint naiste kohta. Egas mehed liiklevad ju kah nagu päevinäind trammid-trollid või mis iganes. Järele joosta pole mõtet, sest mida aeg edasi seda tõenäolisemalt tuleb uus.

Õige, vahel aitab ka armumine taas kellegisse. Mitte nii ideaasesse ja jäävasse, vaid sellisesse vahepealsesse ehk siis vahesadamasse. Kui eelmisest üle olen saanud jasen vahesadamast köied lahti ja pujetan ulgumerele, seda ainust ja toelist otsima. Karm, aga nii see on. Andestagu kõik vahesadamad ja mõistku mind. Ju mul oli piisavalt valus, et otsida nende juurest varju.

Barbar
Kasutaja

Registreeritud: 21.10.2002
Viimane külastus: 25.03.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 19:07 Reply With Quote
Vaim, ole õnnelik et midagi tunned. Mõtle, mis saaks siis kui su süda kivistub? - kivisse löödud armid jäävad sinna kauaks, mõni ka igavesti, aga mis saab siis kui tuleb see saatuslik löök ja kivi puruneb? Kui soovid vaikust, siis jääta see süda, kuna mõni neiu ikka selle üles sulatab

Born to walk against the wind

yller
joonistatud mees

Registreeritud: 14.01.2003
Viimane külastus: 29.04.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 19:27 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Barbar
Vaim, ole õnnelik et midagi tunned. Mõtle, mis saaks siis kui su süda kivistub? - kivisse löödud armid jäävad sinna kauaks, mõni ka igavesti, aga mis saab siis kui tuleb see saatuslik löök ja kivi puruneb? Kui soovid vaikust, siis jääta see süda, kuna mõni neiu ikka selle üles sulatab

vahest tahaks küll et endal oleks kivist süda
vähemalt ei peaks taluma südamevalu
mida aegaajalt elu siis teele puistab

aga noh
paraku pole kivist süda

Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.05.2003 kell 20:06 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Barbar

Aga valus on elada ilma armastuseta, valus on elada ilma kireta - elad kui tühjus siin ilmas.

Parem on üldse mitte olla, kui mitte keegi olla.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0169191 sekundit