Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Muulastest mehed!
murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 14:57 Reply With Quote
Muulastest mehed!

Nii slaavi naiste kohta on siin infot antud ja teema olemas.Mind aga huvitaks kuidas on meie naistel/meestel kogemusi muulastest meestega ja kas kannatab eesti meestega kuidagi ehk isegi võrrelda?
Avameelitsete ehk pisut!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 15:09 Reply With Quote
Virg pole välismaa mehi proovinud... kunagi oli võimalus paari Indiast pärit tegelasega intiimsuhted luua, aga millegi pärast arvasin, et pole vaja... ja ega ei kahetse ka, et nendega enam ei suhtle...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 15:10 Reply With Quote
Kuna mu eks oli venelane siis oma kogemustest ütlen et vene mehed on egoistlikumad igas mõttes.
View User's Profile View All Posts By User
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 15:13 Reply With Quote
Mu eks on venelane .. ei saaks just ütelda, et ta egoist oleks olnud ..
Mulle ta meeldis .... vene mehed on minu arvates vähe temperamentsemad ja soojemad ... sellepärast arvan, et järgmine saab ka venelane olema. Eks mul endal ka vene verd päris palju sees .. ju siis sellepärast tunnen nendega end paremini ..

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 15:14 Reply With Quote
minul muulasest mees. ei leiagi erinevusi made in estonia meeste vahel (siis, et parem...vms) erinev on muidugi meie kultuur, kombed ja maaimavaade, mis tingitud hoooopis erinevast kasvatusest...jms...

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 15:19 Reply With Quote
Eks inimesi ole igasuguseid aga....venemeestel see "mina maja peremees" lööb selgemini välja kui eesti meestel. (ma räägin üldiselt)
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 2.09.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 12:46 Reply With Quote
Kunagi nooruses mu esimene armastus oli venelane Tema oli küll tore ja oma mina peale ei surunud. Läksime hoopis muudel põhjustel lahku, kui rahvuslikud eripärad.
Armastus vist ei küsi eriti rahvusest. Probleeme see muidugi kooselus tekitab, aga kõik ületatav ju kui väga soovitakse. Pealegi Eestimaa venelased ikkagi hoopis teistsugused, kui Venemaa põlisvenelased...ei tea, kas ma ikka nende tavadega suudaksin kohaneda...

Omal eestisoost mees ja vägagi rahul temaga

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Bix
Kasutaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 21.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 22:08 Reply With Quote
Muulastest meestega on olnud palju kogemusi... teoreetilisel tasemel loomulikult. Mida seal sõjaväes ikka muud teha, kui naistest rääkida.
Üldiselt on valge mees ikka valge mees. Muulaks muutub ta siis, kui valge nahk hakkab mustaks minema. Mida lõuna poole minna, seda muulasemaks mehed muutuvad. Nagu ajas läheks tagasi. Kusagil poole maa peal on dzhigitid, kes on mehed nagu muiste ning sealt edasi tulevad neegrid, kes on lihtsalt isased.

julychill
Kasutaja

Registreeritud: 13.10.2002
Viimane külastus: 7.01.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.12.2002 kell 18:18 Reply With Quote
Ma üsna mitmeid mitte eestlastest mehi maitsta olen saanud.. ütleme nii, et need kellega mul on tegemist olnud on olnud ikka tublisti erinevad kui need eesti mehed kes hamba alla sattunud.. kokkuvõttes olen enda jaox märkinud, et jumalast mõnusaid ja lõpmatult vastikuid mehi on kindlasti igast rahvustest > seega minu jaox rahvus ei mängi mitte mingit rolli mehe valikul
tiina
Administrator

Viimane külastus: 2.09.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.01.2003 kell 11:25 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: julychill
Ma üsna mitmeid mitte eestlastest mehi maitsta olen saanud.. ütleme nii, et need kellega mul on tegemist olnud on olnud ikka tublisti erinevad kui need eesti mehed kes hamba alla sattunud.. kokkuvõttes olen enda jaox märkinud, et jumalast mõnusaid ja lõpmatult vastikuid mehi on kindlasti igast rahvustest > seega minu jaox rahvus ei mängi mitte mingit rolli mehe valikul
Jagan sama arvamust. Igal rahvusel omad halvad persoonid. On nii muulastest meeste hulgas toredaid mehi ja nii ka eesti meeste hulgas. Kui sobitakse kokku, ei mängi siiski rahvus suurt rolli, kui suudetakse ka kultuurilised eripärad lahendada ja järglaste suhtes kokkuleppele jõuda.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

julychill
Kasutaja

Registreeritud: 13.10.2002
Viimane külastus: 7.01.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 16:10 Reply With Quote
aga välimuselt ja olemuselt mustad mehed seni kõige rohkem vast siiski meeldinud- nii nunnud
hiljuti sai välismaal nädal aega oldud ja oi-oi kui kahju oli sis eestisse tagasi tulle, siin selliste kommete ja välimusega sõpru naljalt ei leia kohe jube igatsus on tagasi minna

cleona
kivimüüridel kõndija

Registreeritud: 16.12.2002
Viimane külastus: 27.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2003 kell 23:13 Reply With Quote
No olen ma ka oma elu jooksul mingitel põhjustel meestega väljaspool Eesti kohtunud,suhelnud jne.See oli siis kui piirid vabaks läksid ja igasugust rahvast vurama hakkas!
Aga oma sõbra,abikaasa ja hingetohtri valin ikka maavillasest kootud eesti mehe seast!Võib-olla olen vanamoodne ja lihtsalt loll,aga minule sobib nii kõige paremini.
Ja eesti mehe,kui sellise kohta,ei ühtegi paha sõna!Pole ta sugugi halvem!Ehk isegi parem...

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 01:49 Reply With Quote
/me kah siiski eestimaa mehi eelistaks
Olen ka kohand ja suhetes olnud teistest rahvustest meestega. Nu need mehed mujalt ju võivad algul viisakamad ja toredamad tunduda, kuid seda on nad ju sinuga kui uuega, kui huvitavaga. Kuid hiljem, kes teab millised nad on koduses elus ja kuidas käituvad. Kombed ja tavad ju siiski mängivad oma rolli.

Eesti mehe puhul tean vähemalt, et me kombed ja tavad kattuvad mingilgi määral. Ja tõesti ka eesti mehed oskavad olla vägagi viisakad ja kenad, kui vaid soovivad. Kuid siin juba ju meie naiste rida neis see parem pool välja tuua

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

videoxxxclub
Algaja

Registreeritud: 19.01.2003
Viimane külastus: 25.01.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.01.2003 kell 11:01 Reply With Quote
Minul on veres kohaliku, ida- ja lõuna-maa verd. Olen paras kogel-mogel. Iseloom on mul ära arvamatu: olen hell ja olen julm. Olen temperamentne, aga vahest külm.
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.01.2003 kell 16:40 Reply With Quote
Ma arvan, et eestimaiste meeste hulgas on piisavalt häid ja huvitavaid isendeid, nii et ma ei pea mehi mujalt otsima hakkama. (No mul polegi ju põhjust tegelikult otsida.)
Kombestik, tavad omased ja kodused.

Kuid jah, neist meestest, kelle kultuuris on naine kanga taha varjutatud ja mitte avatud ilma kodanik, hoiaks ma ka kõige suurema tõmbe korral eemale. Mingeid siduvaid sidemeid ei looks. Küll neist võitlustest laste pärast kuulnud ja lugend. Ja ise kogeda ei tahaks. Omaenda vabaduse sellist piiramist ma kohe kindlasti ei taluks.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2003 kell 16:29 Reply With Quote
Anname tõele au, mehed kelle ikka tilgake muud verd on siiski üle nendest puhtaverelistest. St, et isegi puhast verd ukrainlane jääb alla nendele kel segaveri. Mul endal ka asi sassis seal veres.

BlueAngel
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 12.08.2004
Viimane külastus: 8.08.2005
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.09.2004 kell 20:28 Reply With Quote
/me oli kord suhtes vene mehega. Temperament eesti mehega võrreldes hoopis teine. Eesti mees palju rahulikum. Mul ei vedanud selle vene mehega ka sellepärast, et ta peksis mind.

Unine unistaja

bimbo
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 29.09.2004
Viimane külastus: 26.04.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.09.2004 kell 20:28 Reply With Quote
Mul suurt kogemusi pole paari vene kutiga olen veidi semminud aga eelistan eestimaist. Räägitagu mis tahes aga äraproovitud juba ja kahest halvast tuleb ikka tuntud halb valida
ZyOn
Suhtlemisaldis

Mees
Registreeritud: 11.11.2003
Viimane külastus: 20.03.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.09.2004 kell 09:13 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: BlueAngel
/me oli kord suhtes vene mehega. Temperament eesti mehega võrreldes hoopis teine. Eesti mees palju rahulikum. Mul ei vedanud selle vene mehega ka sellepärast, et ta peksis mind.

Ja sa talusid seda rohkem kui 1 kord?, Ärge sellist viga tehke naised. Peale esimest korda alati esiteks avaldus politseisse või jutt mõne äkilisema meessoost sõbra/sugulasega ja siis asju kokku pakkima või mehe omi ukse taha tõstma. Kodune vägivald on andestamattu ja seda tuleb karistada kohe ja karmilt.

It's hard to be humble, when you're perfect in every way.

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.09.2004 kell 09:30 Reply With Quote
Mulle slaavi mehed meeldivad neis on rohkem temperamenti ja elu, sädet. Eesti mees on tihtipeale minu jaoks liialt uimane ja vaoshoitud.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

salliise
Friik

Registreeritud: 01.09.2004
Viimane külastus: 16.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.09.2004 kell 09:55 Reply With Quote
Väike kogemus ühikapäevilt on. Segavereline slaavlane ema kaudu nö.
Tõeliselt hea mees ärinaisele. Koristab vabatahtlikult, teeb ükskõik mida, et meeldida. Antud inimesel näis absoluutselt puuduvat agressiivsus. Selline koduperemees. Ideaalne töötavale naisele.
See ka ainus lähem tuttav, aga tean teiste juttude järgi ka vastandeid. Nii, et inimene ikka inimene, võib-olla ühine nimetaja võiks olla, et naine on nende jaoks väga tähtis ja sageli vaatavad ka härjad alt üles. Kuigi temperamant neil teine ja vihastamine ka kole, 20 aastat elanud Lasnamäel ja üht-teist nähtud kuuldud paneelmajas.

mada
-

Mees
Viimane külastus: 23.09.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.10.2004 kell 21:13 Reply With Quote
Siiani kogemused muulastest meestega puuduvad. Ma isiklikult arvan, et nad ei erine mingil moel eesti meestest, sest vastumeelne oleks nii või teisiti teist meest panna.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.10.2004 kell 23:50 Reply With Quote
muulastega kogemused positiivsed ja häid jurakaid on ka eestlaste seas

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Hera
Friik

Registreeritud: 23.03.2004
Viimane külastus: 27.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.10.2004 kell 01:40 Reply With Quote
Inimene on inimene, ükskõik millisest rahvusest ta ka poleks. Suhte juures võivad segavaks muutuda vaid usutavad, maailmavaade ja põhimõtete liiga kardinaalne lahkuminek. Tunnen, et ei hakkaks kunagi tõsisemalt tegemist tegema moslemiga. Olen lugenud päris palju nende elust ning tean enam-vähem seda, millises olukorras elavad sealsed naised. Omale lihtsalt taolist elu ei sooviks. Slaavi mehe vastu poleks minul midagi, mul omalgi slaavi verd sees. Arvan, et armastuse korral ei loe küll see, et mees muulane on.

mõtlemine on vahel tervislik

Killagal
Kuskil mujal

Registreeritud: 21.11.2003
Viimane külastus: 19.12.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2004 kell 07:51 Reply With Quote
/me on hetkel suhtes mehega, kes ei ole puhast eesti verd
Muud vahet vist polegi..aga tunduvalt temperamentsem ja vabameelsem, kui need eesti mehed, kellega siiani tegemist olnud

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0179601 sekundit