Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Mida teha?
roosiplika
Algaja

Registreeritud: 29.07.2004
Viimane külastus: 11.04.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.10.2005 kell 18:10 Reply With Quote
Mida teha?

Kohtusin neti teel ühe kutiga ja olen temaga reaalis ka kokku saanud.
Nüüd on ta mulle väga kalliks saanud ja teisel kohtumisel ütles ta mulle,et ka mina olen väga kallis talle.
Ühel õhtul netti teel rääkides tunnistas ta, et pole üle veel saanud oma extüdrukust
Ta tunnistas, et on suures segaduses,et mida teha??? Sest ta ei taha minust ilma jääda ja samuti ei läe tal mõttest oma extüdruk
Mida ma peaks tegema? Mida talle vastama? Ma hindasin tema austust rääkida mulle sellest, aga see tegi ka mulle tohutult haiget, samuti ei tahaks ma tedagi kaotada

View User's Profile View All Posts By User
andri00
Kasutaja

Registreeritud: 26.12.2004
Viimane külastus: 31.10.2009
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.10.2005 kell 19:06 Reply With Quote
valik on ikkagist tema kui ta ei unusta oma exsi siis sul saab valus olema temaga sest kaua sa piinad ikka end sellega et su peigmees on mõtleb teisele
jaanely
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 05.07.2005
Viimane külastus: 5.04.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.10.2005 kell 19:43 Reply With Quote
mina sain 3 aastat tagasi netis yhe noormehega tuttavaks,ja otsustasime kokku saada. seda enam et olin alles ypris raskelt lahku la"'inud ja mo"'tlesin,et mis ikka kodus po''deda. aga kokku saades hakkas mul hoopis tema tuttavaga klappima. mul oli tunne,et ei suuda kedagi enam kunagi usaldada,kuid tema to"estas mulle vastupidist. nyyd oleme varsti juba aasta abielus olnud. anna talle ja endale aega lihtsalt.... laheb nii nagu maa"" ratud on... vms..
dillinger
Kollanokk

Registreeritud: 14.07.2003
Viimane külastus: 25.04.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2005 kell 10:51 Reply With Quote
Kuhu foorumisse ma sattunud olen? siin on vahepeal midagi ringi tehtud või?!!!
Loomulikult jäta see kutt maha.Veel parem sexige temaga kuni rasestud ja siis jäta see kutt maha.

TJ

Mõttega seks on tõepoolest parim!

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 20.03.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2005 kell 11:37 Reply With Quote
Jõhker seksorgia ja siis jalaga nagu dillinger ütles on hea ärakasutamise viis. Veel parem- jäädvusta see sündmus ja saada see siis selle tüübi eks tüdrukule. Probleem ongi lahendatud.
Teine variant on esitada läbi lillede ultimaatum. Ta kas jääb taga nutma oma endist tüdrukut, või poeb edaspidiselt ainult sinu kaissu.

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Registreeritud: 22.09.2005
Viimane külastus: 18.03.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2005 kell 18:35 Reply With Quote
Mis sul ikka vastata - ta ju ütles, et pole exist üle saanud. Kas sa tahad jamada kutiga kes mõtleb teisele? Või oled temaga niikaua kuini ta exi unustab? A kust sa tead, et unustab? Mõtle ja siis otsusta.

Pead olema nagu jumal, kes jälgib, et paradiisis õunad kasvaksid, kuid ka põrgus oleks ahjud köetud.

Ära sõltu kellestki liiga palju. Isegi su enda vari jätab su pimeduses maha.

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 2.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2005 kell 18:54 Reply With Quote
Kui sa teda esimest korda lugesid ja ta sulle kalliks sai, siis peale üksteise nägemist mingi aja pärast said sina ka talle kalliks. Või oli see vastupidi? Ennem oli ta oma eksi lugenud ja see on kah kallis,kuid kui ta leiab mingi muu tsiki jututoast, siis on sul oht teda kaotada. Ja vaata, et sa kellelegi, keda sa loed, truudust ei murra.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

Bithe
Mittetolerantne inimene!

Registreeritud: 28.03.2004
Viimane külastus: 15.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2005 kell 20:48 Reply With Quote
Kummaline- tavaliselt soovitatakse neile, kelle suhe on otsa saanud, kiiresti uus otsida ja eluga edasi minna. Et küll see uus aitab endise kallima unustamisel kaasa.
Tundub, et roosiplika just sellise noormehega kokku juhtuski. Noormees ei suuda exi unustada ja rääkis sellest ka roosiplikale.
Vot nüüd ongi sinu teha, mis edasi saab... kas sa tõmbud solvunult eemale, et ohh ta ikka mõtleb oma exile... või püüad noormehele sisendada, et koos ootab teid hoopis ilusam aeg, kui see mis möödus.
Sa kas aitad tal exi unustada ja rajate koos oma õnne... või mossitad nurgas ja ei tee katsetki noormeest aidata.
Tunded ei kao ühe hetkega...anna talle aega ja ole ta kõrval...tehke koos meeletusi, mis teid seoks. (ärge pangaröövi plaanige... ühine kuritegu teid ühte kongi ei vii )

Oderint dum metuant...

Kapsauss
Eksinud südameke!

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2005 kell 21:00 Reply With Quote
ma soovitan sul anda talle lihtsalt natuke rohkem aega.muidugi yrita koos temaga olla ja ära eriti puuduta tema ekstüdruku teemat kuna koos on ikka parem yle saada

kapsauss

Canyncton
Kasutaja

Registreeritud: 02.10.2005
Viimane külastus: 16.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2005 kell 21:29 Reply With Quote
Pole ka imelik, eeldan,et nad on ikka pikkaaega koos olnud,mitte kuu kaks. Siis järelikult on tal ka midagi,mida meenutada ja millest mõelda.
Anna talle aega ja jätkake koos väljas käimist. Kui ex tüdruk on ikka ex,siis kokku nad enam suhtemõttes ei saa ja ta peab siiski otsima omale uue kallima(mitte ei pea,vaid eeldatavasti teeb seda) ja miks mitte ei võiks see olla Sina?

Anna talle aega ja endale samuti.

Seisa seal,kus oled nähtav.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0157201 sekundit