Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Kuidas vabaneda elukaaslasest?
Maiu
Ära

Registreeritud: 05.02.2005
Viimane külastus: 25.03.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 17:57
Äkki lõpetaxid oma lause, mida silmas pead, dex ?

Ma ei suuda ära oodata, mida öelda kavatsen!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 18:02
Tsitaat:
Algne postitaja: dex
Vaene laps, kellel sellised vanemad on....

Maiu see ei olegi mingi päris lause, see on lihtsalt mõte, mis mul peast läbi käis, lugedes seda teemat. Ja see on üsna kurb mõte.
dex

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

View User's Profile View All Posts By User
Maiu
Ära

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 18:13
Ok siis. Lihtsalt mina ei leidnud mingeid vihjeid sellele, et lapsel olex halb, et tema kuidagi kannatab.

dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 18:40
aga kas sa siit teemast kusagilt mõne sellise vihje leidsid, et lapsel maru hea oleks?

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

Maiu
Ära

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 19:20
Ei leidnud. (Huvitav mix- paljude inimeste arvates peitub ju lapse õnn selles, et ema-isa elavad koos ühe katuse all)
Aga niikaua, kuni asjaosaline (pioneer) ise ei ole väitnud vastupidist, ei ole mingit alust arvata, et laps selles peres õnnelik ei olex, ja kindlasti ei pea see muutuma seoses sellega, et vanemad lahku kolivad..

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 21:48
Kui vanemad otsustavad lahku kolida .. Mis siis ikka, see poleks esimene kord. JA elu läheb edukalt edasi siis kah. Aga seda vanemate otsust ei paista ju siit? Pigem on siin hetkel ühepoolne soov "vabaneda" ..

Minus tekitab see kah vastakaid tundeid.

Eks see mulje teki sellest, kuidas asja serveerida. Hetkel olemasolevas kastmes see krempel mulle ei maitse.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Maiu
Ära

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 22:00
Jah, kõik algab serveerimisest!
Ex see väljend "vabaneda" tingitud sellest, et pioneer otsis ju konkreetset abi leidmax kuskil netis existeerivat 10 soovitust "kuidas vabaneda elukaaslasest". Sellest ka need palgamõrvarid ja kärbseseened ja minu arvates ka paras annus meeleheidet. Siin postitades haxeldataxe paratamatult ju läbi iga sõna kõikvõimalikud tähendused vastavalt lugeja fantaasiale ja sõnnikuhunnikule.
Abi (linki) aga ei kuskil

Pioneer
Kasutaja

Registreeritud: 08.04.2003
Viimane külastus: 21.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 22:08
Ma ei oska asja õigustuseks midagi lisada.. inimesed on erinevad ja teed mida mööda nad käivad. Plaan oli seda "asja" korraldada peale aastavahetust.. kuna ma ise ei oska kuri olla ja kedagi tänavale tõsta, siis lihtsalt mõtlesin, et keeran asja ise kuidagi teistpidi, et ta ise lõpuks veendumusele jõuaks..

/ Kes aitab sinu kõrvatagust sügada, selle juttu on ka mõnus kuulata /

Maiu
Ära

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 22:19
... et siis ikkagi plaan teinepool tänavale tõsta...
ainult et vaja serveerida nii, et naine ise selle peale tulex.. aga äkki ta olex juba ammu läinud, kui olex, kuhu minna?
(tuletan igax juhux meelde, et Sul on õigus vaikida- kõik, mida ütled, võidaxe kasutada Sinu vastu!)

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.12.2005 kell 23:40
Maiu

Ilmselt oleme me sinuga oma nõuannetes lihtsalt mõttetut promotööd teinud.
Õigus paistab olema meie kaasfoorumlasel koodnimega night- kes ütles oma arvamuse välja:
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=9381&page=2

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Madame
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 13.08.2005
Viimane külastus: 21.07.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2005 kell 00:49
ma kordan, oma last sõna otseses mõttes tänavale tõsta on bioloogiline kuritegu

otsi neile uus kodu ja aita kolimisel

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2005 kell 01:57
Kas see oli kuskil kirjas et ta tahab naise visata koos lapsga tänavale.Äkki ainult naise-mitte lapse.Miks ennatlikud ennustused.Või on laps nii kindlasti lapse ema külge poogitud,et teistsugust võimalust ei eksisteeri.Äkki on küsimus hoopis selles,et naisterahvas ei suuda olla tema lapsele täisväärtuslik ema.Aga kohe teha järeldust nagu kuuluks ema ja laps kokku nagu aamen kirikus on ikka ennatlik teha.Me ei tea ju midagi selle paari taustast ainult seda mida teemaalgataja ütles-Ta soovib elukaaslasest lahti saada.Nüüd aga tehakse juba temast kurjategijat kui lapse tänavaletõstjat.Nii need promomised üldjuhul ka toimivad ja paari lehekülje pärast loeme kuidas vaene pioneer peksab oma naist ,vägistas teda üksinda grupiviisiliselt millest sündis laps keda relva ähvardusel tänavale tõstetakse-Hea filmi saaks.Terve maailm saaks teada et mehed on sead ja naine käiks ringi nimbus peakohal nagu neitsi maaria hoides süles last,.......

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2005 kell 08:31
Tsitaat:
Algne postitaja: Maiu
Ok siis. Lihtsalt mina ei leidnud mingeid vihjeid sellele, et lapsel olex halb, et tema kuidagi kannatab.
Lapsed, Maiu, kannatavad veel kõige rohkem selliste asjade puhul, kuna tegelikult tunnetavad nad reaalset olukorda vägagi täpselt ja kui isegi 100%'liselt ei tea, mis lahti, siis sismas tunnetavad ikkagi... Seega, tõesti, juba lapse pärast oleks mõtekas kas otsustada kokku jäädagi (kuigi ei näe siin sellista varianti) või lahku minna ja kiirelt...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

traxic
Kasutaja

Registreeritud: 04.08.2004
Viimane külastus: 10.12.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2005 kell 08:38
V.a. hr pioneer, mul selline pisike küsimus, et miks sa oma naisest üle-üldse vabaneda tahad?
Vabanemise tehnika valik sõltub ikka sellest, mis teie vahel käärimist tekitab.. kas igavus, lollus, liigne naise poolne emalikus, veidrad söömise harjumused.. jne.. et mis siis konkreetselt lahti on?
See et algul mainisid et lapsest said teada alles siis kui sünnituse juurde kutsuti, näitab natuke seda et miskit kääris teil juba alguses.. aga kui tegid/tegite ostuse kokku kolida, siis polnud see nagu ma aru saan mingi tuju ajel tehtud otsus..
Et mis on siis praeguseks muutunud, et nüüd vaja ikkagi naisest vabaneda?

Madame
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 13.08.2005
Viimane külastus: 21.07.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2005 kell 12:53
freelancer, loe teemaalgataja varasemaid postitusi
sealt loeb välja küll, et ta last enda juurde jätta ei kavatse, kuigi on nõus last rahaliselt toetama

ja keegi ei sunnigi teda nendega koos elama, lihtsalt - lapsega naist niisama tänavale tõsta ei tohi, tal peab olema koht kuhu minna.
olukorra kõige lihtsamaks ja kiiremaks lahenduseks olekski see, kui ta ise otsiks neile uue elukoha
get the point?

praegu jääb küll mulje, et ta püüab lihtsalt inimesi enda kaelast ära saada ja tal pohh mis neist edasi saab;
see oleks mõistetav, kui ainult naisega tegu, suur inimene peabki oma eluga ise hakkama saama, aga laps muudab olukorda kardinaalselt

ja kui ta tõesti tahab last endale jätta, siis arvestagu ka, et see naine ta elust ei kao kuskile, kui oma last vaatamas käib, jne

traxic
Kasutaja

Registreeritud: 04.08.2004
Viimane külastus: 10.12.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2005 kell 13:48
.. aga mis saab siis kui mõlemad tahavad last omale jätta aga kooselamisest ei tule enam midagi välja. Et kummal poolel on see suurem õigus lapsele või suurem kohustus lapse ees. Fakt on ju see, et last pooleks rebida ei saa, et mõlemale vanemale võrdselt saaks.

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2005 kell 16:50
Tsitaat:
Algne postitaja: Pioneer
Ma ei oska asja õigustuseks midagi lisada.. inimesed on erinevad ja teed mida mööda nad käivad. Plaan oli seda "asja" korraldada peale aastavahetust.. kuna ma ise ei oska kuri olla ja kedagi tänavale tõsta, siis lihtsalt mõtlesin, et keeran asja ise kuidagi teistpidi, et ta ise lõpuks veendumusele jõuaks..

kui ta siiamaani ei ole sellisele veendumusele joudnud, siis kahtlen, kas ta nyydki seda teeks.
pealegi, kas tal on koht, kuhu minna????? sina teed ja otsustad, aga tema...? voibolla oleks ta juba eile asjad kokku pakkinud ja ara lainud, aga kuhu..? mehed ja nende mottemaailm ajab ikka kyll imestama...

ma ei viitsinud koiki postitusi lugeda, aga kas tal on tookoht, keegi, kes teda toetaks kasvoi lapsehoidmisega jne. ? uue elu alustamine ei ole kerge ja sinu "toetus" ei ole kindlasti nii suur, et sellega endal ja lapsel hinge sees hoida.

olen ise olnud samas olukorras, kus pole MITTE KUSKILE minna ja seetottu mehega koos elanud ja korvad-silmad kinni pigistanud, et mitte vihjetest aru saada.

vaata ikka asja ka naise seisukohalt. anna aega, et ta omal jalad maha saaks ja siis"viska valja"

aga muidugi on sinu enda mugavus ja vabadus tahtsamad kui teiste olelus.

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

Pioneer
Kasutaja

Registreeritud: 08.04.2003
Viimane külastus: 21.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.12.2005 kell 11:49
Tänud kõigile, kes teemas viitsind kaas mõelda. Tegelikult oleks pidanud teema algselt püstitama teistmoodi, aga siis oleks kiri tulnud liiga pikk ja kes seda ikka oleks lugeda viitsinud. Raske on panna ühte pisikesse teemasse kogu oma eelnevat elulugu ja emotsioone sinna juurde. Kui tausta natuke juurde rääkida, siis tegelikult polegi see nii naljakas, kui mõnele eelkirjutanule tunduda võis, kes soovitab talle pommi alla panna, kes maja ehitama hakata. Olen ise läbimas oma elus etappi, mida mõned meist äkki isegi kogenud on, kus kõik mis sa ette võtad läheb lörri. Kõik mis puudutad see puruneb.. see elu allakäik on olnud karm ja lõppu ei paista. Kui üks eelkõnelejatest ütles, et miks inimesed üldse oma pereasja avalikkuse ees aetakse, siis mõtlesin, et anonüümsena julged ikka rohkem öelda/küsida, kui päris avalikult kellelegi oma muredest rääkida. See naise teema on vaid tegelikult üks väike tükk jamade karikas. Selle asemel, et rääkida siin oma jamast naisega, oleks pidanud ehk rääkima elu muudest probleemidest. Ei saa eitada, et kohati on nii raske, et olen hakanud mõistma miks mõned inimesed siit ilmast lahkuvad, kui varem pidasin ma neid puberteedidest õnnetuteks armastajateks, kes oma armastuse suuruse näitamiseks ennast hävitavad, siis nüüd ma saan neist inimestest aru.. sellest meeletust ängist, mis valitseb hinges ja ükski lohutav sõna ei vähenda seda.. õnnetuseks ei suuda ma ise seda "kergemat" teed minna ja püüan veel rabeleda.. iga uue jama puhul mõtled küll, et maaslamajat ei lööda, aga siiski.. on tohutu soov ja vajadus end lahti rebida oma keskkonnast, mitte kedagi näha, olla ära siit. Soov vabaneda elukaaslasest.., et lõppeks mu asjades sorimine ja pidev revideerimine ja aru andmine ja pidev haiglane kahtlustamine.. nagu mul ilma selleta jama vähe oleks.. me nagu elame koos, aga ta ei ole inimene keda oma asjadesse pühendada, et raskel hetkel kergem oleks.. Tahaksin hetkel antud teema ammendatuks lugeda, sest foorumis inimesi ja nende saatusi tundmata on väga raske siiski mingit lahendust leida.. ja antud teemaarendus läks hoopis teises suunas, kui arvasin seda minevat. Kui me tunneksime teineteist tõesti reaalis.. siis äkki.. Püüan mõista neid, kes mind hukka mõistsid ja kes takka kiitsid, sest ühest lahendust elu sasipuntrale on raske leida.. Palun vabandust inimeste käest, kelle moraalitunnet see riivas. Ma ei tea hetkel, mis oleks õige, mis vale tean, et mul on väga raske.. Ma ei soovi hetkel seda teemat edasi arendada, sest pole hetkel adekvaatne tekkinud situatsiooni oma elus hindama..
Ma vabandan tekitatud amoraalse teema tekitamise eest siin foorumis ja palun adminnidel see sulgeda.

/ Kes aitab sinu kõrvatagust sügada, selle juttu on ka mõnus kuulata /

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0152440 sekundit