Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Unenäod!Kas on seost ka reaalsusega?
earthland
earthland

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 30.05.2015
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.02.2006 kell 15:16 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: idamaalane
Unenägemine on seotud "reaalsusega" läbi nägija teadvuse ja ka vastupidi.Unenägemist mõjutavad nägija läbielamised "reaalsuses" ja ka vastupidi.

see vaid tõestab seda, et inimesed ootavad unenägudelt teab mida ja veel seda, et kõik täide ka läheks. ja kui midagi sellist ei juhtu, hakataksegi ise midagi juurde mõtlema. kõige jaburam arutus, mida kodututes kohanud olen!

View User's Profile View All Posts By User
sauza
Kasutaja

Registreeritud: 27.12.2005
Viimane külastus: 3.04.2008
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.02.2006 kell 15:41 Reply With Quote
Uni on aju prahikoristus, mõned tähelepanuta jäänud sündmused, emotsioonid mängitakse uuesti läbi ja kustutatakse siis hommikuse ärkamisega.
spunk
Kasutaja

Registreeritud: 10.07.2004
Viimane külastus: 25.10.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.06.2006 kell 20:59 Reply With Quote
uni on psühhofüüsiline seisund, millel on erinevad faasid.. erinevates faasides toimub info sorteerimine, talletamine ja töötlemine. unenägudes tegeleb alateadvus probleemide ja situatsioonidega,mis ärkvel olles lahendust ei leidnud.. unenägude seletajaid ei soovita küll kasutada, sest nendest pole kasu.. psühhitaatri poole pöörduda pole vaja.. juhul kui tõesti ajus keemilised protsessid segamini ei ole.. aga unenäo tähendust peaksid otsima enda seest.. analüüsima oma tundeid... nt mis on sinu jaoks agressivsuse sümbol? või hirmu sümbol? kui oled inimene kes kardab koeri.. siis võib koera nägemine unes tähendada tegelemist oma hirmude ja kartustega.. jne jne... ühesõnaga kirjtuada saaks selles päris pikalt..
tegelikult tegingi seda.. kirjutasin oma kursusetöö unest ja selle eripärast .... tõsiselt huvitav teema oli

reality is a fucked up dream...

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.06.2006 kell 17:14 Reply With Quote
oli jah noorest peast otsene seos reaalsusega.Kui ikka unes nägid paljaid naisi ja seda mis edasi juhtus ,siis oli reaalne oht ,et pidid hommikul voodipesu vahetama.Mingi anomaalia kohe.Kuidas nad said märjaks minna-vihma ju ei saja tuppa.Ja kedagi kes vett oleks voodisse valanud korteris polnud.

teine näide pole minukogemustest.
Kui hommikul ärgates olid saapad jalas -siis üldjuhul pea valutab.Ka ju konkreetne seaduspärasus.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

anemia
Algaja

Registreeritud: 18.06.2006
Viimane külastus: 25.08.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2006 kell 14:50 Reply With Quote
Hm. Unenäod on jah, alateadvuse "koristustööd," nagu siin varem mainiti, ma kaldun arvama. Samuti olen kuulnud, et unenägusid nähakse tõenäolisemalt siis, kui inimene on nn. "kerge une" faasis, või ei maga lihtsalt eriti hästi, palav on, või on elus mingid probleemid või elumuutused... pingelistel perioodidel nähakse selle tõttu ka tihemini unenägusid, ja siis võetakse neid ka kergemini igasugu ennustuste pähe... unenägude seletajad on küll rohkem soolapuhujate käsiraamatud...

Ma nägin täna öösel nii imelikku und, et ma ei taha sellest rääkidagi...

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 4.08.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2006 kell 15:00 Reply With Quote
ma nägin täna öösel unes ,et ma tegin mingite vabamüürlastega mingeid pervertusi

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2006 kell 15:07 Reply With Quote
Kas olid müüriladumistöödel.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2006 kell 15:11 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sauza
Uni on aju prahikoristus, mõned tähelepanuta jäänud sündmused, emotsioonid mängitakse uuesti läbi ja kustutatakse siis hommikuse ärkamisega.
ei kao halb unenägu nii kergesti meelest, inimene hakkab sellele mõtlema ja tulevikku kartma kuigi poleks vaja, kui ei oska unenägu lahti mõtestada, las tulevik toob, mida tooma peab!Kui aga tõesti unenägu paneb käed-jalad õudusest värisema siis soovitan sügavalt välja hingata, kraani juurde minna ja suure pahinaga või solinaga vett lasta voolata umbes minuti ja seda voolu ja solinat tühja pilgu ja mittemidagi mõtlemisega vaadata,siis kraan kinni ,sügavalt välja hingata ja ruttu tuttu,kui ikka uni ei taha tulla lugeda numbreid 100-st kahanevalt 99, 98,...jne.Selline meetod aitab hädalist. Head und!

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2006 kell 15:16 Reply With Quote
ei freelancer, ma olin nagu mingis nukitsamehe jurtas ja edasi mõelge ise

roswell23
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 29.08.2005
Viimane külastus: 3.08.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.06.2006 kell 14:54 Reply With Quote
eks neil mingi seos reaalsusega on küll olemas. omaasi, kas ununägusid reaalsusega osatakse ka kokku viia.
nädalavahetusel nägin unes, et mind ründasid igas suuruses maod ja ei lasknud minust lahti. samas kui nad olid oma hambad/kihvad??? minusse pistnud, muutusid nad loiuks. üks kena noormees siis võttis need mul küljest ära ja viskas eemale. ja siis avastasime et 3 suurt madu (rusikasuuruste peadega ja 10cm teravate kihvadega) olid kolmnurkselt oma hambad sisse löönud minu alaselja piirkonda selgroo ümber. ja isegi unes oli tohutult ebameeldiv, kui need välja tõmmati, ja kõigi puhul oli paar mm selgroost puudu jäänud. ja huvitaval kombel nad polnud mürgised. aga suure ¹oki sain ma küll. ärgates tundsin, et selg valutab ja see kestis kaks päeva. madusid nägin vist seepärast, et sügisel oleksin aias äärepealt ühele maole peale astunud. ju siis on hirm teda uuesti kohata.
nii et enda puhul oskan ma suht kõik unenäod reaalsusega kokku viia, omaasi kas ma tahan neid teadmisi ka aktsepteerida.

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Registreeritud: 13.06.2003
Viimane külastus: 17.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.06.2006 kell 15:35 Reply With Quote
roswell23, kus sa elad, et sul aias maod liiguvad? Aga jah...rääkides unenäost, siis hiljuti oli selline, et nägin, et aias oleval õunapuul on mitu suurt oksa ära kuivanud ja võtsin sae ja saagisin maha. Siis aga olid ühtäkki kõik vanemad ja sõbrad platsis, et ohh mis sa küll nüüd tegid, nüüd on puu hukkas ja pole temaga muud midagi teha kui maha võtta.

Järgmine hetk, mida nägin oli puu tüvi maha saetud, nii et ainult alumised oksad olid veel alles. Vähe sellest! Siis avastasin enda suureks hirmuks, et äkki hakkab isa sireleid ja muid ilusaid puid maha võtma! Ei aidanud mu palved ja nutt ja mida iganes..."kas sulle ei loe, et need on ilusad ja need puud on mulle tähtsad" jne. Ainult üks vastus oli...kas sa ei näe, et meil kõigil on kiire, mida sa tahad? Justkui oleks minust ära pöördutud. Üks hetk ma siis lihtsalt ärkasin üles ja kogu järgmine päev oli halb tunne.

Siis mõistsin, mida mulle selle unenäoga öelda taheti...ma pean rohkem rääkima, kooskõlastama, välja elama. Ees on elu otsustav faas kus tuleb omale lõplikult kõik selgeks teha ja pere eest hoolitseda. Proovid siis alustada, aga mingi hirm on veres või pole seda peremehetunnet sees... Ei olnud asi üldse selles, et ma oleks halb vms. Aga kes teab...eks igaüks võib seda unenägu oma seisukohalt teisiti mõista...

Samas mida te mul oskate ka arvata, te ju ei tunne mind ja olukordi jms nii hästi kui peaks. Vabandust kui nüüd solvasin kedagi selle lausega.

anna endale võimalus olla eriline!

roswell23
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 29.08.2005
Viimane külastus: 3.08.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.06.2006 kell 21:08 Reply With Quote
kaitsevaim, elan maakohas, kuigi see hakkab ka juba linnastuma. olen siin elanud juba üle 20 aasta ja mitte keegi pole siinkandis madusid isegi näinud. nüüd sügisel aga üks nastik soojendas end meie aiateel ja ma astusin talle peale. hea, et veel ei hammustanud! rohkem pole teda näinud, aga mõte, et nad on siiakanti kolinud on küll
pilgrems
Kasutaja

Registreeritud: 14.10.2004
Viimane külastus: 23.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.06.2006 kell 00:11 Reply With Quote
Deja-vu või mitte
aga alles eile nägin ma und et mulle räägiti et mu klassiõel oli avarii ja ta sai surma. Ning täna hommikul rääkis see sama inimene ,et minu klassivend hoopis tegi avarii. Nii et 50 % täppi hea et mitte 100%.
Ja selliseid "kokkusattumisi " on olnud küll ja küll.

rebaxwulf
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 08.04.2006
Viimane külastus: 8.04.2008
Otsib: meest
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2006 kell 19:54 Reply With Quote
mina olen ka tähenduslikke unenägusid näinud ja hiljem aru saanud ,mida need siis tähendasid-võib-olla on see hea ,et kohe aru ei saanud-või ka mitte-nii ja naa-minu õe laps sattus avariisse ,kus sai tõsise seljavigastuse -ma nägin seda 2nädalat varem unes-kuid ei näinud täpselt- kas mu õde olex mind uskunud? kas olexin suutnud avariid ära hoida-ka mitte?-järelikult läx see jumalik ettehooldus täiesti tühja-hoidsin avarii päeval pead kinni ja kogesin õudusega ,et ma ju teadsin ja see ongi see -väga ebameeldiv kogemus-ma ei taha tulevikku teada!!!!!!! !!
aareh
Algaja

Registreeritud: 08.07.2006
Viimane külastus: 30.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2006 kell 21:15 Reply With Quote
une näod on meie teine reealnust kuid meie ei oska neid õieti lahti seletada...
pisihiir
*-*

Registreeritud: 15.05.2006
Viimane külastus: 21.01.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2006 kell 22:04 Reply With Quote
minu unenäod kajastavad alati kellegi eest ärapõgenemist või tundmatutes kohtades seiklemist.
Päevane elu on tunduvalt rahulikum kui unenäos.
Pidevat ärajooksmist unes nähes peaks vist ärakaranud vang olema.?

Alfaromeo
Üks neist, kes täidab ristsõnaruute sulepeaga

Registreeritud: 16.09.2004
Viimane külastus: 13.11.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2006 kell 22:07 Reply With Quote
Nägin tänaöösse affi ja ta raisk oli ilma karvadeta. Ull elukas oli. Arvan et varsti mingi loteriiga võidan, milles ma kindlat endateada ei osale.

Solo il meglio soddisfa.

mirju
Algaja

Naine
Registreeritud: 24.07.2006
Viimane külastus: 7.08.2006
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2006 kell 00:53 Reply With Quote
paljud on ikka rääkinud jah et unes sa näed seda mida sa kas teed või oled teinud: Mul oli hiljuti synnipäev ka enne synnipäeva nägin ma unes et pean synnipäeva ja see ei olnud üldse reaalne unenägu..sain külaistega nii kokku et ma olin maani täis , me hakaksime minu juurde liikuma .
Teepeal ei ol päriselt mitte mingeid kaljusi ega mdaigi aga mina nägin..et teepeal mul oli nagu võistlusedja ma sain esimese koha..hiljem olid jooksu võistlused nii et ma pidin vormsisaare läbi jooksma . Täiesti haiglane mulle ei jõua kohale kus selle une point on..

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
ariita
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2006 kell 17:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
ma nägin täna öösel unes ,et ma tegin mingite vabamüürlastega mingeid pervertusi
vajad väljaelamist ja aja mahavõtmist muidu hakkadki unistama pervertsuste tegemisest

accra
Kasutaja

Registreeritud: 07.05.2006
Viimane külastus: 30.11.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2006 kell 21:21 Reply With Quote
deja wud on olnud ja siis on alati nii loll tunne jääd ringi vahtima ja mõtled on see nüüd päris või unes.A nüüd ennem pulmi on mu unenäod juba liiga hullux läind uhhh saaks juba läbi
Sharlyn
Algaja

Registreeritud: 19.01.2006
Viimane külastus: 27.07.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.07.2006 kell 13:53 Reply With Quote
minul on elus üks unenägu täppi läinud õnneks oli see hea unenägu
aga kunagi nägin unes, et mu ema oli surnud ja ära tükeltatudkust küll sellised unenäod tulevad

metsakutsa
Auväärne Kasutaja

Mees
Registreeritud: 03.07.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.07.2006 kell 14:27 Reply With Quote
Võib öelda, et on küll....sõber nägi unes, et jalutab koeraga....koer aga hakkas korraga hirmsasti rebima ning sõber tahtis talle jalaga väikse tou anda....ja lõi nätaki varbaluu piki seina puruks

Siit moraal...käituge loomadega ilusti!

Eks hunt vaatab ikka metsa poole...

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.07.2006 kell 14:35 Reply With Quote
täna üle hulga aja nägin und - Marko Reikop lõikas mul juukseid Hommikul ärgates tundus unenägu nii reaalsena, et läksin peegli ette vaatama, kuidas uus soeng sobib - aga noh, sain vasta nina...juuksed ikka samasugused sorakad

ilmselt anti vihje unenäos - marss juuksurisse

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

ariita
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.08.2006 kell 18:42 Reply With Quote
ju sa olid ise peegli ees selle otsuse juba teinud ainult oli vaja veidi tagant "udjada", sul oli see plaan juba alateadvuses olemas,( vat, et mingit rahasaamise võimalust maha ei lõika)
skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.12.2006 kell 10:16 Reply With Quote
ma seksisin unes kristjan kasearuga, mul on nii häbi