Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Naise hing
mustnotsu
Algaja

Registreeritud: 06.12.2002
Viimane külastus: 5.01.2004
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 13:50 Reply With Quote
Naise hing

Mul selline probleem, et armun keskmiselt 1x nädalas, ja see ohver tundub maailma kütkestavaim. Aga siis kui seda naist ja ta sisemust on tundma õpitud kaob ära igasugune võlu. Ma pean silmas tema hinge(mis siin salata vahel ka keha). kuidas mõju see naisele? Samas olen ma osadele naistele ka rehabiliteerimiskeskus, kelle mees kuri ja paha ja temast ei hooli, siis see naine leiab müstilisi teidpidi tee minu juurde. Mina siis remondin murtud südame ära ja pakun tähelepanu ja kauneid sõnu ja oma tundeid.Ning kui naine on usu enesesse tagasi saand siis adjöö. Siis olen mina imelik kui küsin, et milles asi? Et segadus missugune. Ilmselt tegemist karmaga, et mida annan seda ka saan.

Kui sa ei tea kuhu sa lähed, viib sind sinna iga tee.

View User's Profile View All Posts By User
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 13:55 Reply With Quote
Vastan naisena nii. Olen ise armunud meestesse 1x nädalas ja see mees ikka mu meelest olnud see maailma öigem...aga......see lihtsalt ongi selline kiire-kerge tunne. Algul tundub, et vot see on see unistuste kaasa. Aga tunne lihtsalt kaob, haihtub ja pole enam.

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

mustnotsu
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 14:00 Reply With Quote
ma tegelikult selle tekstiga seda selgitada tahtsin, et kuidas suhtub naine sellesse, et ühel hetkel ta kellegi jaoks tundub olevat maailma keskpunkt, ja järgmine hetk eikeegi. mis tundeid see põhjustab?

pipiplika
lahutatud :P

Registreeritud: 20.11.2002
Viimane külastus: 23.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 14:05 Reply With Quote
algul ehk pettumust, kuid hiljem ei mingeid. ei tea pole sellises olukorras olnud.

kõigeks on aega mul, kõigeks, ainult igavuseks ei leia ma hetkegi, sest igavust ei olegi kusagil mujal, kui vaid neis enestes, kes seda tunnevad

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 14:05 Reply With Quote
Njaa...mis tunded, no önneks pole nädal nii pikk, et selle aja sees juhtunut kaks kuud kummuli diivanil nutaksin. AGA...naised on ju niiii erinevad ja seda ka nende hinged Ise ma ei jöuaks "printsi valgel hobusel" nädalaga tösiselt vötma hakata, öigemini ei olegi ma lasknud keadgi kiiresti ja pöhjalikult oma sydamekotta, aga nii naised kui ka mehed on ju köik erinevad. yldiselt vastates, eks see ikka haiget teeb.

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

mustnotsu
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 14:08 Reply With Quote
need arenevad kõik parraleelselt, võibolla see mu meeleheitlik katse leida endale keegi kes sobiks hästi, eks see armumine tegelikult ju ongi proovimine, kuidas sobib ja miks ja mispärast. Täpselt nagu poes särgi valimine. Ennem käid mitu poodi kui õige särgi leiad.

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 20:13 Reply With Quote
Virg ei hakka esimeste nädalate jooksul selliseid maailma keskpunkti tundeid üldse tundmagi, kes kohe alguses meelitama kukuvad neid ma ei oska üldse tõsiselt võttagi (pealegi peletab see eemale & umbusku sisendab) ja ega minu suht jahe olek & allakriipsutatud kättesaamatus lase neil üldse eriti julgex muutuda... tavaliselt kuulen ma mõne teise tuttava käest, kui mõni mees minusse armunud on olnud või ei kuule üldse... nii, et mul polegi sellist olukorda olnud, et ma mingix nädalax kellegi jaox see kõige-kõige olex olnud ja hiljem ei miskit...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Bix
Kasutaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 21.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 20:23 Reply With Quote
Naise hing on üsna varanoorukene teine. alles 1600 aasta paiku tuli suur kirikukogu otsusele, et tegelikult on ikka vist naisel ka hing. Enne seda polnud sel teemal vaja üldse arutada. Nii, et naise hinge sügavamalt uurimine võib välja tuua täiesti avastamata mandreid ja suguharusid, suuri aardelaekaid ja lõputa laiuvat mürgisood.
Naise hing on ikka nii uurimata maa, et isegi selle pärisasukad (ehk naised ise) ei tea ja tunne seda koge tema avaruses. Kõige kindlam on ikka pärismaalasest teejuht kaasa võtta ja üheskoos avastusretkele minna.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 22:42 Reply With Quote
Naise hing ...

Armun. Ikka ja jälle. Ja ikka ja jälle avastan end elu kiirteelt lahkuvale tuledepaarile järgi vaatamast. Ja tunnen, et olen olnud üks väike vahesadam kõigest. Ja jään tükiks ajaks nutma. Ja ei unusta reeglina ühtki neist. Nad saavad kõik talletatud. Riimuvatesse ridadesse. Igas reas on keegi tulnu, olnu ja läinu.

Mõni meist justkui oleks loodudki armujaks.
Minusse pole veel keegi armunud olnud. Ja see on südamest kurb

Aga naise hing ..
.. ja jälle ma koristan killud, teen ukse
ja lükkan ta ilmale valla ....

Õrnake on see hingeke. Puudutusestki purunev.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 23:08 Reply With Quote
Ei tea...nädalaga ei suuda ilmselt keegi pugeda nii sügavale mu hinge, et hiljem mitu kuud taga nutaksin ja hing katki oleks.

Siiski on korra elus väga lühikese ajaga selline asi juhtunud....kolme nädalaga. Ja see ikka paariks aastaks mu südamesse tugeva jälje jättis. Ju ma olin tol hetkel siis nii haavatav ja vastuvõtlik. Õnneks aeg parandab kõik haavad. Ju see polnud siis see õige ja nii pidigi minema, sest praegu temale mõeldes ma küll mingit okast kuskil ei tunne.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 09:10 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mustnotsu
... et armun keskmiselt 1x nädalas, ja see ohver tundub maailma kütkestavaim. Aga siis kui seda naist ja ta sisemust on tundma õpitud kaob ära igasugune võlu...

Kas saab seda armumiseks nimetada?
mb kiindumus vms a armumine? Asi mulle küsitav tundub igastahes
Kuigi olen ise ka hetkel armunud ja ksjuures fakti tuvastasin alles siis kui silmini sees olin.

Valar Morghulis

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 10:03 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Ei tea...nädalaga ei suuda ilmselt keegi pugeda nii sügavale mu hinge, et hiljem mitu kuud taga nutaksin ja hing katki oleks.

Nädal selleks ehk jah tiba lühike aeg, kuigi tugevad tunded võivad tekkida ka hetkedega, põleda heleda leegiga (kiiresti) ja kustuda sama äkki kui olid põlema lahvatanud...on juhtunud. Kuid sügavat jälge sellised tundepuhangut jätnud pole. Tunned korraks, et inimene kellega kohtusid on nii-nii huvitav ja armas ja mida kõike veel, kuid pisutki teda lähemalt tundma õppides kaob kõik see võlu ja huvi samuti. Lihtsalt kerged armumised, mis elu põnevamaks teevad...On juhtunud ka parimates peredes.

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 10:06 Reply With Quote
Minu kui naise hing on mulle endalegi mõistatuseks.
Huvitav ongi see,et sageli oskab teine inimene mind ennast mulle paremini lahti rääkida kui ma ise.

Hingekese kohta niipalju,et vahel on ta täis, vahel tühi, mõnikord kiuslik, mõnikord hell ja kaastundlik.

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 10:20 Reply With Quote
Olen oma loomult enam mängija, iga uus on huvitav ja natuke ahvatlev ning pakub pinget. Eks mingil määral olen kergelt armunud igasse uude huvitavasse kaaslasesse kellega parajasti tegelen.
Aga see on selline kerge mööduv tunne ja ei tee silmi märjaks ega südant katki. See vaid natuke tekitab erutust ja kütab kirgi, et tahaks nagu midagi patust teha Kuid patuni asi ei jõua, ennem tunne kaob, haitub, möödub ...ja tuleb jälle uus ja huvitavam.
Kuid siis selgus et..... Ma sellise mängu käigus märkamatult ka ühesse nii ära armusin, et ei oska enam endast aru saada Kuis see võimalikuks osutus, ei tea...
Ja seega jääb vaid üle nentida, et see hing on ikka üks hirmus kummaline nähtus mida inimene ise juhtida ei saa. Ning arugi sest hingest ise ei saa. Ta käitub täiesti ettearvamatult ja kummaliselt ka...

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

julychill
Kasutaja

Registreeritud: 13.10.2002
Viimane külastus: 7.01.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 11:59 Reply With Quote
mul pole küll veel kogemust olnud, et keegi mu südame nädalaga murdnud olex.. ega ma vist lissalt ei anna võimalust- mind isiklikult veica ära ehmatab, kui keegi paaripäevase tutvuse järel hakkab rääkima,et kallis kuidas ma sind küll armastan ja uxe taga nime sosistab ja räägib et tahab ainult minuga olla.. ja kui veel juttu ühisest tulevikust ja abielust asjasse tuleb, seda hullem!! -ma põgenen nii kiiresti kui võimalik!!
Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 17:56 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: julychill
... uxe taga nime sosistab ja räägib et tahab ainult minuga olla.. ja kui veel juttu ühisest tulevikust ja abielust asjasse tuleb, seda hullem!! -ma põgenen nii kiiresti kui võimalik!!

ICC
sovitan ukse taha miski RGD-5 vms junn sokutada. plats kiirelt puhas. Ja siis raffast veelgi enam naiste hing segadusse ajab.
Kindel

Valar Morghulis

julychill
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 19:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Venom
ICC
sovitan ukse taha miski RGD-5 vms junn sokutada. plats kiirelt puhas. Ja siis

zry a mul pole aimugi mis see RDG-5 olla võix..

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 19:54 Reply With Quote
Tsitaat:
Kuigi olen ise ka hetkel armunud ja ksjuures fakti tuvastasin alles siis kui silmini sees olin.

Nii see ongi, et egas enne fakti nagu ei taipa kui kõik on toimund.
Minu jaoks teeb asja veelgi kummalisemaks see, et ma ise taipan seda kõike alles tükk aega peale "sohu" vajumist, siis kui silmini sees ja enamgi veel. Kaasa on see, kes vaikselt märku andma hakkab, et "Tydrik, sa oled armunud". Ja sooserval, kui üksi jäetuna hukkuma hakkan, on tema mu päästjaks. Pisarapüüdja ...
No mis parata, kui naine on lendama loodud. Ja liblikana tules ikka ja jälle hukka saab.

Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 20:10 Reply With Quote
Tsitaat:
zry a mul pole aimugi mis see RDG-5 olla võix..

RDG-5 on ründegranaat
kildude toime-25m
kaal310g
lõhkeaine-trotüül
l.kogus-110g

julychill
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 20:16 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Mamba

RDG-5 on ründegranaat
kildude toime-25m
kaal310g
lõhkeaine-trotüül
l.kogus-110g

no klge, mis te tüdrukule nii paha nõu annate küll??! kui ma selle omale uxe taha panen, siis on ju etke pärast ux ka lännu!!!

Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 20:30 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
Algne postitaja: Mamba

RDG-5 on ründegranaat
kildude toime-25m
kaal310g
lõhkeaine-trotüül
l.kogus-110g

no klge, mis te tüdrukule nii paha nõu annate küll??! kui ma selle omale uxe taha panen, siis on ju etke pärast ux ka lännu!!!

Palju kasulikum oleks suundmiin(aktiivne, Venom teab mis seal vahet on), siis jääb sinu uks alles ja kogu saasta pühib naabri uksest sisse, loomulikult kui sellises suures majas elad, aga muidu on ainus asi mis peale pauku kadunud on tüütu kosilane

silva
Algaja

Naine
Registreeritud: 20.11.2002
Viimane külastus: 7.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 20:51 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mustnotsu
need arenevad kõik parraleelselt, võibolla see mu meeleheitlik katse leida endale keegi kes sobiks hästi, eks see armumine tegelikult ju ongi proovimine, kuidas sobib ja miks ja mispärast. Täpselt nagu poes särgi valimine. Ennem käid mitu poodi kui õige särgi leiad.

ykski tunne ei tohiks olla PROOVIMINE

Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2003 kell 12:18 Reply With Quote
Mul on armumise kohta kaks mõtet.
Esiteks kestab mu armumine täpselt nii kaua, kui ilmub uus ja huvitav objekt. sega võib see ka 0,5h kesta.

Ja kuna ma kergelt armun, siis lihtsalt segaduste vältimiseks ei ütle seda partnerile. on mul neid probleeme vaja - ei

michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Registreeritud: 21.11.2002
Viimane külastus: 12.07.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2003 kell 14:15 Reply With Quote
heh...ma ise ka kahjuks sageli selline olen... nagu teemaalgataja...
Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.04.2003 kell 14:44 Reply With Quote
See "rehabiliteerimiskeskuse"-probleem ei ole üldiselt vist mitte ainult naise hinge probleem. Inimesed jagunevadki justkui nendeks, kes on nagu "läbisõiduhoov, kuhu koormat toetada või sootuks ladustada ja kus teekonnal purunenud detailid lappida" ning nendeks, kes "läbi sõidavad ja koormat toetavad ja puruneut parandavad ja hetkeks puhkavad".

Kergelt armujail on neid puutepunkte reeglina lihtsalt enim. Kas ta siis tunnistab end üldse armunuks, või hoiab oma teada.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0192771 sekundit