Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Kui ei taha sexi
gio
Kasutaja

Registreeritud: 02.11.2002
Viimane külastus: 5.02.2008
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.12.2002 kell 23:54 Reply With Quote
Kui ei taha sexi

kas on vahest sellist assja ette tuld et e taha sexi kuigi teine tahab olgu sis p6hjusex raske t88p2ev vai lihtsalt 2kki kaob sexi tuju 2ra mul old paar korda nii et ullumoodi vasind ja stressis ja siis akataxe sexitama no ja kohe yldse ei viiici ja siis seleta teisele kui sel just tuju pial omn paarkorda ka nii old et pikk eel miilustamine old ja siis kui assjax minema piax siis selline tunne et ei tahagi et piisas sellest miilustamisestki kas m6istad kui partner ei taha v6i teed suure probleemi???????? v6i mis ise tunned kui endal ull tahtmine pial aga partner ei viic jamada??????

DISPLACMENT UNLIMITED!!!!!!!!!!!

View User's Profile View All Posts By User
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2002 kell 00:30 Reply With Quote
Tead, jama värk on kui üks tahab ja teine ei. Tuleb ka abielus ette, et naine kodus titaga põõnand päeva ja mees teind tööpäeva, toond lapse aiast ja siis veel jalka takkaotsa. Ja nii ta siis tukastab. Ega alati ei saagi naine oma tahtmist ja siis teeb tigedaks. Kuigi ma olen juba õppinud nippe, kuda asjad ka väga väsinud mehe puhul käima saada. (Alati ei kasuta omandatud tarkusi, sest eks ta ole ka kõigest inimene ja mul see üks ja ainumas).
Päris probleemi ma just ei tee asjast, aga millegipärast on mehel nagu naise eid keerulisem aktseptida, naisel mehe ei-ga leppimine kergemalt tuleb. Minu ümber inimeste hulgas küll.
Tjaa, ma ise ei ütle enam ammu ei. Hea kui ei peaks kuulma kah.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2002 kell 09:35 Reply With Quote
Ma küll ei väidaks, et meestel keerulisem naise 'ei'-ga leppida. Ikka juhtub, et oled surmani väsinud ja kui miilustamiseks läheb, tunned, et tegelt rohkem nagu ei tahakski....mul hea mees, saab ise aru kui ma väsinud, ei tee suurt numbrit sellest ning ega ma isegi. Seks ikka kahe inimese vaheline asi ja seda peavad mõlemad osapooled nautima ja tundma, et suudavad üksteisele ka midagi anda. Pole meie peres probleemi, leitakse alati parim lahendus.

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2002 kell 12:23 Reply With Quote
mjaa
/me pole veel siiani ühelegi sobilikule kandidaadile ei suutnud üelda. Paraku aga jah neid eisid viimasel ajal ühelt iskikult liiga palju kuulnud olen.... matt!

Valar Morghulis

lota_kalla
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 18.08.2002
Viimane külastus: 3.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2002 kell 14:54 Reply With Quote
mnjahh...mul ple seda küll juhtunud...kuid mida li-li rääkis et üx mees tahtis päävas 3 korda..nu siis ma saadax selle mehe küll pikalt....
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 19.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2002 kell 17:35 Reply With Quote
Õnneks mul väga arusaaja mees. Pole probleemi teinud. Kuni lõunani on kõik korras...tahaksin meest ja puha. Õhtuks aga olen omadega nii läbi, et sisimas tahaks, aga füüsiliselt ei jõua Vahel teeb see lausa kurvaks. Eriti viimasel ajal...tüdruk öösiti pidevalt üleval ja uneaega väga napilt. Aga eks see pisike pudinas kasva ka ja paremad ajad on veel ees

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Mudjamix
Administraator

Mees
Registreeritud: 03.08.2002
Viimane külastus: 23.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2002 kell 17:48 Reply With Quote
Njah me kui fyysilise töö tegija on kll nii mitmelgi korral ei öelnud.No kui ikka vahel nii läbi oled et peale pesmist ja söömist tuleb kohe uni peale siis ei ole mitte mingit tahtmist kellegile selga ronida
Ee ja see 3 x päevas on täiesti normaalne mõni kord aga mitte pidevalt.On selliseid päevi ette tulnud aga neid võib vist yhe käe sõrmedel yles lugeda.

Bix
Kasutaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 21.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2002 kell 18:02 Reply With Quote
Kui seksida ei viitsi, siis on väga lihtne teatada partnerile, et "täna on iseteenindamine!". Mõnikord on nii, et surm on silme ees ja tõepoolest ei saa, ei jaksa, ei taha. Aga kui naine väga tahab, siis on tal võimalik riist pihku võtta ja ise vaadata, mida sealt on võimalik välja imeda.
Sama ka naisterahva poolt, kellel on võimalik külili keerata ja öelda, et udja sealt tagant palju tahad, mina magan edasi...

julychill
Kasutaja

Registreeritud: 13.10.2002
Viimane külastus: 7.01.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.12.2002 kell 18:05 Reply With Quote
sellist kogemust veel pole et mina tahan ja mees ei anna.. aga kui vastupidi on (ntx kui ma meest eriti ei tunne, siis võib tekida tunne,et veel ei tahax), siis on päris palju juhtunud nii et kui müramine sexix kohe-kohe üle akkab minema, siis mina poole miilusatmise pealt üles karganud ja kenasti naeratades ütelnud, et krt kõht nii tühi, miski ei aita.. peab ikka minema kööki süüa otsima
Naxik
Kasutaja

Registreeritud: 24.11.2002
Viimane külastus: 8.02.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.12.2002 kell 18:44 Reply With Quote
/me vahest ikka tahab küll päevotsa teha
aga on ka päevi kus öeldakse ei ja ka ise oled ei ütleja põhjuseks siis väsimus või lihtsalt tuju ei ole

Surra jõuab alati

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.12.2002 kell 01:19 Reply With Quote
Jama on see, kui pea ja südamega saad teise EI-st aru, mõistad, et mees väsinud, rabab ju omaenda pere eest omikust õhtani, aa ihu nõuab oma. Nu ei taha ilma olla. Sügaval sisimas ma lootsin, et see uid raugeb veidi lapsega. Kuid hetkel küll märke sest pole.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.12.2002 kell 23:31 Reply With Quote
Tegelikult on selle asjaga nii, et kui kogu aeg käepärast pole ja ei mõtle, siis nagu unub ära ja ei teki soovi ka. Nii saan ikka kaua olla küll. Aga kui jälle õrritama ja meelde tuletama hakatakse, siis...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 19.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.01.2003 kell 15:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Bix
Kui seksida ei viitsi, siis on väga lihtne teatada partnerile, et "täna on iseteenindamine!". Mõnikord on nii, et surm on silme ees ja tõepoolest ei saa, ei jaksa, ei taha. Aga kui naine väga tahab, siis on tal võimalik riist pihku võtta ja ise vaadata, mida sealt on võimalik välja imeda.
Sama ka naisterahva poolt, kellel on võimalik külili keerata ja öelda, et udja sealt tagant palju tahad, mina magan edasi...
Igal juhul täitsa mõistlik lahendus olukorrale. Pealegi, eks aeg ajalt tule ikka ette, et üks partneritest läbi kui läti raha, olgu siis põhjuseks mis tahes. Vähemalt üks saab rahulduse kätte, kui väga häda käes ja eks järgmine kord nauditakse asja koos

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

gio
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.01.2003 kell 20:58 Reply With Quote
vot nyyd j2lle teist pidi probleem tahax aga ei saa kuskilt hetkel

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.01.2003 kell 21:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: gio

võta asi kätte

gio
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.01.2003 kell 21:17 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Tsitaat:

võta asi kätte
ex m ajah l2hen jahile wai papne ennast kah foorumis enam pakkumisele huvitav kas oleks tahtjaid

juustuhiir
Algaja

Mees
Registreeritud: 12.10.2008
Viimane külastus: 21.09.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.04.2010 kell 17:07 Reply With Quote
Tsitaat:
kas on vahest sellist assja ette tuld et e taha sexi kuigi teine tahab olgu sis p6hjusex raske t88p2ev vai lihtsalt 2kki kaob sexi tuju 2ra mul old paar korda nii et ullumoodi vasind ja stressis ja siis akataxe sexitama no ja kohe yldse ei viiici ja siis seleta teisele kui sel just tuju pial omn paarkorda ka nii old et pikk eel miilustamine old ja siis kui assjax minema piax siis selline tunne et ei tahagi et piisas sellest miilustamisestki kas m6istad kui partner ei taha v6i teed suure probleemi???????? v6i mis ise tunned kui endal ull tahtmine pial aga partner ei viic jamada??????

Sex aitabki mandada igatpidi rasket tööpäeva.

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 12.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.04.2010 kell 09:16 Reply With Quote
Tsitaat:

Ma arvan, et partnerit tundes sellist probleemi ei saa tekkida. Kui ei viitsi siis ei liiguta vurru ka, rääkimata kuhugi jõudmisest, selja keeramisest, ja asja pooleli jätmisest. See ikka jube jama, et kütad partneri üles, ja siis jätad ta lihtsalt ootele.
Kas siis nii tehakse, peresuhtes ma mõtlen?

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.04.2010 kell 22:51 Reply With Quote
Mürk aga mida siis teha kui mõistad et partner on nii küündimatu ja kompleksides vaevlev et tema rahuldamine lihtsalt pole rentaabel.Millegipärast on suuremale osale naisterahvastest sisse juurdunud seisukoht et ideaalseks seksiks piisab kui nad oma lestad laiali ajavad ja erandkorras ka mehe riista käega julgevad puudutada.Kui ikka naine on seksis tühma ja küündimatu ja silmad punnis ootab millal mees teda rahuldab siis sellist keppigu naabri Bobik.
Heast ja kosutavast seksist lihtsalt ei loobuta.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Myrk

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2010 kell 02:05 Reply With Quote
Mis ma teen? Eks tuleb siis ennast "tänada", et olen osanud sellise leida, mitte et hakkan partnerit süüdistama.
Minul isiklikult on olnud õnne, sest pole omanud sellist partnerit. Aga ma arvan, et see paistab välja, kui partner on mühakas ja küündimatu, siis pole ka sexsis midagi head loota.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2010 kell 16:20 Reply With Quote
Eh, kes neis õnnelikke kiita jõuab, kes kohe siis kui tahavad ka saavad... ja kui ei taha, siis keegi otse peale sundima ei hakka
Aga omal tekkis selline mõte teemat lugedes, et kuimitu minutit ööpäevast... nädalas... kuus või aastas tegelikult sellele normaalsele, vajalikule "elumõttemõõdupuule" meie elus kuulub? Kujutate ette - mingid hetked vaid!
Ja kui needki lasta seksuaalselt mühakliku ja küündimatu partneri poolt tuulde lasta, siis... karjugem freelanceriga kooris:"Ärge laske ennast naabri Bibikul keppida!"

Minu au on minu truudus!

nudol
Friik

Mees
Registreeritud: 20.01.2008
Viimane külastus: 7.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2010 kell 16:58 Reply With Quote
Kui ikka ei taha ja oled väsinud, siis polegi vaja, ega seks ei ole kroonu käsk mida otsekohe täitma pead.
Myrk

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2010 kell 18:13 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Eh, kes neis õnnelikke kiita jõuab, kes kohe siis kui tahavad ka saavad... ja kui ei taha, siis keegi otse peale sundima ei hakka
Aga omal tekkis selline mõte teemat lugedes, et kuimitu minutit ööpäevast... nädalas... kuus või aastas tegelikult sellele normaalsele, vajalikule "elumõttemõõdupuule" meie elus kuulub? Kujutate ette - mingid hetked vaid!
Ja kui needki lasta seksuaalselt mühakliku ja küündimatu partneri poolt tuulde lasta, siis... karjugem freelanceriga kooris:"Ärge laske ennast naabri Bibikul keppida!"

Sales, mitte partner ei lase hetki tuulde, vaid sina, kes sa istud tegevusetult kui mühakas.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2010 kell 19:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: nudol
Kui ikka ei taha ja oled väsinud, siis polegi vaja, ega seks ei ole kroonu käsk mida otsekohe täitma pead.

Ei pea jah seksima sellisega kes ei viitsi ja on väsinud.Kuskil pole kirjas et pead sellisega seksima.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Liilia
Kuuvarjutus..

Naine
Registreeritud: 03.10.2009
Viimane külastus: 5.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.04.2010 kell 21:13 Reply With Quote
Jah,mitu korda peab teile korrutama,et kui sexida ei viitsi üks siis leidub kindlasti teine,kes viitsib ja iga kell...milles küssa!?
<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0179729 sekundit